לא ננוח מר חליווה עד שנראה אותך בכלא .

אני ועוד הרבה ישראלים לשעבר ובהווה רואים בך פושע מלחמה שדם יהודים נרצחים על הידיים שלך.
לא ננוח ולא נשקוט עד שנראה אותך בכלא תוך הורדת דרגותיך ושלילת הפנסיה הצבאית שלך.

The Real Big Joe

Well-known member
אני ועוד הרבה ישראלים לשעבר ובהווה רואים בך פושע מלחמה שדם יהודים נרצחים על הידיים שלך.
לא ננוח ולא נשקוט עד שנראה אותך בכלא תוך הורדת דרגותיך ושלילת הפנסיה הצבאית שלך.
הייתי מזדעזע ממך אלמלא קראתי דברים גרוןעים יותר כמו הפצצה אטומית של כל המזרח התיכון...

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
הייתי מזדעזע ממך אלמלא קראתי דברים גרוןעים יותר כמו הפצצה אטומית של כל המזרח התיכון...
דווקא מהפוסט הזה איני מזועזע ואני אפילו מזדהה עמו. חליווה חייב לשלם מחיר שכמותו לא נודע עד כה במדינת ישראל.

ayb1

Well-known member
לפני שאתה מטפל באלוף חליווה שהוא רק בדרג הרביעי לאחריות יש ראש וראשון לנושאי האחריות
1- רוה"מ נתניהו
2- שרי ממשלת ישראל הכפופים לרוה"מ
3- הרמטכ"ל כפוף לממשלת ישראל
4- ראש אמ"ן הכפוף לרמטכ"ל
יש להתחיל תמיד בנתניהו ראש הממשלה שהמחדל קרה אצלו ובאחריותו המלאה לרוה"מ אין שותפים לאחריות, כי האחרים הם ברמה מתחתיו להם יש אחריות מלאה על דברים שבתחומי אחריותם.
אחריות של כפוף אינה מורידה כלום מהאחריות של מי שממונה עליהם.

נערך לאחרונה ב:

שחר 676

Well-known member
מנהל
לפני שאתה מטפל באלוף חליווה שהוא רק בדרג הרביעי לאחריות יש ראש וראשון לנושאי האחריות
1- רוה"מ נתניהו
2- שרי ממשלת ישראל הכפופים לרוה"מ
3- הרמטכ"ל כפוף לממשלת ישראל
4- ראש אמ"ן הכפוף לרמטכ"ל
יש להתחיל תמיד בנתניהו ראש הממשלה שהמחדל קרה אצלו ובאחריותו המלאה לרוה"מ אין שותפים לאחריות, כי האחרים הם ברמה מתחתיו להם יש אחריות מלאה על דברים שבתחומי אחריותם.
אחריות של כפוף אינה מורידה כלום מהאחריות של מי שממונה עליהם.
כשהיפאנים הפציצו את פרל הרבור וגרמו לכשלושת אלפי הרוגים במלחמת העולם השניה מישהו בא בטענות לנשיא רוזוולט ?

לא יקירי. הפאשלה הזאת כולה רשומה על הדרג הצבאי שהוא בפועל הדרג המקצועי. הרי איך ניתן להאשים את הדרג המדיני בעובדה שגבולנו הדרומי נחתך כמו חמאה על ידי שלושת אלפי מחבלים חמושים בנשק קל , טיוטות ואופנועים ?

מי שאחראי על סד"כ והגנת הגבול בפני כל התרחישים האפשריים הוא מטכ"ל צה"ל ולא הדרג המדיני. הדרג המדיני לא מחליט כמה כוחות יאיישו את הגבולות , הוא לא קובע אם לדלל כוחות בגבול מסוים לטובת גבול אחר והכי חשוב - הם לא קובעים אם האויב מורתע. מי שקובע אם האויב מורתע או לא הם הידיעות המודיעיניות והפרשנות המקצועית צבאית הניתנת להן.

