לחזור לספינינג אחרי שנתיים

לחזור לספינינג אחרי שנתיים ../images/Emo3.gif

אז נעים מאוד, דניאלה, בת 18... בכיתה ח' לראשונה חברות גררו אותי לשיעור ספינינג בסטודיו השכונתי בדיוק כשהתחלתי לעשות דיאטה, וזה עבד! הצלחתי להתמכר והמשכתי במשך שנתיים עד סוף כיתה ט', אני חייבת לציין שזה עשה לי רק טוב: רמת הכושר שלי עלתה, ירדתי המון במשקל והגוף קיבל צורה יפה, הפסקתי כי העבירו את השיעור לשעות מעצבנות וכבר לא ממש הסתדר... עכשיו אני בכיתה י"ב כשאפשר להגיד שבמשך שנתיים לא עשיתי כלום, זנחתי את אורח החיים הבריא והספורט היחיד שאני עושה הוא ממסעדה למסעדה...
אני חוזרת מבי"ס ברגל (כ-45 דקות) הליכה לא מהירה במיוחד... היום היה לי מבחן כפיפות בטן בשיעור ספורט ובקושי גירדתי את ה-23! בתקופת הספינינג הייתי אחת מהמקומות הראשונים בכיתה. בקיצור, בא לי לחזור לכושר נורא, נרשמתי לספינינג, שיעור ראשון ביום ראשון... אני כבר לא זוכרת כלום חוץ מחושך, הרבה אנשים מיוזעים, מקום מיוחד לבקבוק מים ולמשקולות ו"פוזישן טו גו אפ!" איך חוזרים לספינינג לאט לאט?

Tami661

New member
ווואווו... שנתיים בלי?../images/Emo12.gif סימן שלא

ממש התמכרת
בכל אופן, את העיקר ענית לעצמך בשאלתך המסכמת: חוזרים לאט לאט
קודם כל צריך לרצות - אז שלב אחד כבר מאחורייך שלב שני - קובעים שיעור ומגיעים אליו בלי לחפש תירוצים למה זה צריך להידחות (עוד חצי שלב מאחורייך) באימון עצמו - תני לעצמך ליהנות: מהחושך, מהמוסיקה, מהידיעה על סמך נסיון על כל הטוב שאת הולכת להפיק מזה אם תתמידי. אל תלחיצי את עצמך ואל תנסי לעמוד בקצב של המתאמנים סביבך. תהיי קשובה לגוף שלך ולכושר שירד אבל הוא עוד יחזור ומהר מכפי שאת חושבת... תתחילי תחזרי לדווח אם תצטרכי חיזוקים
אנחנו כאן כדי לתת לך את קפסולות הרעל במינון הנכון ולוודא שההתמכרות היא אכן ע"פ הכללים

רשמים

באמת שכחתי מה זה ספינינג! במשך שנתיים שכחתי שאני מסוגלת להזיע... והיום חזרתי לחה לגמרי הביתה, אפילו השיער שלי נהיה רטוב כזה! חוצמזה נהניתי מאוד (כנראה כי הייתי מסוגלת לעשות פחות מחצי אימון
), קבעתי עוד שיעור ליום חמישי והאימון עשה לי חשק לקנות משקולות של 1.5 ולהתאמן קצת על כפיפות בטן...

למעלה