לדעתכם הפגנות משפחת החטופים.

שמלת תחרה1

Well-known member
מסייע לראש הממשלה ולעוסקים בשיחרור השבויים לפעול נכון? או מפריע לעוסקים בדבר?

in bal1

Well-known member
זקוקים לזה. מה חשוב יותר זה שהם סקוקים לזה, או טובת החטופים?
וודאי שטובת החטופים היא החשובה ביותר.אך כאשר הם מפגינים הם עדין מעוררים אהדה ומזכירים לכולנו מה קורה.כי לאנשים יש זיכרון מאד קצר.
ובואו לא נשפוט אותם ושלעולם לא נגיע למקומם.כי אף אחד מאיתנו לא יודע כיצד היה מגיב אם מישהו ממשפחתו היה חטוף.

שמלת תחרה1

Well-known member
זה כלל לא משנה אם מפריע או לא.הם כנראה זקוקים לזה.מכמה סיבות.​
וודאי שטובת החטופים היא החשובה ביותר.אך כאשר הם מפגינים הם עדין מעוררים אהדה ומזכירים לכולנו מה קורה.כי לאנשים יש זיכרון מאד קצר.
ובואו לא נשפוט אותם ושלעולם לא נגיע למקומם.כי אף אחד מאיתנו לא יודע כיצד היה מגיב אם מישהו ממשפחתו היה חטוף.​
לפעול תחת לחץ לא תמיד טוב עבור צד הלוחץ.

פולגאר

Well-known member

מסתבר שאנשי המחאה לא למדו את הלקח וממשיכים להעסיק את מג"ב במקום שיתפנו למלחמה ולאבטחת יישובים מפני הערבים "שלנו": |לא|

פולגאר

Well-known member
רע מאוד והנה התוצאות, מדיבורים רק על הפוגה הומנוטארית הפכו לדיבורים גם על דלק ואסירים |לא|:

שמלת תחרה1

Well-known member
רע מאוד והנה התוצאות, מדיבורים רק על הפוגה הומנוטארית הפכו לדיבורים גם על דלק ואסירים
|לא|
:
יוזמה ברוכה.

עיתון הגרדיאן הבריטי מזמין את תושבי ישראל לכתוב כיצד ארועי ה-7.10 השפיעו על חייהם . חשוב להגיב ולשתף. חשוב לכתוב!
כרגע ישראל מצטיירת כמפלצת קולוניאליסטית שרק תוקפת בלי סיבה ואין הרבה הבנה איך זה משפיע על האנשים שהם אזרחי ישראל
🙏🏻❤‍🩹

משתפרת1

Well-known member
ברצינות? לתת להם דלק לרקטות דלהם ולשרידות שלהם ולהביא להם כוח תיגבור של אסירים שונאי ישראל?
אם זה היה בשביל כל החטופים זה משהו אחר, אבל בשביל % זניח מהם של כ-5%, ממש ממש לא!
זה נקרא להוציא דבר מהקשרו! תחרה שמה את הדיסלייק (יש כלפי מטה) על ההצעה להפוגה הומניטרית בתוספת דלק ואסירים.
יוזמה ברוכה היא הבקשה לכתוב לגרדיאן.

פולגאר

Well-known member
זה נקרא להוציא דבר מהקשרו! תחרה שמה את הדיסלייק (יש כלפי מטה) על ההצעה להפוגה הומניטרית בתוספת דלק ואסירים.
יוזמה ברוכה היא הבקשה לכתוב לגרדיאן.
יש "רק" בעיה אחת בניתוח שלך: הדיסלייק הוא שלי ולא של תחרה.

משתפרת1

Well-known member
יש "רק" בעיה אחת בניתוח שלך: הדיסלייק הוא שלי ולא של תחרה.
מקבלת את התיקון לענין הדיסלייק, במחשב שלי הוא קפץ שורה ולכן חשבתי שתחרה הכניסה אותו. עדיין היוזמה הברוכה עליה אתה מלין היא הפניה לעיתון.