זה שאתה סובל משנאה קיצונית לנתניהו זו בעיה שלך אך היא אינה תחליף להגינות.
ההנחות שלך פתטיות ונובעות מאג'נדה שמאלנית קיצונית.

The Real Big Joe

Well-known member
כשהיפאנים הפציצו את פרל הרבור וגרמו לכשלושת אלפי הרוגים במלחמת העולם השניה מישהו בא בטענות לנשיא רוזוולט ?
את הנימוק הדבילי הזה של ביבי כבר שמענו מכל דפי המסרים בכל הערוצים בשרותו

הרי איך ניתן להאשים את הדרג המדיני בעובדה שגבולנו הדרומי נחתך כמו חמאה על ידי שלושת אלפי מחבלים חמושים בנשק קל , טיוטות ואופנועים ?
למה לא? אם הדרג המדיני "הדריך" אתת הצבאי שהחמאס רדום, הוא טוב לנו והוא רק עושה "אימונים"?

זה שאתה סובל משנאה קיצונית לנתניהו זו בעיה שלך אך היא אינה תחליף להגינות.
זה שאתה סובל מהערצה עיוורת לנתניהוס זו בעיה שלך אך היא אינה תחליף להגינות.

שחר 676

Well-known member
מנהל
את הנימוק הדבילי הזה של ביבי כבר שמענו מכל דפי המסרים בכל הערוצים בשרותו
מספיק תעמולן שמאלני שכמותך
כרגיל , אתה מגחיך את עצמך.
למה לא? אם הדרג המדיני "הדריך" אתת הצבאי שהחמאס רדום, הוא טוב לנו והוא רק עושה "אימונים"?
הדרג המדיני לא "מדריך" אף אחד. מערכת הבטחון מעריכה על סמך מידעים מודיעינים אם החמאס מורתע/רדום או לא.
תפסיק להתחכם - טיעוניך מגוחכים אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן.
זה שאתה סובל מהערצה עיוורת לנתניהוס זו בעיה שלך אך היא אינה תחליף להגינות
אני לא מצביע לנתניהו מזמן אבל בניגוד לתעמולן שמאלני מסוגך אני מעביר ביקורת בהגינות.

כבר מזמן הבנו מדוע מילשטיין השליך אותך לאן שהשליך , כבר מזמן הבנו שאפילו הודאת אייכמן באשמתו ובאשמת קסטנר ברצח מאות יהודי הונגריה כשהוא חופשי ומאושר בארגנטינה לא שכנעה אותך והביט לאמת בפרצוף.

אתה תעמולן שמאלני נמוך דרג ולרוב אין לי זמן להתעסק עם ההגיגים האוויליים שלך אבל לעיתים רחוקות נחמד לי להשתעשע בך.

The Real Big Joe

Well-known member
מספיק תעמולן שמאלני שכמותך
כרגיל , אתה מגחיך את עצמך.
לא מפתיע: זאת הייתה תשובה הכי "חזקה" שיכולת להפיק. כי חוץ מלגדף אין לך שום דרך להצדיק את השטות.
הדרג המדיני לא "מדריך" אף אחד
באמת? כמו שבן גביר לא "מדריך" את המיליציה שלו (לשעבר משטרת ישראל)?

מערכת הבטחון מעריכה על סמך מידעים מודיעינים
מערכת ההבטחון אוספת את המודיעין. את ההערכות - שאינן מוחלטות אילא פרשניות, היא מתאימה לרוח המפקד. באירגון בריא, המפקד מעודד חשיבה עצמאית, בארגון חולה כמו זה שששולט בנו מכתיבים את הפרשנות.

תפסיק להתחכם - טיעוניך מגוחכים אבל מה אני מספר לך את שאתה יודע מזמן
כל פעם שאתה מרגיש שאין לך משהו ענייני לומר - אתה דוחף קינטור אישי. זה שקוף.

אני לא מצביע לנתניהו מזמן
לא מעניין אותי למי אתה מצביע, ועוד פחות מעניין אותי מה שאתה טוען שאתה מצביע.

