להיות מאושרים

להיות מאושרים../images/Emo13.gif

להיות מאושרים כולנו רוצים להיות מאושרים שהחיים יסתדרו לנו כמו שרק אנחנו רוצים אנחנו משכנעים את עצמנו שחיינו יהיו מאושרים יותר אחריי שנתחתן ואח"כ משכנעים את עצמנו שהאושר יגיע אחריי שיהיו לנו ילדים וכשהם מגיעים אנחנו מתוסכלים כי.... הילדים אינם מספיק גדולים וכשהם יגדלו בטח אז נוכל למצוא את האושר אח"כ אנחנו מתוסכלים כי הם מתבגרים וקשה אח"כ אנחנו מוסיפים להאמין שכשהם יעברו את השלב הזה אז נהיה מאושרים אנחנו אומרים לעצמנו שחיינו יהיו טובים יותר כשהבן/ת זוג שלנו יצליחו יותר ושתהיה לנו מכונית טובה יותר או בית גדול יותר ושנוכל לצאת לנופש או שנהיה בפנסיה האמת היא שאין זמן יותר טוב להיות מאושרים יותר מאשר עכשו ואם לא עכשו אז מתי? החיים תמיד מלאים בבעיות ומכשולים עדיף לקבל אותם באושר מישהו אחד אמר: משך הרבה זמן היה נדמה לי ש"החיים האמיתיים" היו אמורים להתחיל עוד מעט אך תמיד היה מכשול אחד בעיה שעליי להתמודד איתה עד שהבנתי שהחיים האלה הם שלי יהיה טוב אם נתשמור כל רגע טוב שיש לך לבד או עם משהו מספיק מיוחד ששווה לבלות את הזמן איתו כי תזכור: הזמן לא מחכה לך בשום מקום אז תפסיק לחכות לו האושר הוא דרך לא גורל לא אני כתבתי, פשוט אהבתי

למעלה