לחיי העוגיות?? תקראו בעיון

פרסאוס

New member
לחיי העוגיות?? תקראו בעיון

השאלה היא למה? ומי אשם כאן לדעתכם?

מייקי69

New member
פרסוש... אפשר מחר?

כי אני ממש לא אחראית הלילה. ועוד לקרוא בעיון..... ואתה בטח חושב שיש לי אינטרנט מהיר בשביל הלינקים, הא? ר-ח-מ-י-ם אז אפשר מחר...?

לולה3

New member
למה?

מדובר באיש/ה חולה..אין מקום לשאול למה? אין גם מקום לחפש אשמים? אשמים במה ?..שנתנו אמון בדמות מסוימת? אשמים שהרגישו צורך לשתף ,ולפרוק? אשמים שאהבו?.. השאלה היא עד כמה הפגיעה מדמות וירטואלית תשפיע על מידת האמון שלהם באדם ככלל.

אז מה יהיה עכשיו?...

...אייך יקשרו בין האמיתי לוירטואלי... עם במנהלים נפלה ההתחזות...מה יגידו הגולשים?... שאלה פשוטה לי באמת, למערכת/מנהלי תפוז: תגידו אתם לא בודקים למי אתם נותנים את הניהול?...למי אתם נותנים את ה ADSL בחינם?... וראבאק, בישיבות צוות אתם לא הבחנתם שמנהל פורום וידויים עושה PP בישיבה?... אולי תבדקו עוד כמה מנהלים שאין להם איזה פגם רציני...איזה "תיק שהם סוחבים איתם על הגב"?...

אורמור

New member
תשובה..לא!!! הם לא!..אז מה?

ה-ADSL או ה"אדמיין" עושה אותם אלוהים? העולם מלא ב"אנשים" וב"אנשים קטנים" וגם ההנהלה הוירטואלית לא נקייה.. סקופ? בתור חייזר המטייל בעולמות אחרים היית צריך כבר לדעת יותר טוב. מתפלאה עלייך נוס´קה. (דגימות אחדות לחייזרים שלחתי לך לאי סי) אור שכבר יודעת יותר טוב..

מייקי69

New member
ואני - איבדתי חבר ../images/Emo7.gif

וירטואלי - אבל חבר. לא מעניין אותי מי זאת היא שמאחורי הדמות. לא היכרתי אותה בחיי המציאות, היא מעולם לא יצרה איתי קשר שם. אני לא מדברת בתור מנהלת פורום לא שופטת לחסד או לשבט, למרות שאולי הייתי צריכה. אני לא יכולה. לי היא היתה/היה חבר. לי זה כואב. הלכה לי דמות. דמות עם היסטוריה. כמו בתיאטרון, אולי. מסיכה על אדם קרוע. אדם שידע לחיות רק כאן בוירטואליה. מחובר כל הזמן. שנים. כל הזמן און-ליין. שלא ידע או ידעה לבנות חיים מחוץ לכאן. שנקרע בין ההערכה העצומה כאן, לבין הריק בחיי המציאות. אדם שבוי בתוך המסיכה שיצר. כל הכעס שהדמות הזו "זוכה" לו עכשיו, הוא כלום, לדעתי, לעומת העונש שנגזר עליה: גלות מהמסיכה. גירוש מעולם הוירטואליה. בעצם נגזר עליה מוות שלה עצמה. של מי שלימדה עצמה להיות - של מי שהיתה - שנים. לא מנסה ללמד עליו/עליה סניגוריה. בשום אופן לא. רק מבצעת איזה טקס פרידה קטן משלי. אני בטוחה שאם אני, שלא הייתי שבויה בתוך הקסם כפי שהיו אחרים, אם אני עוצרת לרגע ומבכה - אני בטוחה שלאחרים קשה פי אלף. ורק כדי לחתום את הגולל על מי שהיה ועכשיו כבר לא - להפרד מאותה דמות וירטואלית שאין לי מושג מה היה גובה המחיר ששילמה, ושעוד תשלם, אני מביאה שיר שכתבתי פעם מזמן - לטאי, בשם החברות. ובעניין אותו מסע (8.1.02) ========================== ובעניין אותו מסע שהבטחנו זה לזה אחד בשבילי אחד בשבילך עוד נצא מהבוץ הזה את נעלי הבית נשאיר לכלבים ונבעט בדלתות ונצרח לשחקים ונצחק כל הדרך אל כל הפחדים במסע הזה אל נבכי נבכים ואתה תפחד – וגם אני נחזיק חזק את היד – ידך בשלי ונלמד מהו החופש שבתוך הסגור ונראה גם חיוך בתוך השבור ונבכה בלילות, אתה גם אני ונרצה לחזור – ונלך לאחור ונזכור את הבית – כנקודת אור ונביט בעיניים ונביט בשחור ונעצור… בעניין המסע הזה שהבטחנו זה לזה פתאום כך נקרוס אל תוך העפר ונגע באדמה, ונריח ונשמע ונגע – עמוק נגע בלי לפגוע בלי להפגע ושוב – בזהירות איטית ולאה נקום אחוזים, נראה נכונה לא בוץ, לא רעם לא שחור אפלה רק אתה ואני – ממשיכים במסע… מוקדש לאחי הקטן-גדול שהלך וחזר – שנמצא לא מכבר – טאי ! ממני מייקי ========================== כך זה היה. ולא עוד. בסופו של דבר איש איש לעצמו. תם פרק. מייקי-של-עכשיו

מה חבר?...האם את יודעת שהמילים...