בניגוד לתעמולן שמאלני מסוגך אני מעביר ביקורת בהגינות.
הופה! פעם שלישית אתה מתלבט וומתבלבל ומוצא נחמה בקריאת "תועמלן שמאלי"

אני מעביר ביקורת בהגינות
יפה. אני מעדיף שאתה מגיב בהומור

כבר מזמן הבנו מדוע מילשטיין השליך אותך לאן שהשליך , כבר מזמן הבנו שאפילו הודאת אייכמן באשמתו ובאשמת קסטנר ברצח מאות יהודי הונגריה כשהוא חופשי ומאושר בארגנטינה לא שכנעה אותך והביט לאמת בפרצוף.
אתה כנראה במצוקה אמיתית, אם אתה מעלה גירה עם החרא שלך שהיה אמור לצאת מהצד השני. אתה באמת חושב שאתה משיג בזה משהו מלבד התבזות?

אתה תעמולן שמאלני נמוך דרג
פעם רביעית. זה לא רק גובל ב-OCD. זה כבר עמוק בתוכו.

שחר 676

Well-known member
מנהל
באמת? כמו שבן גביר לא "מדריך" את המיליציה שלו (לשעבר משטרת ישראל)?
לא יקירי. אין בכלל מה להשוות בין בן גביר למטכ"ל שמאלני צה"ל אבל אם אתה מנסה לדבר על קשיחות השוטרים נגד האנרכיסטים חוסמי הכבישים אז עליך להבין שאם משטרת ישראל טיפלה בקשיחות מופתית בחרדים או ערבים חוסמי כבישים אזי הם צריכים לנהוג במפוטמים השמנמנים ונעדרי הפטריוטיות מהשמאל בדיוק באותו האופן. אני יודע שזה קשה לכם אבל אתם תתרגלו לכך שאין שום הבדל בין חוסם כביש מכל מגזר שהוא.
מעלה גירה עם החרא שלך שהיה אמור לצאת מהצד השני. אתה באמת חושב שאתה משיג בזה משהו מלבד התבזות?
חרא ? לא יפה לגדף.

מה לעשות - ד"ר מילשטיין השליך אותך לכל הרוחות פשוט מפני שאינך בר שיח - אתה מגיע לטרפד שיח באמצעות טיעונים מוזרים ותמהוניים. עזוב...כל מי שקורא אותי ואותך מבין שאתה תעמולן שמאלני אשר חקר האמת אינו מעניין אותו. רק האג'נדה השמאלית חשובה לך ולמענה אתה מתעלם באופן קבוע מן האמת גם כשהיא מוטחת בפניך.

אני מציע לכל כותב לקרוא אותך היטב - אט אט הם יבינו את מה שהספקתי להבין מזמן. אתה לא בא לנהל שיח - אתה בא לבלבל בשכל. הרי רק אדם נטול מינימום הגיון לא יבין שלאייכמן לא הייתה שום סיבה להרשיע את קסטנר יחד עם עצמו. הוא סיפר את שהתרחש למען הדורות הבאים והוא עשה זאת כשהוא חופשי ומאושר בארגנטינה כשהוא מתנה את פרסום דבריו רק לאחר מותו.

אתה נטול הגינות מינימלית , כזבן חסר בושה אבל במחשבה שניה רבים מכם בדיוק כאלה.

