להיות לסבית...

• פותח הנושא dify
  • פורסם בתאריך

dify

New member
להיות לסבית...

זו בחירה?.... לפעמים כשאני כותבת בפורומים של סטרייטים יש לי הרגשה שאני עוד רגע משכנעת חמש מאות סטרייטיות להפוך להיות לסביות :) אז למה להיות לסבית?... מה אתן אומרות? :)

פצקרשת

New member
את לא בוחרת להיות לסבית

את רק בוחרת אם לנהל אורח חיים לסבי. יש לסביות שמתחתנות ועושה ילדים "כי ככה צריך" או שככה חינכו אותן והן לא מסוגלות לראות מעבר לזה, או שהן מפחדות ללכת נגד הנורמות בחברה. זה לא הופך אותן לפחות לסביות. סטרייטיות אוהבות להגיד כמה הן היו רוצות להיות לסביות כי הגברים מחרפנים אותן לפעמים. אבל אם הן היו לסביות, אלה היו הנשים שהיו מחרפנות אותן

פצקרשת

New member
וגם, אם מתעקשים...

למה כדאי להיות לסבית? כי את נחשבת מגניבה ומיוחדת ושונה (במובן החיובי) מעצם העובדה שאת לסבית, מרגישה שאת בועטת במוסכמות (מה שנכון) ולא הולכת עם העדר הסטרייטי. כי הסיכוי שלך למצוא את עצמך במצב של date rape צונח באופן משמעותי. כי גברים זה פיכס.

רומן חן1

New member
המצב שלך בסדר, את לא יודעת מה המצב ש

שבו הייתי נוכח לפני מספר שבועות כשהתנדבתי בהודו, שם היה נער שלטענתו, היה הומו. ושם על המצח של ההומו כתוב מת, ועוד איזה מת. את יכולה כאן להגיב בפורום ולשאול, הוא לא יכול לשאול. אז המצב הוא לא כ"כ נורא בארץ כמו שאומרים.

רומן חן1

New member
התנדבות של צעירים להודו

להראות להם את התרבות ישראלית, אני אישית נהניתי להתנדב בפרוייקט הזה. רוב ההתנדבויות המתנדבים משלמים, בפרוייקט הזה שמעורבים 3 גופים, לא רק שלא משלמים על ההתנדבות, אלא הם משלמים לנו. אני אחפש את האתר שלהם ואעביר אליכם, ולמי שירצה. תבררו פרטים ותהיו אזרחים טובים למדינה. ושגרירים בעולם.

dify

New member
ברוכה הבאה :):):)

שלא תחשבי שפספסתי את בואך! :):):):):)
אהבתי מאד את דבריך! מסכימה עם כל מילה (את מתקצרת את מחשבותי מעולה!) אני גם מסכימה איתך שנשים הן לא כאלו מושלמות שיש מה לקנא בדשא שלנו :)

פצקרשת

New member
../images/Emo9.gif

מה שנקרא, הדשא של הקהילה ההומולסבית ירוק יותר. וגם אדום, כתום, צהוב, כחול וסגול

dify

New member
../images/Emo6.gif

וואלה לא רק מתמצתת את מחשבותי אלא גם יש לה חוש הומור משובח משלי... (זוגתי ואני נשפכות פה :) תזהרי שלא תחטוף אותך איזו חברת פורום (אני כבר תפוסה :):):):)

פצקרשת

New member
די, תמשיכי... ../images/Emo9.gif

ואני כבר מוכנה עם ערכת חטיפה הכוללת חבל, שק לראש ומכתב כופר. רק שתבוא.

l o k i t a 1 1

New member
היי..

לא החלטתי להיות אוהבת נשים (מעדיפה את זה על לסבית..), זה משהו שהיה בתוכי מאז שאני זוכרת את עצמי. פשוט כשהייתי קטנה לא הייתי מודעת שאפשר לממש את זה עם אישה.. . או שיש משיכה לנשים או שלא. אי אפשר בכוח לשכנע את עצמך שיש לך את זה אם אין לך. שיהיה שבוע נפלא לכולן.

phoenixtear

New member
תשובה...

קודם כל- נעים להכיר :) אני אמנם שלוש שנים מתחת ל"תנאי הקבלה", אבל עוקבת בשקט וחשבתי לענות כי השאלה הזאת רצה לי בראש בהקשרים אישיים. אני מכירה נשים שפשוט לא מוצאות שום דבר אטרקטיבי מינית בנשים אחרות- הן יכולות לזהות יופי ולפרגן לו, אבל זה לא עושה להן כלום. מנגד יש כאלה שהפוטנציאל למשיכה, ברמה כזו או אחרת, קיים אצלן. המשיכה הזאת היא מן הסתם תנאי בסיס שבלעדיו אי אפשר להיות לסבית- ויש כאלו שאצלן זה חזק עד שאין שאלה בכלל. יש אחרות (אני, כנראה, בקבוצה הזאת) שמרגישות משיכה לנשים אבל זאת לא ברירת מחדל עבורן. גם לזה יש תגית- "דו מינית". יש כל מיני תגיות...אבל הן בעיני מפספסות את העיקר מכיוון שכשמתייגים משהו מפסיקים לנסות להבין אותו. הטענה שלי היא שלמרות שפוטנציאל המשיכה לנשים הוא תנאי- יש מרחב גדול של סיבות ומניעים שיכולים לגרום לאישה לבחור להיות לסבית. בעיני זאת בחירה. מכאן הדיון שלי בשאלה נעשה מפרספקטיבה אישית יותר. הייתי עם גברים עד לפני שנה ולא היה לי טוב. יש לזה כל מיני סיבות. האחת היא שמעולם לא ראיתי בהם בריות מושכות, חשבתי לי שאני נמשכת לאדם רק אחרי שאני מכירה אותו (נמשכת ללבו, לשכלו,להומור שלו או מה שזה לא יהיה) אבל האמת היא שהם פשוט לא עושים לי את זה. נשים תמיד עוררו בי ריגוש/משיכה/עניין שגברים לא הצליחו לעורר בי. ויש עוד סיבה. סיבה שעד היום אין לי תשובה בנוגע למקומה בנטית המשיכה שלי. בגיל 15 נאנסתי על ידי אדם שהיה בן הזוג שלי. זאת היתה החוויה הראשונה שלי עם גברים. עברתי הרבה טיפולים ומסעות אישיים פנימה והחוצה כדי לרפא, להשלים וכן הלאה. היום אני חיה בשלום והשלמה עם העבר שלי. ואני יודעת היטב שיש לו קשר לבחירה שלי (ואולי הקשר הזה עומד בסתירה עם המילה "בחירה"?). אם נסיון העבר שלי היה שונה אולי הייתי מנהלת אורח חיים סטרייטי וחיה בשלום עמו בלי לחוש צורך לבדוק את המשיכה הטבעית שלי לנשים. ואולי לא. אין לי דרך לדעת, מן הסתם. אני יודעת לומר שהיום אני בוחרת באופן מודע לתת צ'אנס לאורח חיים שונה ממה שחייתי עד היום. בוחרת בתקווה למצוא משהו שתמיד היה חסר לי... שיהיה לילה טוב.

