לא קרה לי עדיין

dory30

Well-known member
ברביעי האחרון הייתי בשיעור יוגה מאמץ במיוחד. עקב המאמץ, תפסתי קריזת צחוק והדבקתי את כולם. השיעור נפסק ל-4 דקות וחודש אחרי שני סבבים קבוצתיים של שתיית מים. קרה לכם משהו דומה בסיטואציה כזאת (או אחרת)?

ברביעי האחרון הייתי בשיעור יוגה מאמץ במיוחד. עקב המאמץ, תפסתי קריזת צחוק והדבקתי את כולם. השיעור נפסק ל-4 דקות וחודש אחרי שני סבבים קבוצתיים של שתיית מים. קרה לכם משהו דומה בסיטואציה כזאת (או אחרת)?
זה רק אומר שאנשים מאוד במתח.

נדמה לי שקרה לי פעם משהו דומה שהייתי ילד.

מילים: עדנה

נערך לאחרונה ב:

מ ש ה 53

Well-known member
מנהל
דבר כזה עלול לקרות כשמישהו מפליץ ממאמץ נאד אדיר אך לא נשלט.

פעם הייתי בהרצאה שבה המרצה סיפר סיפור משעשע. ישבתי ליד חבר שסיכם את הצחוקים במחוות יד מסוימת שממנה הבנתי שזהו "רמז" למצב דומה. למחרת הייתי בהרצאה אחרת. ישבתי ליד 2 בנות שעם אחת מהן ניסיתי להתחיל. החבר של מחוות היד ישב 2 שורות מתחתיי. המרצה אמר דבר מה והניע את ידו בצורה שהזכירה במעט את תנועת היד של חברי. עד כאן הכל היה תקין, אבל אז הסתובב אליי חברי והניע את ידו כפי שהניע בהרצאה הקודמת ובעיניו נצץ מבט שובב. באותו רגע התפרצתי בצחוק שסחף את 2 הבנות וכל המעגל שישב סביבנו ניסה להסות אותנו אבל אט אט כולם כבר תפסו את הבטן. זה היה די מביך.

למעלה