לגיל בקשת עזרה

לגיל בקשת עזרה

שוטטות באתר CFF האמריקאי פתחה לי את תוכנת האקרובט, והציגה לפני קובץ אחד בן 28 עמודים של חומר מענין, כל נסיון לבצע COPY אפילו אחרי בחר הכל לא הצליחה. איך מסמנים קטע נבחר מתוך הקובץ כדי להעביר ל WARD ??? שאלה שניה כיצד אני מצמידה שם של אתר או מבצעת לינק בתוך הפורום?? אודה לך אם תרחיב את הידע שלי (אני משתכללת כל הזמן) דליה

גמ

New member
העזרה בדרך

הי דליה ראשית תודה על הפירגון (התגובה ל - HM). לשאלותיך: אחרי שביצעת Select All האם בתפריט ה - Edit הוארה האופציה של ה - COPY? אם כן את יכולה לבצע זאת דרך התפריט. אם את מכירה Word,הכי פשוט להעביר את הטקסט המלא ומשם לבצע את הקיטועים שברצונך לבצע. קיטוע חלקי ב-אקרובט יש לבצע ע``י לחיצה על ה - [icon [T שנמצא ליד ה - +Zoom ואז לגשת ולסמן את הטקסט. Link לדעתי ניתן לבצע באמצעות ``כתובות אינטרנט נלוות`` אנסה לבצע זאת כעת.

לגיל- לא מספיק שיש עיניים

תודה, הצלחתי לבחור קטעים נבחרים באקרובט לגבי הוספת אתר, זה כמו שהילד שלי אומר: ``אמא תסתכלי הכל כתוב`` לפעמים אני מתקשרת לתמיכות, בתחילה הייתי נכנסת ללחץ מהצעירים החכמים. אח``כ גיליתי שיטה. אחרי שלום נחמד אני שואלת ``תגיד איך אמא שלך במחשבים`` כמעט כולם עונים ``לא משהו`` ואז אני אומרת בגיל אני כמו אמא שלך, אני די מסתדרת אבל מבקשת את הסבלנות שלך ונעשה את זה בקצב שלי, אני מגלה שם צעירים חכמים מנומסים ומפרגנים

למעלה