להורים שבנינו ובכלל, שנת לימודים מוצלחת

יוצא ממני רוע רק בתגובה לתגובות מרושעות ומלאות קנאה.

אני לא חושבת שיצא ממני רוע רק אמת. לילה נפלא יקירתי. מלא אהבת אדם ופירגון.

אני לא מכירה את הסמרטוט המחומצן ואני בטוחה שאלדד מסתדר יפה

בלי השדוכים שלך. הוא בחור מדהים ובסוף תגיע הבחורה המדהימה שלו.

פאפא5

New member
בוטות ורוע חמודה היו בשפע כלפי אלדד מצידו של הזוג המקסים

שבי בשקט ואל תמציאי דברים , כנראה שהתבלבלת בפורום, אני גמרתי לענות לך בטח לא בהקשר של דנית וההוא.. מעניין איזה התעוררות איזו הגנה לא זוכרת אותך מפרגנת מגנה ומגוננת על אלדד, באותה נחרצות שאת מגוננת על התרנגול והסמרטוטה. מדברת על בוטות תקראי את התגובות שלך, הבנו טוב טוב את מי באמת את אוהבת, התעוררת איזו הגנה. כמו שאמרתי אני גמרתי לדסקס איתך על שני הסתומים, הם לא מעניינים וזה פורום אלדד גל עד!!!! ה ב נ ת

לפאפא5: מעדיפה שלא תגיבי למה שאני כותבת.

התייחסתי למה שנאמר על דנית. זהו פורום על אלדד ובגלל שכתבו על דנית, עניתי למה שכתבו. אישית, אני מוצאת את דברייך(פאפא5) לא מדוייקים ( בקטע העובדתי, הכוונה לכל ההודעות שכתבת וקראתי ולא ספיציפת לזאת) בלשון המעטה ואני לא מתחברת למה שאת כותבת ובמיוחד לא אוהבת את הסגנון. אין לי בעיה עם העובדה שאנחנו לא מסכימות על דברים וחושבות הפוך, זה יכול להיות אפילו מעניין. הבעיה עם הניסוח , הסגנון והשפה. אני ממש אשמח אם תתעלמי גם את מתגובותי ולא תעני לי. יום נעים

פליפ2

New member
נו זה קמת מצחיק

וכן זה הפורום של אלדד ואז מה עם אנחנו רצת יורדים על דנית במיוחד שהיא והחבר שלה לא מפסיקים לרכל על אלדד קצת חוש הומר פאפא הביע את דעתה אז עשתה זאת ביותר אגרסביות אז מה היא לא קיללה את דנית. כחי את הדברים בקלות

פליפ2

New member
אם היית רוצה את התכנית של איציק זהר היית מבינה

הם דיברו שם פעם על אלדד והיה נראה שהם כן שאליאב לא הפסיק לדבר עליו כמובבי. הוא בטח שמח על זה שאלדד לא הצליח בתעשיה ועל המעבר לצפון

איציק אמר שאלדד עבר לצפון והוא יודע מאליאב. זהו.לא ממש שיחה

ראיתי את הקטע. הוא היה בדיוק דקה. שאלו את דנית מי יוזמן לחתונה. דנית אמרה מי שצלצל לפרגן לנו. אנה, אחי, עינב ואז שאלו אלדד צלצל ואיציק אמר, הוא בצפון, זה שקעקע אותי אמר ודנית אמרה יש לו שם עסק לאופניים. זהו. השאר זה פרשנויות של המתבוננים. לי זה היה נשמע אינפורמטיבי לחלוטין.
דרך אגב, בתקופה שדנית ואליאב דברו שיש בכוונתם להתחתן , הזכירו באותה כתבה בנענע את שני הזוגות (שהאח הגדול נהפך לשדכן) העלו בדף של אלדד (נדמה לי שאחיו מנהל אותו אבל אני לא בטוחה) פוסט שאמר, למה להשוות ביו מערכת זוגית סאדו מאזו לאהבה טהורה. אני הייתי בשוק. בעיני זה ממש תת רמה וצחוק הגורל....

פליפ2

New member
זה היה אתר נענע שפרסם את זה כך

אחיו פשוט פירסם את זה בדף המעריצים איך שנכתב. ולפני החיוך של איציק ראו שיש שם משהו מעבר לזה אל תהיה תמימה אליאב מדבר על אלדד היום כמו שדיבר עליו באח

פאפא5

New member
אפי צדק במאה אחוז, מערכת יחסים סדיסטית , למרות שהם מאורסים

למעלה