לא רוצה להלחיץ אבל...

AeroFan

New member
לא רוצה להלחיץ אבל...

שלושת ההופעות האחרונות (בדטרויט, קליבלנד וטורונטו) התבטלו בגלל דלקת גרון של ברנדון. הנה מה שמייק (הגיטריסט) אמר: "I'm really sorry to be the bearer of bad news, but all of us have had a cold/flu for the last week and brandon finally ended up with a throat infection, resulting in the postponement of the Detroit show...we don't have a date yet for re-scheduling, but everyone PLEASE SAVE YOUR TICKETS BECAUSE THE WILL BE HONORED WHEN THE SHOW IS RE-SCHEDULED....we will know very soon and keep you guys updated. again, i'm really sorry to everyone..." אבל לדעתי זה לא אמור להלחיץ יותר מדי, יש עוד חודש להופעה.. בכל מקרה מקווה שברנדון יחלים כמה שיותר מהר.

arTT916

New member
מה?? אימא'לה, תהייה בריא ברנדון !!

שרק יהיה בריא בשבילנו...

SiC

New member
זה התירוץ שהיא השתמשה

בו כדי לבטל את ההופעה שלה בארץ...

crazy mofo

New member
דווקא הם מתאימים ביחד, לא?

מהבחינה החיצונית בלבד, חלילה לא מוזיקלית או תרבותית...... למרות שהסולן של להקת "בוש" חבר של גוון סטפני הפופית.......... וגם דייב נבארו (גיטריסט של ג'יינס אדיקשן וrhcp בעבר) היה חבר של כרמן אלקטרה.........

AeroFan

New member
עד כמה שידוע לי...

ברנדון הומו.... ככה שאין מצב שהם יהיו ביחד

PinkFloydit

New member
מאיפה בדיוק

נודע לך שהוא הומו? ברנדון לא הומו פףףףף הצחקת אותי, ברנדון הומו..

AeroFan

New member
לפני כמה זמן...

היתה כתבה באיזה אתר אמריקאי, מזמן לפני איזה שנתיים... והיה כתוב גם במגזין מוזיקה אמריקאי שהוא יצא מהארון...

AeroFan

New member
אם כן אז מי זאת?

נראת טוב לפחות? חחח סתם. יכול להיות לא יודע, קראתי 2 כתבות על זה... אבל בימינו, מי מאמין לתקשורת...

arTT916

New member
הם נפרדו! לא ידעתם?../images/Emo2.gif

חברתו לשעבר, הדוגמנית קרוליין מרפי(הם היו יחד איזה 3 שנים) הם כבר נפרדו ממזמן באמצע 2006 .

PinkFloydit

New member
וואלה?!

טוב אבל בטוח יש לו חברה עכשיו נכון? הוא דיי מבוקש לפי מה שהבנתי.. ו... שאלה קצת לא קשורה -מישהו מהחבובים האלה שבלהקה נשוי? כי לפי מה שאני יודעת הם בשנות ה-30 לחייהם

arTT916

New member
לפי מה שאני יודעת...

למייק יש חברה גם הרבה זמן...בן, אין לי מושג וחוזה וקילמור גם פנויים אבל כמו שאומרים "עושים חיים"..
וברנדון...הוא פנוי כרגע למיטב ידיעתי..פעם באיזה ראיון הוא סיפר שהוא גבר של אישה אחת (איזה מקסים..) אז לא נראה לי שהוא מתפרפר כמו חוזה וקילמור...

למעלה