להנהגה

מורוש 16

New member
מורצוק

יש בקנס משצים מחוזות אבל שמסיימים את הקנס הגדול של החופש הגדול בתחילת שנת הלימודים אמור להיות הנהגה -שזה מי שרוצה להדריך שנה הבאה בתור משצב של הקנס

יש בעיה בכלל עם המשצי"ם השנה....

בגלל השביטה המשצים כנראה לא יפעלו ואם כן אז ממש קצת לדעתי צריך לעשות משהו בנידון

מורוש 16

New member
לרעותותי

זה באמת מבאס אבל מה אפשר לעשות .... יש לי שאלה אליך באיזה כיתה את ומאפו את? אני -מור בן חמו קרית אתא היתי במחלקה 16

למור

בואי אני אבסיר לך המשצים בארץ מחולקים ל 6 מחוזות(או שיש עוד אחד לא זוכרת): חיפה(שליטה), ת"א, ירושלים,מרכז(שמתחלק לצפון ודרום), דרום וצפון. יש מחוזות שיש להם הנהגה ויש כאלו שלא. לפי מה שאני יודעת לירושלים למשל יש הנהגה. וגם לחיפה יש הנהגה.ה ההנהגה הזאת תתחיל ביום רביעי הזה 31.10 בשעה 4 וחצי בבית הספר לעובדי הוראה בחיפה- את מק.אתא אז המידע הזה רלוונטי לגביך. עכשיו אין קשר בין להיות חבר הנהגה לבין להיות משצב בקורס. זה נכון שאם אתה בהנהגה זה יכול לעזורר לך בסופו של דבר להתקבל למשצוב, אבל זאת לא המטרה-וזה לא מה שיעזור לך בסופו של דבר- ואם את מתכוונת לבוא להנהגה רק בשביל לצאת משצבית- חבל...

מסכימה איתך במאה אחוז

להיות משבית בקורס זה שליחות אחת ולהיות בהנהגה זה שליחות אחרת אבל צריך להגיע לשניהם מתוך רצון להשפיע לשנות ולעשות כמה שיותר למחוז ולפעילות המשצים.. ויש גם את המגזר הדרוזי

למעלה