לגבי משחקי כבדורגל בהפסקות

האפסנאי

New member
לגבי משחקי כבדורגל בהפסקות

ישנם מספר דברים שאם היינו משנים היינו מקבלים הפסקות נפלאות. דבר ראשון לגבי השיפוט : השיפוט ממש על הפנים שופטים עוזרים לחברים שלהם איפה נראה שבמשחק אחד של יא נגד יב השופט שפט 3 פנדלים זה לא הגיוני שב-15 דקות יעשו 3 פנדלים וכולם לטובת כיתה יב ,מאוד מוזר אה? לפחות מורה אחד לספורט צריך להיות משקיף ליד השופט ואם השופט טעה לא נורא אבל אם הוא ממש עוזר לחבריו יש להוציאו מהשיפוט . גם הארגון נורא לא מודעים מתי יש מחשקים ומתי אין זה ממש על הפנים . אחנו צריכים לעשות משהו ,לשנות ,לארגן . אני פונה למורים לספורט ובראשם גלעד שיתחיל להזיז תעניניים ולעשות משהו כי אנחנו יכולים להקים ליגה למופת , ישנה התעניינות מאוד גדולה כמעט כול משחק בין יא ל-יב יש טריבונה מלאה וואנשים אפילו עומדים בצדדים שזה בערך 150 ילדים במשחק של שכבה עליונה שמונה בערך 500 תלמידים ויותר מרבע באים למשחק!!!!!!!!! יוסי נדל חנה גלעד תשעו מצשהו בנידון יותר אטרקטיבי כי חוצ מלימודים יש גם דברים אחרים שיכולים להיות מאוד מעננינים בבית ספר שלנו .

N o E m A

New member
הממממ.. זה נשמע לי כמו..

אוי אוי אוי!!

אז ככה..

קודם כל לא היה משחק אחד שאני או יותם שפטנו שלא בצדק.. נכון היו כמה טעויות בשיפוט כי מה לעשות די קשה לשפוט ולא תמיד רואים מהצד מה שרואים מהטריבונה.. אבל אין כזה דבר ששפטנו בשביל לעזור לקבוצה זו או אחרת. איפה שנעשו טעויות היו נסיונות גם לתקן. ובמשחק שנשרקו 3 פעמים שריקות לפנדל שפט ילד מי"א במשחק שהתקיים בין י' ל-י"ב! ואני בלי קשר לשיפוט חושב ש-2 מהשריקות היו מוצדקות!! וה-3 שנויה במחלוקת אבל כל שופט רואה את הנעשה בצורה שונה ועל זה אין ויכוח. בכל מקרה, הליגה התחילה כלא רצינית כי היו כמה בעיות והתחלפה האחריות אצל המורים לספורט אבל זה לא משנה זה היה.. משבוע הבא אנחנו נעשה את זה יותר רציני ותכתב חוקה שבה יפורטו כל החוקים וכל הכללים של הליגה הזאת, ההודעות לגבי משחקים יפורסמו בלוח וגם נודיע בכיתות, תוצאות המשחקים והטבלאות יפורסמו גם כן. בקשר לשיפוט.. לאור הטענות שהשיפוט לא הוגן הוחלט שבמשחקים של כיתות: י' נגד י', י' נגד י"א, י"א נגד י"א - ישפוט שופט מ-י"ב י' נגד י"ב, י"ב נגד י"ב - ישפוט שופט מ-י"א יש שאלות?? שבת שלום :) תמיר גרנט

George Armeni

New member
הלו!!!!!!

לא לרדת על יב/4!!!! אנחנו לא כל כך מפגרים... מאותגרים שיכלית!!בבקשה!!!! תמיר תעשה לי ילד..... PEACE&LOVE RES5ECT

למעלה