להתנתק

lulyK

New member
אצלי זה קרה מאוחר יחסית.

אני לא זוכרת בדיוק, אבל מניחה שכשהקטן היה בן חמש והגדול בן 7.5 הנוכחות שלי הפכה נדרשת הרבה הרבה פחות (הם גם פחות רבים בצורה שדורשת גישור).

lulyK

New member
לא רק בענייני סמארטפון: כן, מתנתקת.

כלומר, לא לגמרי, אבל כשאני איתם (הם כבר גדולים, אני נוכחות רקע), אני מעדיפה לא להתרכז במשהו שאי אפשר להתנתק ממנו בשניה. כלומר, אני לא אדבר עם חברה בטלפון, אבל אני כן אעבור על הפיד שלי בטוויטר (אני לא כותבת שם, רק קוראת) או אשטוף כלים או אראה סדרה מטופשת בטלוויזיה (ולא סרט או ספר שאני רוצה ליהנות מהם). כשהילדים היו יותר קטנים השתדלתי כן להתרכז בהם במאה וחמישים אחוז (ויש מי שטוען שגם זו היתה טעות).

עבודה: רק עד שהוצאתי אותם מבית הספר ואחרי שהם הלכו לישון (או אחרי שבן הזוג שלי בא הבית ורשמית לקח אליו את האחריות).

חדשה ועונה

בד"כ שוכחת א הטלפון ברכב
- אצלי כולם יודעים שאחה"צ אי אפשר לדבר איתי ... פשוט עסוקה מידי עם הילדים והבית
פעם היו כועסים - התרגלו .

בעבודה מחוברת לכל האתרים שמעניינים אותי

כמובן בלי להפריע למהלך העבודה .
בבית מנותקת לחלוטין, לא מתחברת למחשב עד שהילדים הולכים לישון .

גם ככה רוב הזמן , הילד לוקחת את הפלאפון ומשחק בו והשני מרייר עליו

Jen74

New member
אין לי סמארטפון או כל טלפון חכם אחר

אבל אני כן מקבלת עבודה הביתה גם בשעות שהילדות בבית ואמור להיות זמן איכות איתן.
מצד אחד, הסברתי לילדות שלי שלפעמים יש מקרים שאני מקבלת עבודות דחופות וצריכה לעזוב הכל ולסיים הקלדה דחופה שכזאת.
מצד שני, הסברתי ללקוחות שלי לא פעם, שיש דחוף ויש דחוף שיכול לחכות לאחרי סופ"ש או חג ושיש מקרים חריגים שאני לא יכולה להיות זמינה לעבודה דחופה ויש לי חיים. זה שאני עצמאית ועובדת מהבית לא עושה אותי לרובוט שלהם שלוחצים על PLAY ואני עובדת בשביל הלקוח.

למעלה