לזהבה

ayala60

New member
לזהבה

ההתקף אצלי מלווה בכאבי צואר ועורף אין לי כאבי אוזניים אבל אין לי פוקוס בעיניים במיוחד כאני מתעוררת משנה לוקח כ10 דקות עד שיש לי פוקוס בעיניים בקשר לזריקות אובחנה אצלי בעיה באוזן ימין שמשפיעה על מערכת שיווי משקל לדברי הרופאים הזרקות לאוזן אמורות לנטרל את שיווי המשקל אני יודעת שזה טיפןל קיצוני ויש כרגע 85% הצלחה וזה נעשה בבית חולים תל השומר יש סיכונים בירידה בשמיעה אבל בכל מקרה המחלת מנייר גרמה כבר לירידה משמעותית לאוזן. האם לא שמעת על הטיפול הזה האם מישהו יודע על אנשים שעברו את זה אשמח לשמוע תגובות

zs1957

New member
זריקה לאוזן לניטרול שיווי משקל

היי איילה 60 לא שמעתי על זריקות לאוזן לניטרול שיווי משקל. אני יודעת שבמקרה של מנייר ובעיות שיווי מקל מטפלים באגיסרק. לא לכל אחד זה עוזר היות וכל גוף מגיבאחרת. צריך לבדוק אם יש פגיעה בעצב שגורמת לאובדן שיווי משקל. אפשר להחיות עצב גם אם הוא בשלבי גסיסה ,ע"י תרופות.בדקי עם הרופא שלך. במחלת מנייר יש לשמור על דיאטה איסור מוחלט לאכול מלח, מתוקים, שוקולד,לשתות קפה, קולה, תה אלכוהול. להרבות באכלית מזון המכיל ויטמין B מן החי והצומח.בשר לסוגיו, כבד, ברוקלי ,חסה פטרוזיליה, כוסברה , סלרי. להרבות באכילת ירקות.לאכול דגים. בהצלחה בטיפול,תרגישי טוב זהבה שחם

s o l1

New member
עד עכשיו לא הבנתי מה הקשר למזון

לורטיגו ??? כאילו האם התרופה למחלת הורטיגו זה התזונה ? מה בעצם תפקיד התרופות כמו האגיסרק ?

zs1957

New member
אגיסרק תרופה שנותנים נגד סחרחורת

לחולי מנייר, התרופה טובה גם לטינטון וגם לאלה הסובלים מוורטיגו. ברור שתזונה קשורה לריפוי המחלה. מחסור חמור בויטמין B12'B1'B6 עלול לגרום להתקף וורטיגו. כמו כן גם שתיית קפה, קולה, תה, אלכוהול, אכילת מלח ומתוק. עלול לגרום להתקף. טריגר נוסף לחץ, מתח. וורטיגו זה תסמין של סחרחור ואובדן שיווי משקל. בהחלט זה יכול לנבוע מפגיעה בעצב מס' 8 הנמצא באיזור שיווי המשקל באוזן התיכונה. כאשר עצב פגוע חזק מתרחש התקף.ההתקף יכול להיות מלווה בכאבים באוזן או בצוואר או בעמוד שידרה, בחילות, הקאות סחרחורת סיבובית ואובדן שיווי משקל. לכל אלה נלווים כאבים בקיבה, צרבות, חוסר שינה, חרדה,כאבים בחזה. לכל רופא יש את התרופות שלו. ממליצה לעשות הרפיה יוגה, מדיטציה,היפנוזה זה מקל על הכאב ותהליך חשוב בהחלמה. זהבה שחם

s o l1

New member
היי זהבה

לי יש גם את הטינטון כמו ציפצופים באוזן , נכון שמתי לב שכל פעם שאני מתעצבנת הסחרור מתגבר אז אם את אומרת שהרגעה זה סימן ותרופה טובה להחלמה מכך אז למה בעצם לא לקחת כדור הרגעה ??? האם את תומכת בכדוריי הרגעה את חושבת שזה כדאי כי רופאת המשפחה שלי אומרת שזה דיי עוזר להרגיע את הסחרור והבחילות למשל (מודל) במינון נמוך האם כדאי ??? ועוד שאלה האם קפה אחד ביום למשל רק בבוקר יכול להזיק ??? הייתי אצל הומהופת והוא הורה לי לא לאכול פחממות כי זה גורם לי לנפילת מתח אז הורדתי את כל הקמח הכל אבל הכל ואני אוכלת כרגע לחם ללא גלוטן הסחרור עדיין ממשיך ואני בהתקף חזק כבר יומיים אי אפשר לחיות עם זה כל הלילה בכיתי מרוב יאוש , אני לא אוהבת להיות ניתמכת זה קשה לי אפילו כשזה בא מהבעל או המשפחה לא רוצה ליפול על אף אחד והתפילות שלי תמיד שאלוהים לא יפיל אותי על אף אחד שתמיד אני אהיה אדון לעצמי ובריאה לטפל בעצמי . את באמת מקסימה וכל הכבוד לך שאת פה בשבילנו אין לך מושג כמה את עוזרת לי בתשובות שלך , כשלא יודעים כלום על מחלה זה קשה וכשיש לך תשובות אתה מארגן את המחשבות ומתחיל להילחם ולרצות לחיות פתאום גם אם זה לא כל כך הולך לנו ולא תמיד עובד עלינו אבל טוב לדעת שיש מישהו בצד השני שמבין ויודע על מה אנחנו מדברים !!!! אז באמת תודה לך מכל ה-

zs1957

New member
נה נכונה עשויה לסייע בטיפול בוורטיג

בוקר טוב s o l1 לי הרפואה האלטרנטיבית לא עזרה בכלל שמתי את כספי על קרן הצבי. אבל יש אנשים שזה בהחלט מסיי להם בסבל. כל גוף מגיב אחרת. הרפואה האלטרנטיבית אינה מרפאה טינטוס,וורטיגו, מחלת מנייר היא מקלה על הסבל וזה גם משהו.אך יש לזכור כי לאחר סיום הטיפול ההתקפים חוזרים. ההומופאת אמר לך לא לאכול פחמימו ואת עדיין מסוחררת ובהתקף זה אומר שזה בולשיט כלומר לא עוזר תפסיקי .אני ממליצה לאכול פחמימות , אורז ופסטה מחיטה מלאה. רצוי לוור על קמח לבן. לאכול לפחות 4 פרוסות לחם נבוט חיטה של עינן מאפיית אנג'ל, לאכול דגנים ירקות ופירות. לא לאכול מלח, מתוק , שוקולד. לא לשתות קפה,תה,אלכוהול, קולה שוקו.לשתות חליטות של תה צמחים. יש בשפע. יותר בריא וגם טעים. לאכול מזון המכיל ויטמין B מהחי בשרעוף ובקר, כבד ומהצומח חסה ,תרד, כרוב, כוסברה פטרוזיליה, סלרי. אני שומרת על התפריט שציינתי ואני מרגישה מצוין חשוב לציין שלכל זה מתווספים התרופות שהרופא נותן. כל טוב והרבה בריאות זהבה שחם

למעלה