The Real Big Joe

Well-known member
הרי רק אדם נטול מינימום הגיון לא יבין שלאייכמן לא הייתה שום סיבה להרשיע את קסטנר יחד עם עצמו
רק מטומטם כמוך מסוגל להמשיך להעלות את הגירה הזאת. וכן זה חרא. לא אני מגדף. מה שאתה פולט כאן זה החרא.
אייכמן לא הרשיע את עצמו ולא את קסטנר. אייכמן רק הוכיח איך קסטנר הצליח לעבוד עליו ולהוציא ממנו הרכבת המפורסמת. אלמלא ביצי הענק של קסטנר שישב מול אייכמן, כאילו היה שווה ערך אליו וכאילו שהוא מייצג את הסוכנות היהודית ואת הבריטים (לכן גם נשלח בראנד לאיסטנבול, כי אייכמן הפתי האמין לו). אבל אתה דביל כמו אייכמן. אתה ממש בחברה טובה... לקסטנר לא היה שום כוח, שום יכולת להשפיע על כלום, לא בהונגריה ולא בא"י ולא עם הבריטים, אבל הוא שיחק אותה "מוישה גרוס" ובזכות זאת הציל ישירות 1700 איש ברכבת ועוד כ-17,000 בעקיפין ברכבות שהופנו לשטרסוף במקום לאושויץ.
ועכשו שזכית להתיחסות ממני לעניין, תחגוג את "נצחונך" להסטת הדיון. זה לא יקרה שוב
בחרת להיות תלמידו של אייכמן. יבושם לך.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רק מטומטם כמוך מסוגל להמשיך להעלות את הגירה הזאת. וכן זה חרא. לא אני מגדף. מה שאתה פולט כאן זה החרא.
שים לב כמה אתה עצבני.....כמה אתה מגדף....כמה זה פתטי אבל במחשבה שניה אני לא מתפלא.
אייכמן לא הרשיע את עצמו ולא את קסטנר. אייכמן רק הוכיח איך קסטנר הצליח לעבוד עליו ולהוציא ממנו הרכבת המפורסמת. אלמלא ביצי הענק של קסטנר שישב מול אייכמן, כאילו היה שווה ערך אליו וכאילו שהוא מייצג את הסוכנות היהודית ואת הבריטים (לכן גם נשלח בראנד לאיסטנבול, כי אייכמן הפתי האמין לו)
שים לב כמה אתה מגוחך. הרי במבחן התוצאה מאות אלפי יהודי הונגריה נרצחו ואייכמן טוען לאחר מעשה שהעסקה שלו עם קסטנר הייתה נהדרת והיא שהביאה לתוצאות "משביעות הרצון" הללו.. כל ילד מבין שהוא מרשיע את עצמו ואת קסטנר בעסקה אפילה ושחורה מהגיהנום. הרי הסתובבו שמועות מחרידות אודות גורלם של יהודי אירופה ולמרות זאת היהודים המשיכו לעלות לרכבות כמו צאן לטבח וזאת מפני שקסטנר הרגיע אותם , הם בטחו בו. מיותר לציין שכח האדם הנאצי בהונגריה היה זעום באותה העת ואייכמן רצה למנוע התקוממות נואשת מצד היהודים. קסטנר סייע לו לשלוח אותם למשרפות בתמורה לרכבת המיוחסים. אייכמן מפרט אחת לאחת את העסקה השחורה ומרשיע כאמור את עצמו יחד עם אהוב ליבך.

האופן בו אתה מהלל את קסטנר רק מוכיח עד כמה אתה תמהוני ומוזר....אבל רוב השמאלנים מוזרים למרות שמעטים מהם הגיעו לרמות תמהונות קרובות לשלך.

אתה לא גולש מן השורה , אתה תעמולן שמאלני מאד לא משכנע ואין לי ספק שהיית גורם מבוכה רבה לשמאל אם מישהו היה בכלל מתייחס לכופתאות שלך :)

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
שים לב כמה אתה מגוחך. הרי במבחן התוצאה מאות אלפי יהודי הונגריה נרצחו ואייכמן טוען לאחר מעשה שהעסקה שלו עם קסטנר הייתה נהדרת טהיא שהביאה לתטמאות "משביעות הרצון" הללו..
כמה אתה דביל. זה לא יאמן. אייכמן לא היה צריך את קסטנר. אבל קסטנר הצליח לשכנע אותו שהוא צריך. גם אם אייכמן סיפר אמת מבחינתו זאת היה מה שהוא האמין. לא מה שקרה. "מבחן התוצאה" אינו קשור לקסטנר. הוא בעיקר תוצאה של ה"חריצות" של ההונגרים האנטישמים הרצחנים. הגטואיזציה, העמסת היהודים על הקרונות נעשתה על ידי הז'נדרמריה ההונגרית. הרכבת המלכותית ההונגרית היא שהובילה אותם אל הגבול ושם נמסרו הקרונות לגרמנים. למחלקה של אייכמן היו בסך הכל 200 אנשי ס"ס חלקם פקידים ואפסנאים...

