לבועז-צרור ברכות ליום הולדתך

נֵנָה

New member
../images/Emo65.gifמזל טוב בועז ליום הולדתך../images/Emo140.gif

מאחלת לך בריאות טובה, שלווה, סיפוק והנאה

cara13

New member
../images/Emo65.gif../images/Emo141.gif../images/Emo24.gif מזל טוב בועז|ב

חיניה

New member
בקשר לסמרטוט וכו

אני משתרשרת כאן בגלל השעות ואם טעיתי אז אנימו תעבירי אותי. לדעתי הענין פשוט (תבדקו במילון אם אני טועה כי את המילונים שלי נתתי לילדים) מטלית- משהו קטן מהשרש נ.ט.ל. אבק נוטלים לא מורחים (לפחות אצל מי שמסודר) סחבה- מהשרש ס.ח.ב. משהו גדול שגוררים. סמרטוט לדעתי מעוברת מהמילה האידישית שמאטע. עובדה שבגד מרופט הוא סמרטוט ולא משהו אחר. ואם ההנחות שלי לא נכונות אז תסלחו לי כי שבת היום ולא מנקים.אגב הביטוי "די ליבע ברענט ווי א נאסע שמאטע הוא בהחלט ביטוי מלגלג.לפחות ביידיש של האיזורים שלנו.

אנימו

New member
חיניה-אני לא אחראית אם בועז נעלב

שלתוך שרשור יום ההולדת שלו נכנסת עם "סמרטוט"...
בפעם הבאה תחפשי את הנושא - לא את השעה. בכל שרשור יש שעות דומות - אבל משתדלים להקדיש שרשורים לנושאים. אבל העיקר הבריאות!

boaz31

New member
הסמרטוט הלך כבר לעבודה

כפי שציינו כבר בשעה הקודמת אבל אני כבר לא עובד וסולח לך חיניה

tipid

New member
../images/Emo49.gifליום הולדת חגיגה נחמדת!../images/Emo48.gif

בועז נכבד! ברכות מלוא הטנא שלוחות לבריאות אושר נחת מזל ושכל שאיפותיך תתגשמנה! בהוקרה תמר.

boaz31

New member
ברכותי למברכי ליום הולדתי ה-74

ואני רוצה לכבדכם בפרחים יפים ש"אספתי"בגינתי צבעוני השרון

odo13z

New member
משחק מחשבה.../images/Emo9.gif

קורה לכם , שאתם רואים מישהו או מישהי בפעם הראשונה , בקצה החדר בו אתם נמצאים , במבט חטוף אחד. מייד ברור לכם שיש ביניכם "משהו". שעם האדם הזה / הזו תסתדרו מייד ותהיה ביניכם כימיה חיובית. ולהיפך.....אין מצב שארצה להיות בקרבתו/תה. לדעתי זה קורה לרובנו וברוב המקרים מתברר כנכון. מה דעתכם ? איך ה "קסם" הזה עובד ? אותי זה ממש מרתק. ספרו קצת סיפורים פיקנטיים אישיים...... תחממו קצת את האוויר. קריר קצת היום

odo13z

New member
אההה. סוף סוף פתרתי את עניין הכרטיס

האישי שלי. אפשר להכנס בלי מעצור. שיוווו. איזה בלגנים זה הביא עלי !!!!!

p a l o m a

New member
אודו, קורה גם קורה.. כמעט ../images/Emo4.gif../images/Emo8.gif

כל יום.. במיוחד החצי השני של השאלה שלך.. בקשר ל"אין מצב"...: כמו הווארד יוז (הטייס...המיליארדר...) שבערוב ימיו ישב בבית.. וכשיצא לרחוב שם לעצמו מגן על הפה והאף כמו רופא מנתח... וחוצמזה אומרים חכמים שאתה קובע אם אדם מוצא חן בעיניך או אם לא ב 30 השניות הראשונות שאתה רואה אותו.. ואם טעיתי אנא תקנו אותי.

p a l o m a

New member
הסתבכו השרשורים... אודו זו היתה

תשובה לשאלתך ..כשיושבים בחדר וגו'..................

למעלה