...יצאו מהאדם או ממכונת התחזות אשר מספקת תשובות נכונות לאנשים המתאימים...כל אחד שמע שמה שרצה לשמוע... והמכונה התקיימה ממתן תשובות נכונות... זה היה הדלק שלה... חוץ מזה גם כצת כסף עבר ידיים...מה רע בזה?... הפרה רוצה להניק והעגל רוצה לינוק... איזון בטבע...ובבנק...שלו/ה... אני בטח הייתי "מפרק" איזה משהו לו זה קרה לי...שככה יעבדו עלי... אלא מאי...אני ניזהר...ובטח לא נותן כספים ל"וירטואליים/יות"... רק בגלל שיש להם מקלדת מזמרת...וקול צרוד מעישון בטלפון... בחברות זוכים במעשים ולא רק בדיבורי סרק... מהסיגנון "יאה, אני ממש מבין מה עובר עלייך...", "סיפורך נגע לי בנימי נפשי"..."אל תסכימי לצעד הזה"..."גם לי כאב כאשר זה קרה לנו"... בקיצור...מירמה, זה מה שזה...ואת היית קורבן...לתעלול, אז עכשיו את מגינה על עצמך בטענות שכביכול לא איכפת לך ממינו של ה"ניק"... כי אם תואמרי שכן איכפת לך, אזי את מודע בטעותך... שב"ש...זה לא שאני רע...אני מציאותי...עבדו עלייך בעיניים... ועל עוד הרבה...

מייקי69

New member
וואי לי, תירגע!

עבדו עלי? למה אתה מדבר בזמן עבר? אולי גם עכשיו עובדים עלי? אולי אתה עובד עלי? אולי אני עובדת עלייך? אולי אני טאי? מאיפה אתה יודע מי זה מי? מי יותר "עבוד" ממי? עובדים על מי שמפתח ציפיות ומתבדה. מה עבדו עלי? פגשתי דמות שאהבתי. לא היה לי מגע, לא וירטואלי ולא מציאותי, עם האיבר בין רגליה. וכיוון שאני לא אדון ואשפוט כרגע, כפי שכבר הצהרתי, אני לא אדבר על שום דבר אחר - לא על כסף ולא נעליים, אלא על מה שהיה לי אישית עם אותה דמות. אז אתה חושב שעבדו עלי? יאללה בסדר. עבדו עלי! עכשיו טוב?

תמשיכי להתכחש...

...מה כ´פת לי אני... מדינה דמוקרטית, משפחה ליברלית...פורום חופשי...PurimShpile... עאלעק "דמות שאהבתי"... בואנ´ה את לא קולטת...נישפחת ריגשית מול אישה, שהבינה אותך ברמה הנשית האינטימית טוב יותר מכל גבר...ואת חשבת בליבך... "אייך האיש הזה קולט אותי, מבין, משתתף, כאילו אני זה הוא והוא זה אני"..ומה בסוף?...ה"דמות הזאת"..התנהגה במופרעות... לפחות סירנו דה´ בראז´ראק היה דובר גברי לגבר... תנסי לשחזר ולחשוב רגע...כמה דברים לא היית אומרת לו ידעת שזאת אישה?... או אייך היית מתייחסת לדבריה... אל תנסי לומר לי, שלמין הדובר אין משמעות?... זה אני מייקי...הנוסע השמיני...אל תנסי למרוח אותי...ב"דמויות"... חהחחההחהחהחהחהחהח חהחחהחההח חהח ח שבת שלום...ועונג שבת...

