לא מצליחה להכנס לפייסבוק שלי מהמחשב שלי

shoosh2607

Member
מנהל
תיכנסי לפייסבוק

לא דרך מועדפים.
תיכנסי לאינטרנט ותקלידי - www.facebook.com
אם את עדיין מקבלת את הודעת השגיאה, לחצי ביחד על המקשים ctrl ו - F5

Aעופרית

New member
תודה, לא עוזר

יש אולי תוכנה חינמית שמנקה וירוסים/רוגלות והיא מומלצת וכדאי לי לסרוק איתה?

Aעופרית

New member
הרצתי רק את ה- SuperAntiSpywar

מותשת. כל היום התעסקתי עם המחשב.
אתן כבר למעבדה וזהו.

shoosh2607

Member
מנהל
שיהיה בהצלחה

Aעופרית

New member
ומה שהיה היום.. המשך מאתמול

וכן, היום ירדתי במדרגות, קומה שלישית, עם הקופסה הכבדה של המחשב, חציתי את הכביש, חיכיתי למונית. נסעתי לחנות מחשבים, חציתי עם הקופסה הכבדה את הכביש, הגעתי לחנות,
חיברו ושם זה נכנס לפייסבוק מיד.

סתם טרטור. אתמול גם בתמיכה של בזקבינלאומי וגם של הוט התעקשו שהבעייה במחשב שלי. בבזקבינלאומי אמרו שהם עושים לי טובה שהם בכלל מתעסקים איתי, כי הבעייה אצלי.
כשחזרתי הביתה, גיליתי שהמקרומדיה נדפק. כבר אתמול, עם כל התוכנות שהורדתי, היתה בעייה של חוסר תגובה לפקודות מסויימת, למשל run של תוכנה.
אז עשיתי שוב סיסטם רסטור. לא יכולתי כבר לחזור אחורה לפני הסיפור. אז עשיתי לנקודה אחרי הסיסטם רסטור אתמול.
לפחות זה סידר את הבעיות.
יש לציין, שגם אחרי הסיסטם רסטור אתמול, המחשב לא עלה והייתי צריכה לעשות אתחול וגם היום כשהדלקתי בבית זה לא עלה מיד והייתי צריכה לעשות אתחול וגם בסיסטם רסטור היום זה מעצמו עשה אתחול. זאת אומרת, אם כל הסיפור, נדפק לי משהו במחשב שהוא די עתיק, עוד מעט בן 7. שיט.

אז בזקבינלאומי הואילו בטובם שוב לעשות לי טובה, שהרי זו לא בעייה שלהם ומישהו שם שוב "השתלט" לי על המחשב ועשה מין חיבור חדש של חייגן שמתחבר לשני שרתים, אם הבנתי נכון, גם שלהם וגם של הוט ודרך זה אני נכנסת לפייסבוק. והנציג אמר לי כל פעם לחבר ולנתק כי זה יאט לי קצת את הגלישה.

מה קרה, עדיין לא יודעת.

מה שכן, רוצה לעזוב את הוט.
הבטיחו לחזור היום עד תשע מההנהלה שלהם. תשע כבר עוד מעט.

ואני גולשת עכשיו דרך החייגן המסורבל. אין לי כח כל הזמן להתחבר ולהתנתק לחיבורים השונים.

אה, ועדיין עוד נציג של בזקבינלאומי, כשהתקשרתי שוב בניסיון לברר מה קרה ולמה לא עשו את החיבור הזה אתמול, אמר לי שהבעייה במחשב שלי, משהו עם ה- dsl. אני מתה לחבר מחשב נייד ולהוכיח שזה אך ורק מהם.
הנציג שעשה לי את חיבור החייגן אמר שהבעייה היתה ב- Ip של הוט. קצת מוזר לנוכח העובדה שאתמול החליפו לי את ה- IP. טען שפייסבוק חסמו טווח של IP-ים.

כדאי לעבור לבזק? כדאי גם להחליף ספק? בזקבינלאומי גם עצבנו אותי בסיפור הזה. אף אחד לא מפצה אותי על בזבוז שעות על גבי שעות, לחץ, עצבים, הרס מסויים של המחשב וכו'...
יש המלצות?

shoosh2607

Member
מנהל
הסיפור של ה IP הגיוני

מצד שני, כיבוי הראוטר עושה את זה.
אני כרגע עם בזק ו 013 ומאד מרוצה.
מאד מוזר כל הסיפור הזה.
אין מצב לארגן סמארטפון ממישהו?

Aעופרית

New member
העניין הוא שבגלל שאני גולשת בהוט ישירות

ללא חייגן, אז לא משתנה ה- IP בכל גלישה.

סמארטפון לא יעזור כי אין לי ראוטר, אלא מודם. חייבת מחשב נייד.

ואם זה אכן חסימה של טווח מסויים של IP של הוט, למה לא היו עוד תלונות של אנשים שלא נכנסו לפייסבוק?

תודה רבה על ההתייחסות והכל!

את בחבילה של ההסדר החדש שמשלמים 100 שקלים ומקבלים 100 מגה?
בבזק הזהירו אותי שלא כדאי כי אם יש תקלות אני נופלת בין הכסאות ולוקח המון זמן עד שמטפלים בי.

shoosh2607

Member
מנהל
אני לא בחבילה הזו

אבל נהפוכו, אם אני משלמת רק לאחד מהם (נגיד רק לתשתית והתשלום כולל גם תשלום לספק) אז הם אחראים על כל התקלות ולא זורקים אותי מאחד לשני.
אני שוקלת את החבילה הזו.
אני נורא מצטערת, באמת, אבל אין לי יותר לי יותר רעיונות...

Aעופרית

New member
העניין הוא שאם בחבילה יש בעייה בתשתית של בזק

אז בזק לא מוכנים לטפל ישירות וצריך טיפול עקיף ש-012 נניח יתווכו וכל זה לוקח הרבה זמן וסרבול.

Aעופרית

New member
כי בסופו של דבר התשתית היא של בזק

והם אלו שמבצעים אותה ואז יש את התיווך של 012 או 013 והכל יוצר סרבול.

Aעופרית

New member
את לא תתעסקי עם שניים

את תתעסקי עם אחד ובגלל שהאחד צריך לתווך עם הגורם השני, זה יכול לקחת יותר זמן לטפל בתקלות.

אם תעברי, אשמח לדיווחים ושיהיה בהצלחה!

למעלה