לגרי בקשר למעמ

kRaNcH

New member
לגרי בקשר למעמ

אני עדיין צריך להגיש לך את העבודה למרות שסיימתי אותה עוד בכתה?

גרי רשף

New member
שאלה לא ברורה../images/Emo22.gif

שיעורי הבית היו ליצור טפסים לכל ארבע הטבלאות שכל אחד בנה בעצמו באחת העבודות הקודמות. לא נראה לי שסיימת ליצור את ארבעת הטפסים האלו בכיתה.

kRaNcH

New member
אהה וואלה לא הייתי באותו יום אז אני

אצטרך לבוא בשבוע הבא אני חושב
או שבעצם הייתי בשיעור הזה עם הקבוצה שלי אני לא יודע איזו קבוצה הייתה השבוע? ומה למדו על הפורומים? איך לעצב וכאלו?

IdanRe

New member
גרי כניראה פיספסתי את השיעורי בית

הקודמים אז אני צריך את ההוראות שלהם כדי לעשות את החדשים.

גרי רשף

New member
שיעורי הבית הישנים../images/Emo22.gif

טוב שאתה נזכר.. ביקשתי ליצור בסיס נתונים ובו ארבע טבלאות: A => B => C <= D כלומר- טבלה A מקושרת ל-B ביחס של אחת לרבים וטבלאות B ו-D מקושרות ביחס של רבים לרבים (בעזרת טבלה C).

IdanRe

New member
גרי אני שונא אותך! ../images/Emo46.gif

כל פעם שמישהו שואל שאלה אתה אומר: "טוב שאתה נזכר" זוב שנזכרת עכשיו" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" "טוב שאתה נזכר" דיי כבר!

גרי רשף

New member
יש לך מזל שאתה מהמשפחה שלי../images/Emo22.gif

עניתי לך על מה ששאלת, אז מה הבעיה אם אני מנצל את ההזדמנות לעשות לך נו-נו-נו (ובצדק!)?

IdanRe

New member
כוונתי היתה:

מצידי תעשה נו-נו-נו אין לי בעייה עם זה אבל אתה מגזים. שאלתי תלמידים אחרים וגם הם חושבי ככה אז......... שלא יעבדו עליכם..|אצבע|

למעלה