לגבי הקורס הכללי הדרוש להשלמת התואר

GOSFRABA

New member
לגבי הקורס הכללי הדרוש להשלמת התואר

האם מישהו יודע מה נםח השעות שבועיות שדרוש לכך? תודה..

שניני24

New member
זהו שלא.. בגלל שאנחנו מקצוע מורחב, אנחנו

צריכים רק 2 נ"ז.. עוד משהו שהמחלקה לא טרחה לספר...

מה ה מצב

New member
את בטוחה?

כי אני זוכרת שנרשמתי לפריאל בהוראות המחלקה היה כתוב שצריך 4. לא כל מקצוע מורחב צריך רק 2 נקודות.

שניני24

New member
כן בררנו את זה כי גם אני לא האמנתי

את מוזמנת גם.. שיחת טלפון אחת.. בכל מקרה הקורסים הכליים נלקחים בעיקר להשלים ל 64 נ"ז לתואר. לנו יש 72 נ"ז.. אז אנחנו לוקחים רק שני קורסים כללים.. בכל מקרה את מוזמנת להתקשר ןלבדוק. אני גם גיליתי את זה במקרה (עומר אמר לי שהוא בירר במחלקה) הלכנו גם לבדוק וזה מה שאמרו לנו.

זה גם כתוב בפריא"ל

בפריא"ל נכנסים למדעי החיים וכתוב שם שצריך רק שעתיים שנתיות הבעיה שכתוב שם כל כך הרבה שכבר יותר קצר לקחת 4 שעות שנתיות מלקרוא הכל אבל למיטב ידיעתי צריך רק שעתיים

just טלוש

New member
מה?????????

כבר נרשמתי ל2 קורסים כלליים השנה , אני נוכחת לרוב בשניהם והם שנתיים , כלומר 4 שעות שנתיות סה"כ יש ליח מה לעשות עם זה עכשיו?גם אני הבנתי בפריא"ל שאנחנו צריכים 4 ..

מה ה מצב

New member
כבר שילמת עליהם...

אם אחד מהם שבת אז אולי את יכולה לצאת ממנו ואז לא לשלם על הסמסר השני שלו. אם לא, תשמחי שאת לומדת משהו שלא צריך לדעת מתמתיקה כדי ללמוד אותו...

שניני24

New member
הנה מה שכתוב בפריא"ל

כמה קורסים כלליים עלי לקחת? כל הסטודנטים לתואר ראשון חייבים בקורסים כלליים בהיקף של 2 ש"ש, בלי להתחשב במספר השעות הכולל לקבלת התואר. סטודנט שאינו משלים את מכסת השעות של 64 ש"ש במסגרת דרישות לימודיו במחלקות ובלימודי יסוד, רשאי ללמוד בנוסף לקורס הכללי שהוא חייב, עד 4 ש"ש נוספות בלימודים כלליים להשלמת הדרישות של 64 ש"ש לקבלת התואר. לנו יש 72 שעות...

yafitab

New member
וואי בלבלתם אותי לגמריי

רגעע אז כמה קורסים כלליים צריך לקחת לכל התואר אם לא לקחתי השנהה בכלל אז זה בסדר?? הבנתי מכל הודעה דברים אחרים

מה ה מצב

New member
את צריכה שתי נקודות

שזה אומר, בדרך כלל, או קורס שנתי או שני קורסים סמסריאליים, (יש כל מיני קורים מאד מיוחדים שהניקוד בהם הוא אחר) וזה בשלוש שנים. אזלא נורא אם לא לקחת השנה

למעלה