הנה העובדות, ובסופן אתה מתבקש לענות על השאלה:

ההסתדרות הציונית בהונגריה הייתה גוף קטן שייצג מיעוט. מתוך חצי מיליון יהודי הונגריה היו כ-5,000 ציונים. יו"ר ההסתדרות הציונית משנת 1940 היה אוטו קומוי.

1. ב-1940 סופחה טרנסילווניה לשטח הונגריה. חוקים אנטי-יהודים שהוחלו בה, גרמו בין השאר, לסגירת העתונות היהודית בקולוז'ואר ולשלילת זכות עורכי הדין היהודים לעסוק במקצועם. כך מצא ישראל קסטנר עוזב את עיר הולדתו ועובר לבודפשט. הוא מצא שם כר לפעלתנותו כסגנו של קומוי. ב-1943 היה שותף לאחרים בהקמת ועד העזרה וההצלה שפעל להציל יהודים מהתופת הנאצית.

2. זהו הפרופיל של האיש. מהגר מעיר שדה, איש מרשים ודעתן, שהיה "סגן המנהיג" של 1% מיהודי הונגריה. עיקר תפקידו היה כ"שר חוץ" של ועד ההצלה ומייצג היהודים כלפי השלטונות. בתחום זה הוא הצליח "לשחק אותה" ויצא ובא כאילו הוא שווה ערך לאלה שיכלו לצוות על הריגתו בשניה.

3. ליהודי הונגריה לא היה מנהיג. הם התחלקו לאורטודוקסים, ניאולוגים, "סטטוס קוו" למתבוללים, ולציונים. אם ניתן לדבר על מנהיגות – זאת הייתה רק אצל החרדים. מה המנהיגות הזאת עשתה – שייך לפרק אחר... גם בערי השדה, בעיקר אצל האורטודוקסים היית למנהיגות בתי הכנסת המקומיים השפעה מסוימת. בשאר הקבוצות לא הייתה מנהיגות לא היו "גורו" ואנשים לא פעלו על סמך "הוראות" או עצות.

4. זאת ועוד כבר למחרת יום הפלישה, ב-20 במרץ, התחילו הגרמנים לאסוף את היהודים, שהיה להם תפקיד חשוב בחיי הפוליטיקה והכלכלה, ואחרי ישיבת מועצת השרים ב-29 במרץ הוחל בפירסום צווים נגד היהודים. הצו הראשון מ-29 במרץ פקד על חובת הדיווח על הטלפונים של היהודים, וזמן לא רב לאחר מכן על החזרת מכשירי הטלפונים. הצו מס' 1240/1944 מיום 31 במרץ בעניין "סימון היהודים באות מבדיל" חייב ענידת "כוכב צהוב כציפור הכנרית". בהתאם לחוק היהודי השלישי, חובת ענידת ה"כוכב" חלה גם על אלה שהתנצרו.

5. יצא צו על חובת דיווח על כלי תחבורה שבידי יהודים. ב-7 באפריל הגבילו את נסיעות היהודים, מכאן ואילך אסור היה ליהודי להשתמש במכונית, באופנוע, במונית, או לנסוע ברכבות, באוניות או באוטובוסים. אחרי חובת מסירת הטלפונים באה גם חובת מסירת מקלטי הרדיו.

אז איך בדיוק "הסתיר" קסטנר את מוראות השואה מתושבי הארץ? איך בדיוק הוא "שלח" את היהודים אל מותם? בתוקף איזו סמכות או יכולת? מה הוא היה צריך לעשות, שלא עשה?