Harrington

Well-known member
מנהל
בעקרון מפריע ומחזק את עמדת ארגוני הטרור. עם זאת, לא ניתן לשפוט על כך את ה"מפגינים" (שאני בכלל לא בטוח שראויים להיקרא כך. עצרת מחאה או הזדהות או איזכור היא לא בהכרח הפגנה נגד משהו). כשזה פחות או יותר כל מה שהמשפחות האומללות האלה יכולות לעשות, התנהגותן מובנת שלא לומר מתבקשת לחלוטין.

ai27

Well-known member
מאוד תלוי במיקום ובמסר
אחי למשל - משתתף בהפגנות כאלו באנגליה.
לדעתנו זה מאוד תורם - ללא הפגנות אלו נותרת מראית עין כאילו "הרחוב הבריטי" תומך בחמאס,
ולא מעט נופלים בפח

לעומת זאת,
כשמבוצעות הפגנת-שיבוש שכל מטרתן היא להטריד את חברי הממשלה והכנסת כדי למנף את האירוע לעוד שיבוש בשרשרת שנמשכת כבר שנים,
ברור שהדבר האחרון שמעניין אותם זה שחרור החטופים

משתפרת1

Well-known member
לדעתי הן לגיטימיות. בחו"ל נושא החטופים והטבח של אסון שמחת תורה הולך ומתמסמס. יש הצדקה לפעולות של משפחות החטופים, כדי להזיק את הנושא בתודעת האומה והעם. ההפגנות והעצרות אינן אלימות או כוחניות. אין חסימות כבישים והצקה לעוברי אורח. מי שמצטרפים לאירועים הללו מראים הזדהות ואמפטיה.
יש לי בעיה כשמנסים להפוך את ההזדהות עם המשפחות הללו לענין פוליטי ולצרף לזה הצהרות נגד הממשלה או חלקים ממנה. זה לא קורה הרבה, וטוב שכך. בישוב שלי במפורש מבקשים לא להביא סממני מחאה פוליטית (חולצות, שלטים) לאירועי ההזדהות עם המשפחות. כרגע יש להתמקד במה שמאחד, ברצון להשיב את החטופים. זו תהיה שגיאה אם ההפגנות תעוררנה מחלוקת ותשדרנה אנטי.

שמלת תחרה1

Well-known member
לדעתי הן לגיטימיות. בחו"ל נושא החטופים והטבח של אסון שמחת תורה הולך ומתמסמס. יש הצדקה לפעולות של משפחות החטופים, כדי להזיק את הנושא בתודעת האומה והעם. ההפגנות והעצרות אינן אלימות או כוחניות. אין חסימות כבישים והצקה לעוברי אורח. מי שמצטרפים לאירועים הללו מראים הזדהות ואמפטיה.
יש לי בעיה כשמנסים להפוך את ההזדהות עם המשפחות הללו לענין פוליטי ולצרף לזה הצהרות נגד הממשלה או חלקים ממנה. זה לא קורה הרבה, וטוב שכך. בישוב שלי במפורש מבקשים לא להביא סממני מחאה פוליטית (חולצות, שלטים) לאירועי ההזדהות עם המשפחות. כרגע יש להתמקד במה שמאחד, ברצון להשיב את החטופים. זו תהיה שגיאה אם ההפגנות תעוררנה מחלוקת ותשדרנה אנטי.​
אסון, כשמנסים להפוך עצרת להגנה פוליטית.
די חלאס עם הנפגנות שהרסו את המדינה, הפגנות נגד ביצוע הליך דמוקרטי.

שמלת תחרה1

Well-known member
זה כלל לא משנה אם מפריע או לא.הם כנראה זקוקים לזה.מכמה סיבות.​
ובואו לא נשפוט אותם ושלעולם לא נגיע למקומם.כי אף אחד מאיתנו לא יודע כיצד היה מגיב אם מישהו ממשפחתו היה חטוף.​

למעלה