להתחפש לאילן רמון

wranger

New member
להתחפש לאילן רמון

ראיתי כבר בשתי חנויות שונות חליפות כתומות עם סמל שדומה לסמל הקולומביה ודגל ישראל על הכתף, מה שעלול לרמוז שזה הולך להיות להיט השנה. לדעתכם, להתחפש לאילן רמון יהיה ניצול ציני של טרגדיה לאומית ישראלית-אמריקאית ע"י יצרני התחפושות, או הדרך הכי טובה שיכולה להיות לכבד את זכרו?

Squad 55 Taylor

New member
התלבטות קשה...

אבל לא נראה לי שזה יהיה כבוד. חג פורים אמור להיות שמח ומלא בצחוק והומור כך שאינני מוצא טעם להתחפש לאילן, לי זה יראה כאילו זה ניצול ציני של הטרגאדיה. תחשוב על זה ככה היית מתחפש לרבין כדי לכבד את זיכרו? אני כמעט בטוח שלא כי זה ניצול ציני אני לא יכול להגיד לך לא להתחפש לאילן אבל אני מתאר לעצמי שאתה אדם נבון עצם כך ששאלת בפורום לדעתנו, אני בטוח שתעשה את הדבר הנכון.

wranger

New member
לרגע לא חשבתי לעשות את זה

אני כל כך נגד, וזה כל כך מרתיח אותי שמישהו רץ וייצר תחפושות כאלה, שאני לעולם לא אעשה את זה, גם לא בעוד כמה שנים, במידה ותהיה אפשרות כזאת. פשוט רציתי לדעת אם אני בדעת מיעוט או שיש עוד שחושבים כמוני.

r o n i1

New member
אבל...

יכול להיות שייצרו אותם לפני האסון ושיווקו לחנויות.. אם כך החנויות אשמות.. לא הייצרנים.. אני גם נגד

../images/Emo45.gif

גם לי לא נראה מתאים הקטע של התחפושת.. לא נראה לי מתאים או הגיוני שמישהו יעשה כסף אחרי מה שקרה. זה קצת אם נהיה בוטים. קצת מגעיל. לא יודעת. לא משנה...

Squad 55 Taylor

New member
זאת הציניות

זאת הציניות שיש רק בארץ... רק הישראלים יכולים... בעל חנות היה מוכר כזה דבר היו ישר סוגרים לו את החנות...

זה מזכיר לי משהו.....

לא שאני משווה כן. אבל זה הזכיר לי. שאחרי אסון התאומים. ליתר דיוק שנה שעברה. צצו להן כמה תחפושות של הבניינים. נכון שבעיקרון הרעיון יפה. או נחמד. אבל כשחושבים על זה כמה פעמים. זה קצת דוחה ומגעיל.. או בואו נאמר ככה.. לא מכבד את אלה שנהרגו שם. וזה קצת אותו דבר.(בערך) ....

wranger

New member
מי היה סוגר לו?

ראיתי כבר 2 חנויות כאלה, וזה רק בגלל שאני לא מסתובב ומחפש, אחרת אני בטוח שהייתי רואה עוד. מי יסגור למישהו חנות כזאת? נאס"א?

Squad 55 Taylor

New member
ראית בארה"ב???

אני דיברתי על US והיו באים כמה אזרחים זועמים ואם הוא לא היה מסלק את התחפושות מהמדפים היו פוגעים בו או מגישים תלונה..

לפי דעתי,ממש חוסר כבוד לבן אדם../images/Emo31.gif

מקווה שלא יקנו את זה ובאמת דיי בושה...לפחות לדעתי למרות שאם נגיד אני אראה ילד קטן,בן 5,מסתובב עם התחפושת הזו,אני לא אחשוב לרגע שהוא עושה משהו "רע" בזה שהוא מתחפש בזה אבל בכל זאת...המחשבה עצמה על עצם העניין לא משהו

wranger

New member
אבל ההורים של הילד בן ה-5

הם אלה שצריך לכעוס עליהם, כי הם אלה שמבינים, או לפחות אמורים להבין, את המשמעות של התחפושת הזאת. אם אילן רמון היה חוזר מהחלל בריא ושלם, אז להתחפש לו היה הדבר הכי יפה בעולם. אבל הוא לא.

לפי דעתי

זה סתם מגעיל הרי מי שבעצם מתחפש זה אוכלוסיית הילדים וזה הרי ידוע שילדים לא מבינים את משמעות המוות ובשביל ילדים אילן רמון הוא גיבור. אז למה לא להתחפש לאילן רמון? מי שחשב על הרעיון הזה רק חשב על רווחים וידע בדיוק מה הוא עושה סתם חישוב קר ומגעיל לפי דעתי

אבישג25

New member
אפשר לראות את זה בשתי הדרכים

חייבת להודות שהאינסטינקט הראשון היה שלילי, מחשבה על ניצול ציני ומרושע אבל לאחר כמה דקות מחשבה... לילדים שהעריצו את אילן זה יכול להיות מקסים האפשרות להכנס לנעליו או לפחות לחליפתו ליום אחד... כל אחד יתייחס לכך כטוב בעיניו בכל מקרה אילן היה רק אחד

Squad 55 Taylor

New member
זה גם משהו....

מצד אחד עם אחותי הקטנה הייתה מתחפשת לאילן רמון זה היה מרגש אותי עד דמעות כי נכון זה מרגש ומכבד ת'אמת אם אני יראה ילד בגן מחופש לאילן זה ימלא לי את הלב בחום כי זה מוכיח שגם הילדים הקטנים יודעים מי הוא היה ויזכרו אותו... אבל... אם הייתי רואה ילד בן 15 או 13 אז לפי דעתי זה ניצול ציני כי הוא כבר בוגר ויודע שזה יכול לפגוע באנשים... ואם זה לילדים קטנים בלבד לא הייתי קורא לזה רווח מלוכלך כי זה לילדים קטנים... בקיצור התחפושות מתאימה לגיל הנכון....

למעלה