שחר 676

Well-known member
מנהל
כמה אתה דביל.
אתה לא מסוגל להפסיק לקלל , הא ? חחחח
אני נהנה מכל רגע.
אייכמן לא היה צריך את קסטנר. אבל קסטנר הצליח לשכנע אותו שהוא צריך. גם אם אייכמן סיפר אמת מבחינתו זאת היה מה שהוא האמין. לא מה שקרה. "מבחן התוצאה" אינו קשור לקסטנר. הוא בעיקר תוצאה של ה"חריצות" של ההונגרים האנטישמים הרצחנים. הגטואיזציה, העמסת היהודים על הקרונות נעשתה על ידי הז'נדרמריה ההונגרית. הרכבת המלכותית ההונגרית היא שהובילה אותם אל הגבול ושם נמסרו הקרונות לגרמנים. למחלקה של אייכמן היו בסך הכל 200 אנשי ס"ס חלקם פקידים ואפסנאים...
עכשיו. תחסוך ממני את ה "העתק הדבק" שעשית ליתר השטויות שהבאת. (לא תצליח לבלבל את הקוראים עם עודף מלל) ושאל את עצמך מה הניע את מלכיאל גרינוולד לטפול את אותן האשמות על קסטנר ?

מדבריך עולה שההונגרים היו יותר נלהבים מהנאצים לשלוח את היהודים למחנות ההשמדה , הא ? |פנים| |חהחה|

כלומר , מדבריך עולה שאייכמן עצמו שפיקד על ההליך היה מנותק לחלוטין והסכים להעניק ליהודון כמו קסטנר כ 1700 יהודים בתמורה לאתנן שכלל לא שולם על ידו חחחח

אני לא רוצה לגדף אותך אבל אם היית מבין עד כמה אני מזלזל במנת האינטילגנציה שחנן אותך האל היית מגדף אותי פי אלף מהאופן בו גידפת אותי עד כה.

מגוחך ופתטי - זה פשוט נורא.

נערך לאחרונה ב:

The Real Big Joe

Well-known member
ושאל את עצמך מה הניע את מלכיאל גרינוולד לטפול את אותן האשמות על קסטנר ?
רמת טיעון של דביל גמור. מה אתה יודע ל גרינוולד? עליו אתה נסמך כ"הוכחה" אחרי שהההשעות על אייכמו כשלה? זה נימוק? זאת הוכחה למשהו? אתה גמד אינטלקטאלי של ממש.
ולעוסטת בית המשפט הרשיעאת גריוולד בדיבה בכל ארבעת הסעיפים שנוגעים לפעילותו בהונגריה בתקופת השוא. אז זה בעצם סוגר את העניין אבל כדי להשלים את העניין, גרינוולד היה פושע קטן שנידון כבר בהונגריה על מעשי הונאה
1713975351076.png
1713975394317.png

יש עוד, אבל די בזה לראות על איזה צדיקים אתה מסתמך...

מדבריך עולה שההונגרים היו יותר נלהבים מהנאצים לשלוח את היהודים למחנות ההשמדה , הא ?
לא יותר. אבל גם לא פחות. ה"הא?" המטומטם שלך מראה כמה אתה מפחד מעובדות. זה אופייני לשקנים ובורים

כלומר , מדבריך עולה שאייכמן עצמו שפיקד על ההליך היה מנותק לחלוטין
לא עולה שום דבר כזה מדברי. הוא רק האמין שהקלות שבה העסק עבד הייתה הודות לשת"פ של קסטנר.

אני לא רוצה לגדף אותך אבל אם היית מבין עד כמה אני מזלזל במנת האינטילגנציה שחנן אותך האל היית מגדף אותי פי אלף מהאופן בו גידפת אותי עד כה.

מגוחך ופתטי - זה פשוט נורא.
הבירבור הזה אינו תחליף לתשובה עובדתית על השאלות שנשאלת.

