לגעת בשמיים

ה מוזה

New member
לגעת בשמיים

[הרהורים] מתי החל החיפוש הבלתי נלאה אחר אותה נגיעה בפיסת שמיים ? אולי משחר הינקות או שמשחר האנושות ,אולי לפני שידענו כבר חיפשנו לגעת בשמיים מסע מפרך אל חתיכת שמיים חמקמקה ובדרך נאבד את כל מה שאי פעם היה חשוב ויקר כל פסגה שכבשנו היתה רק עוד כיבוש בדרך אל הנגיעה בשמיים וכל פסגה נראתה כה תלולה כמעט שנוגעת בשמיים כשהיינו למטה מדמיינים ומפנטזים ומחפשים את חתיכת גן העדן האבוד אולי הוא שם,בפסגה הזו הגבוה,אולי שם נצליח סופסוף לגעת בשמיים .והגענו אך לא נגענו ובאופק עוד פסגה גבוהה יותר כמעט ונושקת לשמיים ושוב התחלנו את המסע המפרך לכבוש את האוורסט וכל מה שאי פעם היה צבעוני דהה עם הזמן והמסע ,כל אותם פסגות התפוגגו כשהבטנו ל"שם".. לגעת בשמיים ,צעדנו עדיין צועדים אל אותה נגיעה דרך כל כך הרבה מסלולים ושבילים חלפנו במנזרים מבודדים בהרים מרוחקים מכל מה שאי פעם קראנו לו בית חיפשנו לגעת בשמיים דרך בודהה אושו אלוהים חיפשנו גורו כשאבדה הדרך השארנו מאחור פיסות קטנות של לב ונפש תמורת נגיעה אחת בתחושת גן העדן האם מישהו אי פעם נגע בשמיים ....? ובסופה של דרך אם נהיה ברי מזל נשב לרגע,רק לרגע נביט לתוך תוכנו ונרגיש,שהשמיים הם בפנים לפעמים אנחנו זקוקים לצאת למסע רק בכדי לחזור לנקודת ההתחלה .

השמים..

השמיים רק נראים רחוקים בעצם אנו נושמים ונושפים אותם לתוכנו בכל נשימה. אל תחפש רחוק הכל נמצא כבר פה.. אור ואהבה

seaגל

New member
לגעת בשמיים

זו פנטזיה לכן מתאכזבים לכבוש פסגות זה דרך זה מסע אל המקומות הגבוהים שלנו ואל המקומות האלה בהחלט ניתן להגיע תוך הבנה שיש לנו הרבה מקומות כאלה יש לנו הרבה שיאים ופסגות לגעת בהם זה נפלא ונהדר ומשאיר אותנו במסע מחבר אותנו לחיים האמיתיים...

davidmaur

New member
האם זקוקים להגיע רחוק כל כך

על מנת להיווכח שחתיכת הגן עדן האבוד נמצאת עמוק בתוכנו? נ.ב. מאוד אהבתי מה שכתבת. האם מרשה לצטט פנינים אלו באתר שלי?

ה מוזה

New member
כנראה שכך הוא המסע

לגן העדן האבוד באמת שתוהה למה הוא כך [יש לך את רשותי לצטט את המילים רק אבקש קרדיט
]

ריס26

New member
השאלה

השאלה אם את מחפשת את האמת או את עצמך כי זה שונה .אם את עצמך אז כל אחד את הרצון שלו ימצא אולי באיזה חור או מאורה אך אם יחפש את רצון הבורא אז...יגלה אור.

sשיר

New member
בטח

[איזו התפרצות אני בכלל לא כאן
] תמורת נגיעה אחת בתחושת גן העדן האם מישהו אי פעם נגע בשמיים ....? בטח. גם את. אפילו כל יום יש נגיעה בשמיים רק צריך לראות [די אני לא מאמינה, זה יוצא לי ממש פלצני, אבל זה לא ככה נו] אולי זו רק אני אבל כשהיינו ילדים ולמדנו על שמיים ושמש וירח היה איזה שלב שלמדנו ששמיים זה כל האוויר הזה שלמעלה ואם נגיד היינו מצליחים להיות בגובה של השמיים, אז זה היה מרגיש בידיוק כמו להרים את היד זה היה נורא מלהיב להבין שרק מרימים את היד ונוגעים ב"שמיים" השמיים כל הזמן מסביב הם בעצם קצת כמו האופק, מרגיש שאפעם לא נגיע אליו אבל הוא בעצם כאן כל הזמן [ואפשר לגעת באופק :)] יצאה לי הודעה נורא מבולבלת אבל מוזי את נוגעת בשמיים כל הזמן גם כשאת מגיעה לראש הפסגה גם כשאת באמצע הדרך הארוכה והמעיקה וגם כשאת מחליטה באיזו רגל לעשות את הצעד הראשון איי דר יו - איך נגעת בשמיים היום? [אני בטוחה שיש לך תשובה, רק תרימי את היד] (עכשיו אני בורחת כי זה בכלל מישו אחר כותב מהניק שלי
)

ה מוזה

New member
בטח?

הוי,זה הולך להיות ששמור טובטוב
אז ככה, ההרהורים האלו צפו אחרי שראיתי סרט שנקרא לגעת בשמיים ובו יש 2 חברים בגיל שכבר אמורים להיות מבסוטים מהחיים [כביכול] יש אישה,משפחה,ילדים,מקצוע,כסף, גן עדן . עד שהם מגיעים למקום בו כסף,קריירה,מקצוע זוהר לא שווים כלום וגן העדן קיים בפיסת טבע מדהימה ובאמצע החיים הם מחליטים שלא לחזור לעבר[לבית,לאישה,לבריכה הפרטית ולמשרד עם הנוף בקומה התשיעית] בטוחים שהנה,הנה,הם מצאו את גן העדן האבוד,חופש,טבע,שמיים,לעשות מה שחלמו תמיד. אחד מהם,בוחר להמשיך למזנר בהרים השני בוחר ,לחזור הביתה ולמצוא בבית,בחיים שיצר לעצמו ,את אותו גן העדן האבוד. וזה עשה לי המון הרהורים, גם אני צעדתי למרחקים,להרים,למקומות נידחים, חיפשתי את השמיים,באלוהים,באושו,במכחולים,במילים..... אבל ,מה? כנראה שהתבלבלו לי המימדים[כנראה שלרבים אחרים] כי הפואנטה היא שלא צריכים ללכת רחוק ,רק ללכת עמוק איך נגעתי היום בשמיים? ממש עכשיו,כשכתבתי לך

למעלה