לא קשור

נאזית

New member
לא קשור

אבל חזרתי מלונדון היה מדהים מפיות לא היה שמה בגרוש ומצאתי רק חבילה אחת שעלתה 8 פאונד שזה טונה של כסף בעעעעע חוצמזה שלונדון זו עיר שנותנת המון השראה..

SophieT

New member
הי בוב'לה! ../images/Emo25.gif התגעגעתי!

איך היתה לונדון היקרה שלנו? חוויות ותמונות שלך תמורת שלי מפאריז... סופי

ים כחול

New member
ובאותו עניין ....

מה אתם ממליצים\ות לי לקחת לנסיעה ?? 10 שנים לא יצאתי מהארץ ושכחתי איך זה לנסוע. יש לכם\ן טיפים ?? מה כדאי לקנות בטורקייה שקשור לאומנות ?? חוץ מחרוזים שזה בטוח אקנה..

DOLPHINREEF

New member
יקירתי מאחר וזאת הפלגה....../images/Emo19.gif

תמיד טוב לקחת כדורים מיוחדים נגד מחלת ים.... תיק עזרה ראשונה / שנייה ממתקים...חשוב מאוד... מצלמה + פילים נוספים... בגד ים בגדים להחלפה... וגם בגדים חמים... נעליים נוחות כלי רחצה... כלי כתיבה.... אני בטוחה שתהיה לך מוזה ככה בין הגלים... ומלא מצב רוח... אה כן ודרכון וכסף....

ים כחול

New member
../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

רשמתי הכל ... והדגשתי ממתקים בעט זוהר
... לוקחת יומן מסע כמו בשיר ... ואכתוב הרבה , כשאחזור יהיה לכם\ן סיפור ... מקווה שיהיה מעניין
.. חנוש תודה

DOLPHINREEF

New member
מכל ה-../images/Emo23.gif ../images/Emo24.gif ../images/Emo25.gif

ימוש שכחתי, קרם הגנה מהשמש כובע... ואני תמיד לוקחת איתי גם ספר... שאני יודעת שיעשה לי טוב...

ים כחול

New member
../images/Emo6.gifבנינו ששששששששששש

שאף אחד לא ישמע... ששש ... נראה לי הים צריך לקחת כדורים בגללי שלא יחטוף סחרחורת וכאב ראש מהקישקושים שלי ומתנודות החזקות כשאיכנס אליו

av_i_va

New member
ימוש... מה דעתך????../images/Emo3.gif

לארוז גם אותנו? כך לא תתגעגעי ומאידך, נהיה לצידך ליעץ לך כל הזמן

ים כחול

New member
אביבה בדיוק אתמול אמרתי לחברה ..

שלישאם הייתי מליונרית בטוח הייתי לוקחת את כולכם\ן איתי והיינו עושים סדנאות על הסיפון ... להלן סדנאות שאפשר ליצור באונייה : איירבראש ציורי ים
בניית דגמים של סירות ואונייות ממקלות ארטיק פיסול בובות טורקיות מחימר ולייבש על הסיפון (מתייבש מהר וטוב) הדבקת מפיות על שולחנות בית הקפה יצירת דולפינים מפימו מובייל צדפים ועוד ועוד
... הלוואייייי.....

מושית10

New member
אם את אוהבת קרמיקה אז יש הרבה.

רק לא לשכוח להתמקח אתם על המחיר אחרת הם ייעלבו. חוץ מזה לא לשכוח מחשבון לחישוב שערי המטבע בקניות. ההפלגה היא רק לתורכיה או שעוגנים בעוד נמלים?

ים כחול

New member
תודה מושית../images/Emo9.gif../images/Emo25.gif

מחשבון רעיון מעולה לא חשבתי על זה
ואהיה גם בקפריסין לא הבנתי בקשר לעניין של התמקחות ... הם ייעלבו אם לא אתמקח ?? אני גרועה בכך.
אצלנו זה בדיוק ההיפך אם מתמקחים המוכרים נעלבים. יא איזה עם מוזר...

מושית10

New member
ועוד משהו: זהירות ברמזורים. אור

אדום למכוניות זו רק המלצה בלבד. הם עוצרים רק אם קבוצה גדולה של אנשים עוברת את הכביש. פשוט להיצמד לקבוצה ולא לנסות לעבור בירוק ככה סתם. בקפריסין יש כפר של אומניות יד. שכחתי את שמו בטח הוא מופיע ברשימת הטיולים. מומלץ מאד.

ים כחול

New member
אל תדאגי מושית ../images/Emo6.gif

אני נראית כמו קבוצה ... חוצמיזה מי שיתנגש בי יחטוף קימוט רציני לאוטו ..מסכן

שמש א

New member
ימוש, רשמים שלי מתורקיה

לא ראיתי חנויות יצירה מרגשות. מצאתי באנטליה רק חנות אחת שהיו בה צבעי אקריליק, צבעי שמן וכלי כתיבה, אבל יותר יקר מבארץ
אם את אוהבת תבלינים - מצאתי באנטליה שומשום שחור , בארץ יקר בטירוף...

ים כחול

New member
חייבת לומר לכם שאני מתרגשת !!!!!

שולחת לכם קישור ותבינו למה .... המון זמן אני חולמת על הרגע הזה , לעלות לאונייה לשמוע את הצופר החזק ו.... להפליג .... נראה לי אני בטוח אבכה לי שם
... ביקשתי מחברה שלי שתבוא למזח שיהיה לי למי לנפנף עם המטפחת הלבנה ... כמו בסרטים
.... ליחצו על האונייה "איריס" אחרי שהאונייות יגיעו יחד בצפירה ... טיילו בחדרים ובסיפון ובתוך האונייה .. שם אהיה . ...

מזכירה לי נשכחות....

כשהייתי צעירה, הפלגתי על אחת מהספינות של מנו. להבדיל אלף אלפי הבדלות, אני הפלגתי על הסיפון עם שק שינה. היעד היה יוון. הכי כייפ זה העצירות שבדרך, מגיעים לעוד מקומות, רואים עוד דברים. מאוד, מאוד, נהנתי.

למעלה