לגבי בדיקות us מחוץ לשבועות ה"רגילים"

לגבי בדיקות us מחוץ לשבועות ה"רגילים"

ד"ר רימון שלום רב גם אני-כמו רבות בפורום-בהריון לאחר טיפולי הח"ג. נקלט עובר מהחזרת מוקפאים וכעת (סליחה על המנהג המיושן משהו-טפוטפוטפו) בשבוע 8. עשיתי us אחרון בשבוע 6 ונצפה דופק תקין. אבל אני עם חששות-האם כדאי לראות שוב את העובר לפני שקיפות עורפית? יש לי כמין הפרשה צהבהבה, חלבון בשתן בבדיקת המקלון בעמדת אחות בקופ"ח ברמה שבין 1 ל 2, אני עום קלקסן 80 מ"ג כל יום מיום החזרת העוברים וסבלתי בהריון הקודם מסוכרת הריונית. סוכר בצום רגיל יצא 109- לפני כשבוע. זה גבולי מעט להריון? בכ"א אני עכשיו מחכה להפניה למרפאה להריון בסיכון גבוה. אבל שאלת האולטרא סאונד קשה לי מאוד. פשוט זריקות קלקסן אינן נעימות ואני עם הסטוריה של 2 הפלות מטיפול הח"ג קודם- שתיהן הפסקת דופק בשבועות 7 ו- 8.
עשיתי תרבית שתן-התוצאות הסופיות רק מחר. האם דלקת היכן שהוא בגוף היא סיכון להריון? ולי? תודות וברכות על יוזמתך הקהילתית והחשובה

הריון בסיכון

אכן מדובר בהריון בסיכון בנושא האולטרסאונד פשוט תפני לרופא לביצוע סונר "להרגעה" בשב 9-10 ושקיפות משלימה ב-12 שב באותה פגישה יש לדון בסוכר הגבוה לגבי חלבון בשתן חזרי על הבדיקה לאחר "ניקיון מקומי" ומתן שתן אמצעי-הפרשה מנרתיק יכולה לתת חלבון בשתן

למעלה