לגבי התורים

dipdip

New member
לגבי התורים

מתי בדיוק מתעדכנים התורים? אני יודעת שכל חצי שעה אבל באיזה שלב במהלך השעה? בורבע? בוחצי? מתי?

האמת ששמתי לב כרגע...

שעברו כבר מעל 40 דקות ועדיין לא קיבלתי תור נוסף. זה באמת מעניין לדעת באיזה שלב של השעה מקבלים את התור. לפני כן ידעתי שאני מקבל אחד בXX:09 והשני בXX:39 כמו שעון ! עכשיו אין לי מושג. והנה כמו שקורה עכשיו שכבר עברו מעל 40 דקות והתור הנוסף לא עודכן... מוזר משהו...

yoadagmon

New member
How turns work

From my experience with the turns system i believe it works as follow: Once you login, the time is being reset and 30 minutes after login you will get the next turn. If you are already logged in, after 30 minutes you can do multiple refreshes of the page (3-4 times) and you will get your turn eventually. Eran says that he will improve the turns mechanism soon. Yoad

זה לא נשמע...

כי בזמן שאני לא מחובר אז התורות באים בזמן שלהם. וכאשר אני מתחבר אז לוקח חצי שעה לתור להגיע ?! למשל אתמול אחרי שכתבתי את ההודעה חיכיתי לשעה XX:09 ואכן קיבלתי תור בדיוק באותו רגע. לעומת זאת בXX:39 לא קיבלתי וזה היה די מוזר...שרק בXX:09 קיבלתי תור אחד בלבד ובכל השעה זה היה תור אחד...מוזר משהו... ושלא יגידו שלא עשיתי ריפרש,אפילו יצאתי ונכנסתי פעמיים במשך השעה לראות אולי זה עודכן וזה לא מראה בריפרש. כי לפעמים זה באמת לא מראה בריפרש ומראה לאחר התחברות מחדש...

למעלה