מייקי69

New member
אתה לוקח את זה קשה מדי

ברמה של "מייקי". אל תדאג לי. לא נשפכתי ולא נבגדתי ולא רומתי. זה אתה וזאת אני. אז תאמין לי. אני ילדה גדולה ואני יודעת מה היה שם. אתה מדמיין איזו מערכת יחסים שכולה בדמיונך. מי אמר שנשפכתי? אולי היה הפוך? הא?
אני לא אפתח דיון על זה, כי אין לי מספיק מידע. כי זה שאני אישית לא נפגעתי, לא אומר דבר על רמות הפגיעה וההרס שחווים עדיין הרבה הרבה אנשים. מי אני שאפצח פה ואדבר על זה? העלת את הנושא פעמיים בימים האחרונים, ואני הרשתי לעצמי להתחבר אלייך ולהיפרד אישית ממי שאני הכרתי כ"טאי". לי היה חבר. היה. אמיתי או שקרי - היה. כמה היה? - לא עניינו של איש. אז אתה חושב שאני מתחמקת מלהיקרא "מטומטמת"? חליק - אז אני מטומטמת! אם היית יודע כמה יותר מטומטמת הייתי עם אנשים אמיתיים - בטח היית פוטר את נושא טאי במשיכת כתף. (ותפסיק לברך אותי בשבת שלום מאה פעם ביום. ראבאק, תודה. קלטתי כבר.
)

אני לא מבין אייך זה עובר אצלך...

...ועוד כמה אנשים, לסדר היום... כן, לא נורא, באה "דמות", אמרה שהיא גבר...התברר שהיא אישה...הלוות כספים, חלק לא החזירה...שיקרה להנהלת הפורטל...שיקרה לגולשים... הכל טוב, יפה ומותר בממלכת דנמרק... מה?...אין לך (את מייצגת עבורי , Study Case, אין לי משהו אישי נגדך, לא מכיר אותך) איזו שהיא רמה של "הצמדות לאמיתות סבירות"... אתן לך דוגמא נגדית שאולי תבהיר לך למה כוונתי...נניח שסמי פוליטורה היא בחורה... זה בהחלט לא איכפת לרוב אנשים, כולל אותי, כיוון שמה שמעניין, הוא הנושאים אשר כתובים מנקודת מבטו המיוחדת...

מייקי69

New member
בדיוק לזה לא התכוונתי../images/Emo70.gif../images/Emo70.gif

ואמרתי מיליון פעם!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! דיברתי עלי אישית !!!!!!! וואללה, לדבר איתך זה מייגע. בשום אופן לא התייחסתי לסיפור על השלכותיו הרחבות !!!! ןגמרתי לדבר איתך על זה, כי מרגע שלי אישי, עוד תהפוך אותי להיטלר!!!!

מייקי כבר באה לבד

אז אני רק מוסיפה ואומרת/שואלת. למה הוא לא חבר? איך מגדירים חבר. למה חברות צריכה לעמוד בכל מיני מבחנים? יש לי חברים שיעזרו לי לעבור דירה, אם צריך. ויש לי חברים שיעזרו לי לעבור זמנים קשים, אם צריך. אלה לא אלה. לא בהכרח. כל חבר יש לו מקום אחר שהוא רוצה להיות בו, מקום שונה שאני רוצה לאפשר לו. יכולים להיות חברים שיושבים איתי פיזית בחדר, ואז אני יודעת לבטח(?) את מינם, ויכולים להיות כאלה שיושבים בצד השני של הסייבר, ואז אולי הם מה שהם אומרים, ואולי לא, אבל הם כאן בשבילי. בלב פתוח. ברצון לתת ולעזור. אז לי הם חברים. ולא עובדים עלי. כי אין לזה משמעות.

סייבר?...יופי יופי...ולא איכפת לך..

...מי בצד השני... ילד בן 15 למשל?... ילדה בת 17?... ערבי בן 45?... חרדי בן 25?... אז אולי נפתח לנו תוכנת "סייבר" שבה את בוחרת את ה"דמות" הרצויה וקדימה לאונן על המיקלדת הפרטית שעושה רעשים של מכונת כתיבה... לא יותר טוב לך, להכנס למיטה, להתעטף באיזו מוסיקה טובה...ולאהוב את עצמך בכל דרך שתבחרי, בלי הצורך לקרוא אותיות שחורות על מסך לבן?... אלא אם כן, את באמת נהנת לשבת על כיסא, להחדיר לעצמך אצבעות פנויות, לקרוא, להקליד, לשאוף, לנשוף, לילל...לגמור... אז בזאת תמו טעוני, כי נגד הנאה כזו שבחרת בה מרצונך החופשי לי אין מילה לומר...כל אחד חיי כפי שבוחר... תחיה ותן לחיות... האוננות שלך היא לא האוננות שלי... שבת שלום...ועונג שבת...

תגיד לי מה קרה לך??????

מישהוא הזכיר כאן סקס????? לא שמעתי. כתבתי לב פתוח. רצון לעזור. אוזן קשבת אולי. מי כתב משהו על אצבעות. סייבר במובן של רשת.... חוטים... מה שאתה ואני עושים עכשיו מדברים. אולי זאת גם אוננות, אבל רק בהשאלה, במובן של בזבוז זמן. ואם אני מבזבזת את זמנך אז סליחה ... ותודה ושיהיה גם לך עונג שבת מתחת לשמיכות...

למעלה