לדעתי כל המשתתפים כאן צריכים לפנות

noam011

New member
לדעתי כל המשתתפים כאן צריכים לפנות

להנהלת תפוז לסלק מייד את מנהל הפורום מתפקידו עקב התנהגותו הבלתי דמוקרטית. מנהל הפורום הזה הוא הוכחה שאין אפשרות לדו קיום כאן. כי הערבים אינם רגילים ואינם מבינים מהי דמוקרטיה ומהו חופש הבעת דעות.

קלייר

New member
המשתתפים הקבועים/לא פה/רק מבקרים

במשתתפים הקבועים לא פה כי חלקם שומרי שבת,רק מבקרים שלא יודעים על מה מדברים,כי ותיקי הפורום לא יסכימו איתך,הוא אומנם ערבי אך ערבי ישראלי שסובל מהדמוקרטיה הישראלית< נגיד שקימת>, ולפני שקופצים תבדקי מי שוקור ומה פועלו למען ההידברות ,חיות, קל להוקיע אך יותר קשה להשפיע-ולא זו הדרך רק בגל היותו ערבי תתבישו לכם שכחתם איך נהגו בנו בעולם

די לגונן על אנשים לא ראויים

ראיתי איך התנהג אתמול וברוב חוצפתו גם רשם אני הולך לישון.. בבוקר אקום-ואמחוק את כל ההודעות אכן-אדם לא ראוי. אז למה לגונן עליו בגופך ? מרק.

קלייר

New member
זכותך להאמין בכך/יש דרך/לא בפורום

זכותך להאמין שלא ראוי,זכותך לדרוש בירור בנושא וגם עליך אני יגן שיקראו לך יהודי מלוכלך, אני בעד שאתה ושוקר תפתרו את הבעיות בינכים תבין שזו לא הדרך, אני לא מגנה על איש רק על עמדתי,שיש דרכים להשפיע ,ולא עיי פגיעה אישית קקטוס אני בטוחה שתנסה להבין את עמדתי שבת נעימה לך

noam011

New member
מה לעשות

ההסטוריה היהודית והציונית מלאה במשתפי פעולה ומוסרים. זה היה גם באירופה במלחמת העולם היו כאלה ששיתפו פעולה עם הנאצים. היו כאלה ששיתפו פעולה עם הבריטים ומסרו יהודים. ויש את אלה היום. ההבדל בין כולם הוא, שאז משתפי הפעולה התביישו במעשיהם ועשו זאת במחתרת. היום הם הפכו את זה לאופנה ועושים זאת בפרהסיה ובריש גלי.

*קסנדרה

New member
אם בדמוקרטיה עסקינן ?

קלייר אם בדמוקרטיה עסקינן, אז קל וחומר שמותר לכל איש ו/או אישה להביע את דעתו, ללא יוצא מן הכלל, ובכל תחום !!! ובעניין אורחים או מבקרים, או קבועים: זו כבר הבעת דעה לא דמוקרטית, מה כוונתך איננו יודעים על מה אנחנו מדברים ?????? האם לעניות דעתך, אינני יודעת מה זה להיות יהודיה בעולם? האם לא טעמתי עלבון על עצם היותי ישראלית בעולם ? האם איני יודעת כמה הטרור קוטל בנו ? האם לא גדלתי במדינה רבת מלחמות, שכול ואובדן ? האם לא גרתי בקו הגבול, ובנותיי שהו 3 חודשים תמימים במקלטים, ללא אפשרות לצאת לשחק תחת כיפת השמיים ולראות את השמש זורחת או פרח פורח ? האם לא חייתי עם איומי קטיושות מעל ראשי וראשי בני משפחתי ? מה עוד יכול להקנות לי את הזכות, להביע פה את דעתי ? אבי שירת בפלמ``ח, אני נולדתי כאן, כאן בניתי את ביתי, כאן נולדו לי ילדיי וכאן אשאר, מותר לי ?????? אז נכון, היום הצטרפתי לפורום זה, ורק היום החלטתי לכתוב. אבל אין זה מונע ממני את הזכות או היכולת להביע דעה מתונה אובייקטיבית, אם כי יוצאת ממקום של כאב עמוק ושל זעם עצור שאני משחררת אותו מכבליו. קלייר, קראי היטב, גם בין השורות. קסנדרה

B.Shokor

New member
==> בהחלט H-( H-(

> אני שוב אומר ובפעם האלף, יש לכם תלונה נגדי אתם יכולים לפנות ל: >> הנהלת הפורומים (דרך האינטרנט): >>> פורום תפוז און-ליין מיועד לתלונות, הערות של הגולשים וחברי הפורומים השונים. (למטה קישור). >> הנהלת הפורומים (דרך הטלפון): >>> אתם יכולים להתקשר למשרדים של תפוז סמפר הטלפון: 03 6109610 ולבקש הנהלהת הפורומים. >> אם פגעתי במישהו מכם באופן אישי, אתם יכולים לפנות לאימל הפרטי שלי: [email protected] או [email protected] ואם יש צורך אני מוכן למסור גם מספר הטלפון שלי.

eliasys

New member
מה אתה רוצה בדיוק?

לפתר את שוקור ולמנות אדם יהודי במקומו? כי אתה אומר שהערבים אינם מכירים מה זה דמוקרטיה. אז הצעתך ממש לא רלוונטית. אני גם לא מסכים תמיד עם מה ששוקור אומר, אבל הצעתך מצחיקה ממש.

noam011

New member
לא . זה לא מה שאמרתי.

שוקור מוחק הודעות. זו הבעיה. אנחנו מבינים מול מי אנחנו עומדים. אנחנו מבינים, ערבים מהם. אנשים ששותים דם של קרבנות. אנשים שהורגים נשים בגלל חילול כבוד המשפחה. אנשים שנקמת דם היא חלק מהנורמות שלהם. אנשים שחופש דיבור הוא לא אחד מהערכים שלהם. אם אתה חושב אחרת, אתה מוזמן להראות לי מדינה ערבית אחת שיש בה דמוקרטיה וחופש דיבור. האיש הזה אינו מתאים לנהל פורום דיונים ברוח דמוקרטית מערבית. הוא אינו תומך בדו קיום, אם ביום קשה זה הוא מעלה חיוכים פה עם משתתפת בפורום. האיש הזה עונה על כל הקריטריונים הסטראוטיפים של ערבי מזרח תיכוני שלא התקדם,מאז 48 וממשיך להתנהג כמו אחיו מעבר לקו הירוק. אחד כזה אין מקומו לנהל ולמחוק הודעות כאן. אך הוא בהחלט יכול לנצל את הדמוקרטיה הישראלית ולכתוב כאן כל העולה על דעתו. ואני רוצה לראות אותו מוחק את ההודעה הזו ! גם זו מודפסת ותישלח להנהלת תפוז

SMG

New member
זה נכון.....

אני נמצאת כאן אולי 20 -30 דקות בפעם הראשונה... וכול מה שקראתי ממנו היה ``למה אתם לא רואים מה קורה איתנו`` ``איזה גיזענים אתם`` ``איזה מסכנים אנחנו``.... ומצד שני צריך לעשות משהו בקשר לזה... רחמים עצמיים לא יעשו כלום ואם כול דבר שנגיד תגיד לנו לא נכון ולא תהייה פתוח לכול מיני דברים... דו - קיום לא יהייה כאן!! ואל תגיד לי שאנחנו עושים את אותו דבר כי אנחנו בינתיים הדבר היחיד שעשינו זה הפסקת אש.... SMG

למעלה