לא מצליחה להכנס לפייסבוק שלי מהמחשב שלי

Aעופרית

New member
תקלת הרעשים של הוט

היום היה sms על סיום התקלה.
והנה אני יכולה להכנס לפייסבוק דרך החיבור הרגיל.
זאת אומרת לא היתה שום בעייה במחשב שלי!

אחד הטכנאים הראשונים, כשהתקשרתי להוט, אמר את זה ולא האמנתי. נראה לי לא הגיוני שתקלת רעשים תחסום אתר ספציפי. תקלת רעשים זה משהו עם עוצמות. כל שני וחמישי יש להם תקלות כאלו.

העניין הוא גם שעכשיו אני גולשת במהירות יותר גבוהה מקודם. אולי בגלל ששינו בבזקבינלאומי את ה- dns- ים שלי. אולי בגלל הניקוי ב-Ccleaner.

יש לי 12 מגה ואף פעם לא זוכרת שזה עבר את ה- 12 מגה ועכשיו בבדיקות עובר מעט וגם בהעלאה עובר את ה- 1.

אתמול הנציגה של התמיכה הטכנית הבטיחה לי שמישהו מההנהלה יחזור אלי עד 21:00 בערב. אחרי שמונה התקשרתי שוב ואמרו לי שעוד לא תשע. כמובן, שלא התקשרו. גם לא היום.

Aעופרית

New member
כמו שהם מסדרים את כל תקלות הרעשים שקורית חדשות לבקרים

כל שבוע שבועיים קורית תקלה כזו. חלק משפיעות לי על הגלישה וחלק לא.
אין לי מושג איך הם מטפלים בתקלות שלהם.

הם מתנערים מאחריות.
. נציג ההנהלה של המחלקה הטכנית שהתקשר אלי קודם טען שתקלה כזו של חוסר יכולת להכנס לאתר מסויים זה לא באחריות שלהם, אלא של בזקבינלאומי. מעניין שבדיוק כשהתחילה תקלת הרעשים האחרונה, לא הצלחתי להכנס לפייסבוק ובדיוק כשהסתיימה אני יכולה להכנס לפייסבוק בחיבור הרגיל.

לא בטוחה במאה האחוז שזה שהם. נראה סביר והגיוני.
הסיפור הוא שהוט ובזקבינלאומי יכולים להפיל אחד על השניה את האחריות ואני נופלת בין הכסאות.

trilliane

Well-known member
מנהל
רעשים = איבוד מידע? אם כן, זה בהחלט משפיע באופנים שונים

על אתרים שונים. אני למדתי (לפני שנים) לבדוק פינגים (לאתר מוכר כלשהו, לא משנה).
בתקופה שגרתי בדירה שכורה בשכונה אחרת כל שנה היה מבקר אצלי טכנאי הוט להחליף משהו, כי בשלב כלשהו תמיד הייתה בעיה של איבודי מידע. הוא היה מחליף את הכבל בפנים או בחוץ, מוסיף מגבר, מחליף את המודם... התשתית פשוט הייתה רעועה, אז בכל פעם היה צריך להחליף משהו אחר.
בדירה הנוכחית המצב די יציב, לשמחתי.

Aעופרית

New member
האם הרעשים יכולים לגרום שאני לא אצליח להתחבר לאתר ספציפי?

אתמול היתה לי בלילה שיחה ארוכה עם מנהל מחלקה טכנית בהוט והוא טען בתוקף שאין אפשרות כזו.
בכך הוא התנער מאחריות לכל הסיוט שעברתי.

האם בתביעה משפטית נגד הוט הייתי זוכה?

trilliane

Well-known member
מנהל
מניסיוני כן. זה תלוי בדרישות של האתר / יישום

למשל עד כמה הוא דורש תקשורת דו-כיוונית, עד כמה הוא מבקש בדיקות מהצד שלך שהמידע התקבל, דברים כאלה (אני ממש לא מומחית לנושא). כשהיו לי בעיות איבודי מידע הייתי מצליחה לגלוש חלקית בדיוק בגלל זה, כי אתרים / יישומים שונים הם בעלי רגישויות שונות לאיבוד מידע.
&nbsp
השאלה המשפטית היא שאלה אחרת ואני לא יודעת לענות לך עליה. היא מצריכה גם עדות מומחה (לא אני) וגם משפטן (שוב לא אני). אם את מתכוונת ברצינות לתבוע את הוט, כדאי להתחיל מהתייעצות עם מומחה ואם יהיה רלוונטי להמשיך עם התייעצות משפטית (למשל בפורום "חוק ומשפט").

למעלה