להתגעגע לבית...

seaגל

New member
להתגעגע לבית...

למדתי לחיות על יד כמה שפחות לגעת כמה שפחות לדעת וכמה שפחות להרגיש זה עובד לי מצויין הדרך היחידה לשמור על עצמי אך לפעמים ברגעים מסויימים הרגש הנפש והילדה הקטנה שבי חזקים מכל למידה ויש צורך בבית גלגל הצלה מקום מבטחים להניח בו את הראש... אבל אצלכם להניח ראש זה להיקלע לתוך עין הסערה... לבוא אליכם בידיעה שאני חייבת להיות אתכם בגלל קושי פיזי חשבתי אולי תתעלו על עצמכם תשתדלו במשך 24 שעות להיות קצת אחרת ולתת לי מקום לתת לי להרגיש שיש לי מקום אתה לא רואה אותי ממטר אתה לא מסוגל להניח לרגע את עצמך בצד ולתת למישהו אחר מקום לרגע אחד המרמור הכעס והמניפולציות הרגשיות לא כובו אין לך מושג כמה שזה כואב כמה שזה מרגיז אולי אפילו מעליב ואת ששותקת את שמעיזה לכעוס עליי שאני לא מצודדת בך יותר שאני לא מרחמת עלייך יותר אני כבר לא חלק מהמשחק הזה לא מוכנה להיות וחבל שגם את לא מצאת את הדרך במשך 24 שעות להראות שיש לי בך בית. בראש אני יודעת שבית יש לי רק בתוכי ומקום שבניתי לי אך לפעמים יש צורך בחיבוק חיבוק של אמא חיבוק של אבא חיבוק שמביע שיש כאן מקום עבורך בכל רגע שתרצי להניח ראש ולנוח... האמת לא התאכזבתי הרגשתי בתוכי שככה יהיה אבל הצורך הילדותי הזה מעורר תמיד תקווה מחדש. להתגעגע זה כל מה שנותר להתגעגע למשהו שלעולם לא היה ולעולם לא יהיה בית אוהב ומחבק מקום מבטחים.

SNTQ

New member
../images/Emo23.gif

(כזה חם ואוהב..) השארת בלי מילים..

למעלה