להציל את הנישואים

להציל את הנישואים

בעקבות הסדרה החדשה שמתחילה היום בערב בערוץ 10,
בראיה לאחור,
אם באופן היפותטי השתתפות בתוכנית כזו היתה מצילה לכם בוודאות את הנישואים
הייתם מוכנים ללכת על זה?

ye44

New member
אמממממממממממ

לאאאאאאאאאאאא
זה לדחות הקץ

זה לא היפותטי.

זה פתטי...
גם 669 לא היתה עוזרת.
לחיות איתה שוב...?
ברררר....
אשריך.הצלחת להעביר בי צמרמרה.

Rtitan

New member
זו שאלה שצריכה להישאל רק לטריים (מאד)...

בתקופה הראשונה שלאחר התפרקות הנישואין - בין אם מדובר ביוזם הגירושין או בזה שהגירושין נכפו עליו.
לאחרים, אין את היכולת לשפוט ולענות מאחר והם במקום לגמרי אחר בחייהם (אני לפחות מקווה כך).
אתמול בדיוק מלאו 10 שנים ליום שגרושתי סיפרה שהיא רוצה להתגרש. היום לא הייתי מעלה בדעתי לנסות לחזור לחיות איתה, בשום תנאי - אני במקום אחר, אני אדם אחר ובמצב זוגי מאד אחר תודה לאל.
מאידך, עובדה שאני זוכר בדיוק את התאריך והשעה שבו התפרקנו, וכעת לפני 10 שנים בדיוק הייתי משכנע שסוף העולם הגיע, כשהכי הפליא אותי היה לראות את השמש זורחת אחרי לילה בלי שינה כאילו כלום לא קרה.

מסתבר

שישנם כאלו
גם ישנים (מאד)
שהיו שמחים להחזיר את הגלגל אחורה אם היתה להם אפשרות . . .

sumerfield

New member
לשמחתי לא צפיתי

אבל אני חושב שאם הייתי יכול לחזור בזמן, ולקבל כלי שיציל את הנישואין, אז בהחלט הייתי מנסה.
(ומי שאומר שלא, אז או שהוא לא חשב מספיק לעומק, או שחברה שלו קוראת כאן ולא בא לו שבת של פרצופים ובלי מציצות)

לגמרי

מצליחה להבין אותך
השאלה שלי היתה האם היית מוכן לעשות זאת בחשיפה מול כל המדינה, כמו שהם עושים, בהנחה כמובן שההצלחה מובטחת.

sumerfield

New member
ברור שעדיף בפרטיות

אבל אם האפשרות היחידה היא בחשיפה מלאה, וזה היה פותר, אז כן.

עוקצני

New member
אתה כל הזמן

חוזר על המנטרה הזו שלך. אולי היא נכונה לך, בטח לא לי.
אני אומר לך בודאות ובאחריות שגם אם גרושתי היתה האישה האחרונה עלי אדמות, לא הייתי שוקל אפילו לשניה לנסות.

אתה צריך להבין שלפעמים אנשים עוברים בחיים חוויות כל כך בלתי נעימות שבהחלט אין מצב לתיקון. אפילו לא למען הילדים.

sumerfield

New member
ידידי, זכותך שזה לא יתאים לך

אבל מה אכפת לך שזה מתאים לי?

ואם להיות גלוי,
יכול להיות שאם הייתה לי חברה שקוראת כאן, אז גם אני הייתי כותב כמוך בדיוק.
אבל בלב אני חושב שאין שום קשר בעולם שיכול אפילו להתקרב להשתוות לקשר טוב ואוהב עם זו שהקמת איתה בית לראשונה והבאת עימה ילדים לעולם.
סביר להניח שגם אתה הגעת בדיוק כמוני למצב בו אתה אפילו לא יכול לשמוע את שם גרושתך בלי לפתח גריפה ונקודות בעור.
אבל אם היו נותנים לך את האופציה לאהוב אותה כמו שאתה אוהב עכשיו את בת זוגך (וכמובן שגם היא תאהב אותך כפי שבת זוגך אוהבת אותך היום) אז אתה באמת חושב שזה לא היה עדיף?

הרי כל מהות הדיון היא קצת בדיונית ומניחה הנחה קשה שכן אפשר לעשות תיקון, ואתה תמיד עונה באופן המתעלם מההנחה הזו.
דרך אגב, אל תטעה, גם אני חושב כמוך וטוען שבשלב הזה כבר כנראה אי אפשר לתקן (אבל אין לי בעיה לדבר על "מה אם...")

שבוע משובח.

עוקצני

New member
בטח שאכפת לי

אתה בחור חביב ואני דואג לרווחתך.

הנקודה שהערתי עליה היא שאתה מייחס לכולם את הדעות שלך, וזה שיש לי חברה שקוראת וכותבת כאן לא משפיע על הדעה והכתיבה שלי. היא מכירה אותי מספיק כדי לדעת את זה :)

אם מדברים באופציות היפוטתיות הייתי מעדיף להתחיל מהתחלה ולגדל ילדים משותפים עם חברתי הנוכחית, ולו רק בשל העובדה שהיא מתנהלת בקסם וחיוך שובי לב.

יש דברים שאני בהחלט נחוש לגביהם, תמיד ישנה את האפשרות שאני טועה, אבל זו ללא ספק תופעה נדירה.

sumerfield

New member
הייתי אומר לך

"כשתגדל, תבין"

אבל יש לי הרגשה שאתה קצת יותר גדול ממני,
אז אסתפק בלהגיד לך שכשתתעורר, תבין.

חיים נפלאים אחינו

<ואני מבטיח לך שגם אתה עוד תתעורר>

eyebrrr

New member
והם חיו באושר ועושר עד עצם היום הזה.......

לחיות באגדות זה נחמד, אבל לא ריאלי.

ישנן אלפי סיבות לרצון להתחתן בגיל צעיר, חלק ניכר מהן חולף עם השנים ,אנשים מתפתחים ומשתנים ומה שהתאים בעבר לא מתאים להווה.

נראה שלפי אחוזי הגרושין הגבוהים, אנשים כבר הפנימו שנשואין כבר אינם חתונה קתולית ויש להם תפוגה.

אבל אם בא לך להשאר באגדות, רק תזהר שלא יבוא איזה זאב רע ויטרוף אותך.

eyebrrr

New member
שלא יחשבו שלא מפרגן

לא אכפת לי שתבוא לך נסיכה....

אתה בטח מאמין שישנן כאלו.....

יערית

New member
"ג'ק המרטש " מכה שנית?

ספר קצת על האגדות שלך כפרה, תפסיק להצמד לאגדות
חיות ובועטות של אחרים.

eyebrrr

New member
מזל טוב ליום הולדת 40

זוגיות יש? ברוךהשם !
הילדים בריאים? ברוך השם !
פרנסה? ברוך השם !
רוגע יש ? אין. אולי תבקשי איזה כדור מהרופא פה?

תאמיני לי אם היה לי פורום הייתי שם אותך מנהלת שתרגעי כבר.....

למעלה