לה בלה ראגאצה רשמי טיול

• פותח הנושא שש
  • פורסם בתאריך

שש

New member
לה בלה ראגאצה רשמי טיול

סניור, קואלה איל טמפו א קפרי -א בלו קלדו כאשר הנך שואל איטלקי על מזג האוויר והוא אומר לך קלדו, הוא מתכוון ל-חם אבל אנחנו ממש מבינים איטלקית.ושומעים קר כמו cold . מזג האוויר בקפרי היה יותר מחורפי, ברד שלא ירד שם 15 שנה..אבל אין בכך להעיב הל המסע למקום היפיפה הזה והעלייה ברכבל לאנאקפרי היושבת במרומי הצוק סולארו. רוברטו המדריך המקומי, דמות מאפיונרית טיפוסית בן 39 מנסה להושיבנו לשווא במסעדה המשלשלת לו קומיסיון ואנו מתפזרים בין חנויות הממכר לבין מסעדות הפיצריות והלזניות. -רוברטו , זה נכון שהאיטלקים גרים אצל האימא עד גיל 40? -בטח, הוא עונה, אימא שלי זרקה אותי מהבית לפני שנה והנה אני גר עם החברה שלי , כל יום אצל אימא ארוחת הבוקר הייתה מוכנה איך שאי קם, והיום אני צריך להכין לעצמי, גם את המיטה אני צריך לסדר, אימפוסיבלה, אני חוזר לאימא.. טררררר ..טטרררר הטלפון מצלצל, פרונטו פרונטו הוא עונה.הנה היא אומרת לי לקנות שני דגים בדרך הביתה ,כל היום היא בבית ואני עוד צריך לעשות קניות,מאמא מאימא כמה אני אוהב אותך. רומא מוקדם בבוקר לטיסה מדריכה נאה מחכה לרומא עיר הבירה לא נותנת לנוח קמעה מהר לרדת לאוטובוס לטיול פיאצה רפובליקה פונטנה די טרווי מדרגות הסניוריה זרוק מטבע למשאלה ובגרירה לפיאצה וונציה לילה שינה ולסן פייטרו משה שלנו קולוסאום לאריות המלחמה קונסנטין וטיטוס בשערים הקפיטול על הגבעה לפנתאון בנסיעה הוותיקן כס קדוש הערב טרם ירד לטיבולי למזרקה ארוחת ערב ו.. ארידווצי רומא וכך נמשך לו המסע לארץ על גלוית נוף, לטוסקנה וסן גמיניאני כנסיות ככרות והמון מקומות והרגליים כבר קלונסאות.המדריכה כל בזמן סופרת אותנו שחס וחלילה לא נלך לאיבוד. בהתחלה אמרתי תרנגולת כל היום סופרת את האפרוחים חלילה שלא יהיו נעלמים אחר כך אמרתי אימא אווזה נותנת עצמאות לקבוצה אבל אין זמן לשירותים וקניות ואז באחד הלילות בפספוס של חמש דקות אבדו לנו שלש בנות ובפירנצה שוב העלמות לקתדרלה לא הגיעו שתי נוסעות חיפושים ,רצים ומוצאים אבל זה כבר ממש לא נעים ואז את האוטובוס מחפשים מזל שלתחת רכבת יש רק ארבעה צדדים רק מלה אחרונה לוונציה היפיפייה, גשר הריאלטו משקיף על התעלות, גונדולות לרומנטיקה ושירים לנערות ואז זה קרה...העלמות, מוש בחור צעיר, שקט , מופנם מה לא חזק מהפסקה בריאלטו למק דונלד , כל כך פשוט אבל הוא נעלם !!! הפעם לא עזרו חיפושים ולא מירוצי שליחים או משטרה פשוט נעלם, סיימנו את הביקור בסן מרקו ובקתדרלה המדהימה, סיימנו ארוחה וקניות והבחור איננו, בשעה עשר בלילה עזבנו את האי, המדריכה ואחד הבחורים נשארו מאחור, אי אפשר לומר שלא עבר בנו רטט דאגה מוש הגיע בחצות בכוחות עצמו למלון בטרביסו . תמיד אמרתי מים שקטים חודרים עמוק, בחור בן 27 שבעה ימים לבד.. לה בלה רגאצה. אוונטי פופולו

יערית

New member
שש יקירי!

מהב עם התירגום? אני בורה באיטלקית.. אנא ממך פרש את המילים החמות יותר:) יערית(שבילתה מהטיול משהו משהו!)

שש

New member
בחורה יפה

לה בלה ראגאצה -בחורה יפה מה מזג האוויר בקפרי אדון נאה חם ומה מזג האוויר כאן יערית

softy

New member
יומן מסע

אהבתי עשית לי חשק כביר להגיע לאטליה, עובד כבר על תוכנית. אני אף פעם לא לוקח טיול מאורגן, לא אוהב להית תלוי באחרים, סוציומט כזה. אוהב לעשות מה בראש לי, מתי בראש, ועם מי בראש שלי. שמח שנהנת. סופטי.

למעלה