שחר 676

Well-known member
מנהל
רמת טיעון של דביל גמור. מה אתה יודע ל גרינוולד? עליו אתה נסמך כ"הוכחה" אחרי שהההשעות על אייכמו כשלה? זה נימוק? זאת הוכחה למשהו? אתה גמד אינטלקטאלי של ממש.
ולעוסטת בית המשפט הרשיעאת גריוולד בדיבה בכל ארבעת הסעיפים שנוגעים לפעילותו בהונגריה בתקופת השוא. אז זה בעצם סוגר את העניין אבל כדי להשלים את העניין, גרינוולד היה פושע קטן שנידון כבר בהונגריה על מעשי הונאה
צפה בקובץ המצורף 102339
צפה בקובץ המצורף 102340

יש עוד, אבל די בזה לראות על איזה צדיקים אתה מסתמך...

לא יותר. אבל גם לא פחות. ה"הא?" המטומטם שלך מראה כמה אתה מפחד מעובדות. זה אופייני לשקנים ובורים

לא עולה שום דבר כזה מדברי. הוא רק האמין שהקלות שבה העסק עבד הייתה הודות לשת"פ של קסטנר.

הבירבור הזה אינו תחליף לתשובה עובדתית על השאלות שנשאלת.
טוף ילדון.

מספיק השתעשעתי בך היום.

המשך ערב שקט ונעים.

שים לב כמה אתה עצבני.....כמה אתה מגדף....כמה זה פתטי אבל במחשבה שניה אני לא מתפלא.

שים לב כמה אתה מגוחך. הרי במבחן התוצאה מאות אלפי יהודי הונגריה נרצחו ואייכמן טוען לאחר מעשה שהעסקה שלו עם קסטנר הייתה נהדרת והיא שהביאה לתוצאות "משביעות הרצון" הללו.. כל ילד מבין שהוא מרשיע את עצמו ואת קסטנר בעסקה אפילה ושחורה מהגיהנום. הרי הסתובבו שמועות מחרידות אודות גורלם של יהודי אירופה ולמרות זאת היהודים המשיכו לעלות לרכבות כמו צאן לטבח וזאת מפני שקסטנר הרגיע אותם , הם בטחו בו. מיותר לציין שכח האדם הנאצי בהונגריה היה זעום באותה העת ואייכמן רצה למנוע התקוממות נואשת מצד היהודים. קסטנר סייע לו לשלוח אותם למשרפות בתמורה לרכבת המיוחסים. אייכמן מפרט אחת לאחת את העסקה השחורה ומרשיע כאמור את עצמו יחד עם אהוב ליבך.

האופן בו אתה מהלל את קסטנר רק מוכיח עד כמה אתה תמהוני ומוזר....אבל רוב השמאלנים מוזרים למרות שמעטים מהם הגיעו לרמות תמהונות קרובות לשלך.

אתה לא גולש מן השורה , אתה תעמולן שמאלני מאד לא משכנע ואין לי ספק שהיית גורם מבוכה רבה לשמאל אם מישהו היה בכלל מתייחס לכופתאות שלך :)
תקרא את הדיון שניסיתי לעשות עמו שהתחיל בתגובה #35 שבדף השלישי בנושא אשפוזו של הקדוש מעונה ובאמת ניסיתי להתעלם מהמוניטין שלו של טרול טמבל ערבי מחמד אבל הוא כ"כ נכון והצדיק את עצמו, שאני בעצמי הופתעתי.
תגובה #83 מראה איך הוא מבזה את עצמו בצמיחה אקספוננציאלית מתגובה לתגובה :)

שחר 676

Well-known member
מנהל
תקרא את הדיון שניסיתי לעשות עמו שהתחיל בתגובה #35 שבדף השלישי בנושא אשפוזו של הקדוש מעונה ובאמת ניסיתי להתעלם מהמוניטין שלו של טרול טמבל ערבי מחמד אבל הוא כ"כ נכון והצדיק את עצמו, שאני בעצמי הופתעתי.
תגובה #83 מראה איך הוא מבזה את עצמו בצמיחה אקספוננציאלית מתגובה לתגובה :)
אני כבר הספקתי להכירו טוב טוב ולכן אני לוקח את טענותיו בערבון מוגבל במקרה הטוב.

למעלה