לגנוב

לגנוב

כמו שאפשר לראות אתהאכן אוהב גדול של דייר סטרייטס. אני אישית שמעתי רק כמה מהלהיטים שלהם ובהחלט נהנתי. אך לעמות אני מכיר אחד שמאוד אוהב אותם והוא אפילו היה בהופעה שלהם כשהיה בהולנד(הוא גדול ממני ככה שהוא הספיק לעשות יותר דברים בחייו). הוא אמר שזה היה מדהים!!! רק רציתי לשתף אותך בזאת ואני מקווה שגם לך תהיה הזדמנות לראות אותם, כמו שאני מקווה שתהיה לי הזדמנות לראות את פינק פלויד.

ganooov

New member
אני אכן מעדיף את דייר סטרייטס ../images/Emo13.gif

על פני שאר הלהקות, ואפילו יש לי די הרבה ביצועים שלא נמצאים בדיסקים (ביצועי הופעה). יש לי נטיה מאוד מוזרה להופעות חיות, אני גם שר את השירים כמו בהופעה (די מביך בשבילי...). ותגיד לבחור שאני רוצה אותו פה. עם דיווח מלא.
- סמיילים, רבותי! סמיילים מחייכים!

../images/Emo6.gifגם אני מזמר רבות...

אין לך מה להיות נבוך חברי רובנו מזמרים, תאמין לי. ובקשר לאותו חבר אני לא חושב שהוא יהיה פנוי בימים הקרובים, הוא די ג´יי והוא נורא עסוק אבל אם הוא יבוא אל פתח ביתי אני בטוח שהוא ישמח לשתף אותך בחוויה. ובקשר לדבר אחר לגמרי אני אוהד שרוף של מכבי חיפה ואני רוצה למסור לכולם צרחת שמחה ענקית שאפילו רוברט פלנט מלד זפלין לא יכול להגיע לרמה שלה. אאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאההההההההההההההההההההההההההההההההההה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ירוק עולה עולה ירוק עולה עולה ירוק עולה ירוק עולה!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! אני מצטער אבל הייתי חייב כי חיפה ניצחה עכשיו באחד המשחקים החשובים ביותר בכדורגל הישראלי!!!!!

ganooov

New member
ולחשוב שלקנופפלר יש נטיה ../images/Emo13.gif

לשנות קצת מהמילים בהופעה...

למעלה