לחברי הפורום

לחברי הפורום

שלום לכולם. אני רוצה לומר לכם משהו, אתם לא מבינים את שונמית. היא פשוט גאונית! מסובבת את כולכם על האצבע. יש לה חוש הומור משובח שאני יכול רק לקנא בה. ואתם כולכם, תסלחו לי, לא נכנסתם לראש הגאוני שלה. למעשה, היא הסיבה היחידה שאני נכנס לפורום הזה. בלעדיה הפורום היה מת! אני עוקב אחריה כבר מהתחלה ונהנה מכל מילה בדבריה. בהתחלה היא היתה מעמיקה מאוד, ולבסוף היא היתה מצחיקה מאוד. בכל אופן אני מאוד נהנתי לראות איך היא משטה בכולכם. אתם באמת חשבתם או עדיין חושבים שהיא מנהלת הפורום?????????? ועוד מעמידה למכרז את תפקיד ה``סגן``? נו באמת... אז לכולכם, תעריכו את הנכס שיש לכם בפורום הזה, ולא צריך להתרגש מהבוטות שלה, יש כאלה שזו דרכם בחיים, ולאמיתו של דבר היא עושה זאת בעברית משובחת ואינטליגנטית. אז תסתכלו במראה ותחשבו מה היא עשתה מיכם... אני מאוד מקווה שהיא תמשיך להיות איתנו בפורום, אם היא לא תהיה, ``תפוז`` יכולים לסגור הבסטה (אולי הגזמתי, אבל בשביל להיות סגן, מה לא עושים...)

גיטרה

New member
לא משנה אם אתה צודק או לא

להיות גאון ``ולסובב את כולם על האצבע`` זו לא גבורה גדולה. היא שחצנית גדולה שרוצה להראות לכולם את ``גאונותה`` (כפי שהיא מאמינה). אני כבר הבאתי לה ציטטה מדברי הנביא ירמיה: ``אל יתהלל חכם בחכמתו,....הגיבור בגבורתו....העשיר בעושרו....כי אם בזאת יתהלל...השכל וידוע אותי כי באלה חפצתי נאום השם`` נגיד שהיא אכן סופר גאונית, מאין לה ההיתר (הדתי, החברתי, האנושי ומה שתרצו) להשתלח, לפגוע להעליב ועוד. אני לא מתרשם מגאונים החסרי דרך ארץ. לא משנה אם היא משתלחת ב-``כאילו`` או משתלחת ברצינות, אנשים כאן נפגעים ממנה וזה מה שקובע. אתה חושב שלא קלטתי שלאחרונה חלק מתעתועיה בעניין הניהול וחיפוש הסגן, שזה לא בהומור? תסתכל על תגובתי ששאלתי אם אפשר בתשלומים ואם צריך ערבים. אחרי שגם אני התייחסתי בהומור, שמתי לב להודעותי מלפני כשבוע המלאות גסויות ביבים, ולא יכולתי לשתוק. היא עברה כל גבול ולא מעניין אותי מה האי קיו שלה. נראה לי שמקומה אינו כאן אלא בפורומים בהם משתלחים חופשי, ולא חסר כאלה בנענע ב-IOL ואולי גם בתפוז. ניסיתי להעמידה על סגנונה הבוטה אבל היא בחרה שלא להשיב עניינית ורק להחריף את סגנונה. אני מקווה שהנהלת תפוז ידאגו לקצת סדר בפורום זה.

השונמית

New member
אני מסמיקה. . .

ובוא נשאיר בינינו את הצ`ק ששלחת לי... מכוון שזכית במכרז (אז מה אם אתה חדש), אני מצפה ל90% הנותרים...

למעלה