dify

New member
ברוכה הבאה :):)

אני חייבת להגיד שעבורי להיות לסבית זו בחירה. אולי אני דו מינית מבחינה ביולוגית? לא יודעת.. אני מאמינה שיש מעיין רצף של אפשרות למשיכה, ולא חייבים להשתייך דווקא לקצה כזה או אחר. אבל אני בוחרת לחיות כלסבית. כי טוב לי עם הבחירה הזו :) (ואת זה אפרט בנפרד :) רציתי להגיב על דבריך, על החלק של האונס. אני מכירה לא מעט נשים שנאנסו. אני גם מכירה אנשים (לא את) שחושבים שלסביות הן נשים התאכזבו מגברים (הן בגלל תקיפה מינית והן כי הן "דחויות" ע"י גברים). לי מאד מאד קשה עם ההקישור הזה. קודם כל כי אני עצמי לא נאנסתי ולא מרגישה דחויה. אני מרגישה שבחרתי להיות לסבית כי זה עושה לי טוב בנשמה :) אני חושבת, בדיוק כמו שכתבת, שנשים במצבים קיצוניים נפתחות בכלל לזה שיש אופציות אחרות; מחנכים אותנו על גבר-אישה, רובנו לא חושבים בכלל במושגים אחרים, זה מובן מאליו. אני, עד גיל 25 לא העלתי בדעתי להיות עם אישה, לא עבר לי אפילו באופק. אם לא היתה מתחילה איתי מישהי ואני לא הייתי חושבת שזה מגניב (בקטע של הרפתקאה, ואיזה קולית אני שאני עושה דברים מגניבים) לא הייתי הולכת על זה. רק אחרי שנפתחתי לאפשרות הזו (שהיתה מלווה בהמון התעקשות של הבחורה ההיא), גיליתי עולם מדהים שהתאים לי בדיוק. והיום אני לחלוטין מברכת על הרגע ההוא שבו בכלל הרשתי לעצמי לבדוק אופציות חשיבה אחרות. אני מאמינה שאם היו מחנכים אותנו שזוגיות זה דבר אפשרי עם כל אחד, אז המון אנשים היו דו מיניים, בטח ובטח יותר ממה שיש היום. פשוט בגלל אופציות החשיבה שהיו נפתחות בפני אנשים. אז את יודעת מה, יש נאנסות שבוחרות להיות עם גברים. מבחינתן ההסבר שלהן זה, שזה תיקון של החוויה, או שהן זקוקות להרגשת ההגנה או כל מיני הסברים אחרים. לכן, לדעתי (!), אם את עם נשים, זו בחירה, אמנם בחירה שנעשתה בעיקבות אירוע שפתח לך את אפיקי המחשבה האלו, אבל זו בחירה, וההסבר לבחירה הזו... הוא הסבר טוב כמו כל הסבר אחר.... זו דעתי :) וברוכה הבאה :) נעימה לי חברתך :)

phoenixtear

New member
היי דיפ.

מסכימה עם כל מילה שלך. תודה על קבלת הפנים! היא מאוד נעימה לי :) שיהיה לילה טוב.

למה לא, בעצם?

כי אין מי שתדע טוב יותר לספק אותי מאשר תחיה שתחיה
. כי אני חושבת ומאמינה באמת, שבסופו של יום- היותי לסבית, אכן עיצב את האופי שלי ותרם לזה שאני בלונדינית לתפארת מדינת ישראל. מספיק?

little moon

New member
חוות דעת מסטרייטית

ראיתי אתכן בעמוד הראשי וחשבתי שהדיון מעניין
dify אמרה שהיא מרגישה כאילו היא יכולה לשכנע בנות להפוך ללסביות... לדעתי רוב הבנות הסטרייטיות (ואני בכללן
) לא באמת רוצות להיות לסביות במובן של לחיות חיים זוגיים עם בחורה, אלא פשוט מתעניינות באיך זה יהיה להיות עם מישהי, זה נראה לנו מגניב :) אבל בסופו של דבר בן הזוג הקבוע שלנו יהיה גבר, כי משיכה למין מסויים זה משהו שנובע מהאינסטינקטים החייתים שלנו, זה לא משהו שאפשר להחליט עליו, גם אם מאוד נרצה...

למעלה