"לא משנה מקום,גם זמן לא משנה"

משמרותי

New member
"לא משנה מקום,גם זמן לא משנה"

משפט שמסתובב בראשי בימים האחרונים,עקב סיטואציות שונות בחיים. האם גם אתם נעזרים/ משתמשים בזה למען נקודת מבט שונה על דברים שקרו/קורים, למען שינוי מצב צבירה תודעתי,או דברים דומים? באילו משפטי מאיר אתם נעזרים לצלוח את היום,לפתוח את היום,לסגור את היום????

michelle1231

New member
"העגלה נוסעת אין עצור"

לפעמים מירוץ החיים מעייף... אבל בין לבין אני שומעת את מאיר אריאל והכל נשכח לרגע :)

משמרותי

New member
לא משנה המקום ובעיקר הזמן

תוק תוק תוק נוקש על דלתי מרום צולל חופשי ללא מצנח לכל הכיוונים נפתח... רוצה לומר,שהזמן אינסופי הוא בכל מקום

דקל נור

New member
עכשיו כשאני חושב על זה

אני משתמש במשפטיו די הרבה "אני לא נורמלי להיות נורמלי",רק על עצמי לספר ידעתי"," תעזבנו יום יעזבך יומיים"ועוד רבים ברגעי משבר "כל הכאבים מלבינים בכותנה הנפתחת" ברגעי אושר "אהובתי כמו ארץ מדבר" והרבה מזרעי קיץ לילה טוב "ואתם לא תתפסו אותי ....

שוב אני עולה על חבית הדגים

בתקווה שיצאו לי עליה משפטי מפתח אוי אני יודע חבית הדגים כבר יצאו לי עליה משפטי מפתח שהיו עוזבים אותי אחר כך מושלך כמו איזו אריזה(תאנח) ענן מנוקד כוכבים למשל הלילה אולי תהיה חדירה הלילה אולי חדירה (תאנח) מחפש בחושך חומר ללחישה למקרה שיתקל פתע באישה הולך בטל הולך בטל

B3nsch

New member
עת השתחררתי הרופאים המליצו לי

ביקור חודשי בנמל התעופה זה באמת עושה לי טוב לראות מטוס גדול ממריא דרך דמעה שקופה...

למעלה