לטוב ולרע?

מצב
הנושא נעול.

אורי404

New member
האחרון בסדרת ה-85 הוא 498 הוא של

אורי אתה יודע אם אחרי 499
הכל ריק ? ואת שאריות המוגמרים כמו שאמרת לי דחפו ל 87 ?
חדרה. בסדרת ה-87 עד איזור ה01X לפחות חלק מהמאנים הם מוגמרים.

barak67

New member
../images/Emo51.gif

חדרה. בסדרת ה-87 עד איזור ה01X לפחות חלק מהמאנים הם מוגמרים.

אורי404

New member
לפי מה שהיה כתוב בפורום, התכנון

למה גם הוא פנוי?
לפי מה שהיה כתוב בפורום, התכנון
היה שסדרת ה-85 היא של אוטובוסים מוגמרים וה-87 היא עבור אוטובוסים מורכבים. כידוע, לא כך המצב. גם אצל דן, המספרים החיצוניים בקידומת 89 החלו ממספר מסוים ולא מ-000. למה שני הדברים? אצל חברות האוטובוסים או אצל משרד הרישוי, אולי, התשובות...

85-329-01 זה גם מוגמר...

יותר מארבע שנים למוגמרים (אינני
מחשיב את ה-301, אלא את היבוא הסדיר, שזה החל מ 85-330-01 אני לא טועה), שלוש שנים להרכבת "הארגז" (אם אני לא טועה, החל מ 87-01X-01) ושנתים להרכבת "מרכבים". הכוונה, היא, לנמוכי הרצפה של אגד.
85-329-01 זה גם מוגמר...
הוא עובד בירושלים. מספר פנימי 12120.

euronitzan

New member
משיחות עם נהגים בדן עולה שכנראה

ואגד בהחלט מעוניין ב-סיטארו אלא ש
מרצדס התנתה מחיר כמו של מאן ברכישת 1000 אוטובוסים מוגמרים. הממשלה בארץ לא נותנת לייבא 1000 מוגמרים לאגד. לדעתי, ברגע שתוסר ההגבלה הזו, נראה סוף-סוף רוב מוחץ של מוגמרים. את הגרוטאות של מאן מדגם NL-313 ניתן יהיה למכור על המשקל לאיראן...
משיחות עם נהגים בדן עולה שכנראה
קרן ההצטיידות תיפסק בקרוב, מה שיפתח פתח ליבוא מסיבי של מוגמרות, סוף סוף!

נראה לי ש"מייבאך" מתאים יותר למקרה

הם גם יצרו את האוטובוס הראשון בעולם
עם כבר מדברים על ראשונות.
לא הייתי אומר שמרצדס הם ה"רולס-רוייס" של האוטובוסים.. הייתי אומר שהם ה"מרצדס" של האוטובוסים! ה"רולס-רוייס" של האוטובוסים תמיד נחשבה להיות SETRA, שהם האוטובוסים המפוארים ביותר... אבל הם נבנים על שלדות של מרצדס, כך שבעצם...
שלנו.

מאן רק יכולים לחלום בהקיץ על רכב כמ

שלנו.
כמו מרצדס מייבאך ! שים לב היטב במה נוהגים עשירי העולם ! יש רק שתי אופציות: מרצדס או ב.מ.וו. למבורגיני וכדומה אינה חביבה לנסיעות יום יום בכבישים רגילים על עשירי העולם. זה יותר למסלולים או לסופ"ש... הוליווד מלאה במרצדס ששולט שם לרוב ! תאמין לי שהיית שמח מאוד לקבל מרצדס סי.קלאס במתנה מ....דן !

בתור חובב אוטובוסים פרייבטים לא הכי

כמו מרצדס מייבאך ! שים לב היטב במה נוהגים עשירי העולם ! יש רק שתי אופציות: מרצדס או ב.מ.וו. למבורגיני וכדומה אינה חביבה לנסיעות יום יום בכבישים רגילים על עשירי העולם. זה יותר למסלולים או לסופ"ש... הוליווד מלאה במרצדס ששולט שם לרוב ! תאמין לי שהיית שמח מאוד לקבל מרצדס סי.קלאס במתנה מ....דן !
בתור חובב אוטובוסים פרייבטים לא הכי
מעניינים אותי... צר לי... אבל באמת לא הייתי מתנגד לאיזו מרצדס קטנטנה בחניה!

אל תגיד לי שלקחת את העניינים כ"כ

בזבזתי כאן חצי יום. חשבתי להעלות
כמה תמונות מהטענת הקטרים באשדוד אך נגמר לי הזמן. חבל. אולי פעם אחרת.
ברצינות. דוקטור, מה קרה לך? אתה מרשה לכזה דבר להעיב על העלאת תמונות נדירות???!!! החלודה השתלטה על כל חלקה טובה, בחיי...

ביזבזתי זמן רב היום בפורום. זה גזל

ברצינות. דוקטור, מה קרה לך? אתה מרשה לכזה דבר להעיב על העלאת תמונות נדירות???!!! החלודה השתלטה על כל חלקה טובה, בחיי...
את זמן ההכנה של התמונות מאשדוד. לא נורא, חן כבר יכניס תמונות נבחרות לאתר "חדשות-הרכבת" כאשר יהיה עידכון. הבעיה היא שכל תמונה באה ב-3 מגה וצריך זמן להכין, לתקן צבעים ולהתאים גודל. זה זמן שאין לי בשבועיים הקרובים. חן יקבל את התמונות ויחסוך ממני את העריכה המפרכת.

euronitzan

New member
שמן למדורה!

את זמן ההכנה של התמונות מאשדוד. לא נורא, חן כבר יכניס תמונות נבחרות לאתר "חדשות-הרכבת" כאשר יהיה עידכון. הבעיה היא שכל תמונה באה ב-3 מגה וצריך זמן להכין, לתקן צבעים ולהתאים גודל. זה זמן שאין לי בשבועיים הקרובים. חן יקבל את התמונות ויחסוך ממני את העריכה המפרכת.
שמן למדורה!

אש - אש !!! ../images/Emo6.gif התפטרותו רק תסייע

שמן למדורה!
אש - אש !!!
התפטרותו רק תסייע
לחברת מרצדס להגדיל את המכירות ! הוא היה כמו קוץ בתחת לחברה, עם תפיסות שמרניות ומיושנות משהו בהתנהגותו ! העפתו החוצה מהווה רווח נקי למרצדס !

מצב
הנושא נעול.
למעלה