לא שווה יריקה

מצב
הנושא נעול.
כי בכל חברה נורמלית יש ועד עובדים !

כל הכבוד! שיכנס בהם!
שיעיפו כבר את כנופיית פרץ לכל הרוחות. אני לא מבין למה לא מפטרים אותם? אם אני אעשה שביתה תוך שניה אני אהיה מפוטר ונגמר הסיפור. איך זה ששם לא סגרו את הסיפור כמו בכל חברה נורמלית? אני לא מבין את זה.
פה לא נותנים להקים ועד נורמלי ! זכות השביתה היא זכות דמוקרטית ראשונה במעלה !!! הצעתי: אריק פלדמן: קח מהר את 90 הנהגים השובתים, העבר אותם במיידי ל-"אגד" והסכם להפעיל את "אגד" בב"ש כפי ששאל אותך סיתריט (שר התחבורה).

אים כבר שיכניסו אתן דן!!!!

פה לא נותנים להקים ועד נורמלי ! זכות השביתה היא זכות דמוקרטית ראשונה במעלה !!! הצעתי: אריק פלדמן: קח מהר את 90 הנהגים השובתים, העבר אותם במיידי ל-"אגד" והסכם להפעיל את "אגד" בב"ש כפי ששאל אותך סיתריט (שר התחבורה).

בכיף ! דן או אגד או אגדן ../images/Emo45.gif לא מש

בכיף ! דן או אגד או אגדן
לא מש
משנה מי: העיקר אגד או דן !

אוהד11

New member
זה השר שמכריז כל הזמן שהוא מממש את

תורתו החברתית של זאב ז'בוטינסקי. הוא עדיין לא הגיע להקדמה לתורה זו ואינו יודע מה הם עיקרי דבריה.

חה-חה-חה אוהד יקירי: אם תשאל אותו

תורתו החברתית של זאב ז'בוטינסקי. הוא עדיין לא הגיע להקדמה לתורה זו ואינו יודע מה הם עיקרי דבריה.
חה-חה-חה אוהד יקירי: אם תשאל אותו
מי זה ז'בוטינסקי, הוא יגיד לך שזה שדרות או רחוב !!!

ה דרומי

New member
עתקה פרץ נחלץ לעזרת עובדי מטרו-דן

לא שווה יריקה
אפס מאופס, שר במדינת ישראל
פרץ נחלץ לעזרת עובדי מטרו-דן פרץ נחלץ לעזרת עובדי מטרו-דן: הגיש הצעת חוק לחייב מעסיק לקיים מו"מ על הסכם קיבוצי ההצעה מתייחסת למקומות עבודה בהם לא קיימים הסכמים קיבוציים כדוגמת חברת מטרו-דן מיכל רוה‏ יו"ר ההסתדרות, ח"כ עמיר פרץ, וח"כ אילנה כהן, הניחו על שולחן הכנסת הצעה לתיקון חוק הסכמים קיבוציים. לפיה, אם ארגון עובדים מבקש ממעביד במקום שבו אין יחסי עבודה קיבוציים, לנהל מו"מ לחתימה על הסכם קיבוצי מיוחד, תחול חובה על המעסיק לנהל מו"מ עם ארגון העובדים. הצעת התיקון לחוק, שזכתה לכינוי "חוק מטרו-דן", הוגשה בעקבות הסכסוך בחברת האוטובוסים מטרו-דן בבאר-שבע, שהביא לשביתת חלק מנהגי החברה. בדברי ההסבר להצעת החוק נאמר, כי בשנים האחרונות גברה התופעה שבה עובדים התארגנו לראשונה במסגרת ארגון עובדים ופנו למעסיק לנהל מו"מ, אך המעסיק סירב ואף נקט בפעולות למניעת ההתארגנות. מגישי ההצעה אומרים, כי תקופת ההתארגנות הראשונה רגישה, שבה מאזן הכוחות נוטה לטובת המעביד, ויכולת העובדים לאכוף עליו לקיים מו"מ מקור רוטר נט

fireman

New member
ארז, החוק הזה יעבור כמו שאני

פרץ נחלץ לעזרת עובדי מטרו-דן פרץ נחלץ לעזרת עובדי מטרו-דן: הגיש הצעת חוק לחייב מעסיק לקיים מו"מ על הסכם קיבוצי ההצעה מתייחסת למקומות עבודה בהם לא קיימים הסכמים קיבוציים כדוגמת חברת מטרו-דן מיכל רוה‏ יו"ר ההסתדרות, ח"כ עמיר פרץ, וח"כ אילנה כהן, הניחו על שולחן הכנסת הצעה לתיקון חוק הסכמים קיבוציים. לפיה, אם ארגון עובדים מבקש ממעביד במקום שבו אין יחסי עבודה קיבוציים, לנהל מו"מ לחתימה על הסכם קיבוצי מיוחד, תחול חובה על המעסיק לנהל מו"מ עם ארגון העובדים. הצעת התיקון לחוק, שזכתה לכינוי "חוק מטרו-דן", הוגשה בעקבות הסכסוך בחברת האוטובוסים מטרו-דן בבאר-שבע, שהביא לשביתת חלק מנהגי החברה. בדברי ההסבר להצעת החוק נאמר, כי בשנים האחרונות גברה התופעה שבה עובדים התארגנו לראשונה במסגרת ארגון עובדים ופנו למעסיק לנהל מו"מ, אך המעסיק סירב ואף נקט בפעולות למניעת ההתארגנות. מגישי ההצעה אומרים, כי תקופת ההתארגנות הראשונה רגישה, שבה מאזן הכוחות נוטה לטובת המעביד, ויכולת העובדים לאכוף עליו לקיים מו"מ מקור רוטר נט
הולך להקים חווה לגידול אלפקות מחר.

fireman

New member
הפעם אני מסכים איתך

הפעם אני מסכים איתך
ללא כל קשר לנושא מטרודן. חוק כזה יחסל את כל החברות הפרטיות, זה התנהגות מגלומנית של ההסתדרות שרוצה לנהל את כל המדינה, לשלוט בכל, להגדיל את יכולת הניתוק של ה"שאלטר" שלהם. ללא שום קשר לשביתת מטרודן, אני מתנגד באופן נחרץ לחוק הזה

ה דרומי

New member
../images/Emo91.gif לך תקים חוות גידול אלפקות

הולך להקים חווה לגידול אלפקות מחר.
לך תקים חוות גידול אלפקות
לפחות בזה תראה נחת. כי לפי חדשות הוט בדרום השובתים עברו להפגין מול בית הנהגים שלא שובתים. מי יתן לי אלפקה פקה פקה

fireman

New member
שיעברו להפגין מתחת לבית

לך תקים חוות גידול אלפקות
לפחות בזה תראה נחת. כי לפי חדשות הוט בדרום השובתים עברו להפגין מול בית הנהגים שלא שובתים. מי יתן לי אלפקה פקה פקה
שיעברו להפגין מתחת לבית
של שטרית האפס.

מצב
הנושא נעול.
למעלה