לב אחר

MATAN1323

New member
לב אחר

לב אחר. איך שוכחים אדם שאוהבים? איך מתגברים על אהבה ששבורה לרסיסים? איך מחלימים ממחלה שאין לה מרפא? איך מסלקים חלומות שלא ניתנים לשליטה? אני כל יום מנסה לשכוח, אני כל יום מחפש מוצא כדי לברוח, אני כל יום מנסה את האהבה לרצוח שתעלם מהמחשבות, מהדמיונות... אני אוהב כשאת מביטה בי ומדברת איתי, בעיניך אני מסוגל לשקוע, מרוב התרגשות של מבטך את הרוק אני לא מסוגל לבלוע. אני יודע שאת רוצה שאשכח, שנישאר ידידים והאהבה חדשה תפרח. אבל באמת שזה קשה, זה קשה להתגבר על רגשות הלב, כאשר הוא לא רוצה. אני מביט בך, ולא מבין, למה לא יכולתי להתאהב באדם אחר? מה מיוחד בך שאין במישהי אחרת? אך אני מרגיש בך שאת פשוט...מיוחדת. בתוך ליבי אני מבין שזה פשוט את. אין עוד כמוך בעולם, לא פגשתי ולא אפגוש לעולם. הצחוק שלך, העיניים שלך, המבט הסוחף, המגע שגורם לרחף. השקפת העולם, הרקע על החיים ומה שקורה כאן. על כל דבר שקורה, את מיוחדת שכזה. אני אוהב כל דבר שבא ממך, אפילו אם זו סתם מילה או מגע. מבט אחד יכול לגרום לי ברגע אחד לשכוח... את כל הבעיות והדאגות, להירגע בשניות. את משפיעה עליי כמו שאף אחת לא עשתה, את גורמת לי להרגשה נפלאה. אני אוהב להיות איתך, אני רוצה לשכוח אותך כשאני אהיה לצידך. אני לא רוצה לאבד את הקשר איתך, אני לא רוצה להפסיק לדבר איתך . אני פשוט רוצה להישאר ידיד, ידיד שתוכלי לדבר איתה על הכול גם על אחר. אני אהיה שם בשבילך לתמיכה, בכל רגע, כל שנייה. תמיד כשתצטרכי אני למענך, אוותר על הכול בשבילך. אני לא יודע מה אמרת, מה עשית, או איך כישפת. אבל גרמת לי להתאהב כמו... שלא קרה לי מעולם וזה כל כך כואב לי בלב. זה כואב כי את לא מרגישה כך, אני יודע שיותר מידידות אין בליבך עוד רגש, הכול מרגיש הפכפך. אני רוצה באמת לשמור על קשר, להיות איתך לעת עזר, למרות שאני יודע שלפניי דרך ארוכה, אני אעבור אותה לאט, בלי בעיה. סמוכי עליי שבסוף אתגבר, אשכח אותך ואתאהב בלב אחר.

MATAN1323

New member
תודה [=

כה אמרו לי אתזה פעם... אבל אז הבנתי שאולי הזמן הוא המורה הכי טוב רקק חשבל שבסופושל דבר הוא הורג את התלמידים שלו.. הרבה זמן שנשאלו אצלי אותן שאלות... יותר מידי זמן שעבר כשעדיין תשובה בסימן שאלה..

היי שוב אני

רציתי לשאול למה אינך נלחם למען האהבה הזו יכולל להיות שאתם בגדר ידידים אך אם תרצה ותחשוב טוב מבחינתה אולי הגדר כבר לא יהיה

למעלה