לטל

focus3

New member
לטל

חבל שיש את החוק האוסר משכב ומגע עם קטינים. יש לי משיכה אליהם ואני לא זורם איתם על אף שהם גם רוצים בגלל החוק. על מה אני צריך לעבוד עם הפסיכולוגית בטיפול?

פרטים נוספים?

הי, התשובה משתנה מאד , אני אתן בערב תשובה בקוים כלליים, אך אם תוכל לתת מעט פרטים נוספים כמו בן כמה אתה, בני כמה הקטינים שיש לך משיכה אליהם, ואיפה אתה פוגש בהם, אוכל לתת תשובה מעט יותר ספציפית.

focus3

New member
היי

אני בתחילת שנות ה20 לחיי. את הפרטנרים אני פוגש בעיקר במסיבות או במשחקי עיניים באוטובוס/ברחוב ובמקרה הקיצוני זה רק נשיקה בעקבות החוק. המשיכה שלי בעיקר לגילאי 14, 15, 16 , 17 ו18. יכול גם יותר אבל הם פחות מושכים אותי. פעם רציתי קשר עם אותם נערים , היום זה כבר מגוחך כי אני יותר בוגר בראש וזה לא טוב לחיות בשקר.. (בגיל?!), במתח. מחכה לתשובתך ותודה רבה.

על מה עובדים בטיפול

הי, כמובן שכל עוד הטיפול הוא מרצון ולא מכפייה (למשל במסגרת קצין מבחן) אתה בוחר, ויכול להתיעץ עם המטפלת, על מה לעבוד. בהקשר של מה שסיפרת - מתחת לגיל ההסכמה החוק לא אוסר על להמשך, החוק אוסר על ביצוע. אם אתה מרגיש קושי סביב שמירה על אי ביצוע כדאי לעבוד על כך בטיפול. מעבר לכך - לחוק יש סיבות הקשורות ליכולות ולצרכים של קטינים, לקשיים ביכולתם לשמור על עצמם, וליכולת של מבוגרים מהם לנצל זאת. אם אתה מרגיש קושי לקיים קשרים עם סביבות בני גילך בגובה העיניים, או קושי לראות נערים צעירים מולך כבני אדם עם צרכים מותאמים לגילם (אמפטיה) כדאי כמובן לעבוד על כך. אלו כמובן רק קצוות חוט ויכולים להיות חלקיים ביותר, ההמלצה שלי היא לברר מהם נושאי הטיפול המתאימים לך עם המטפלת

למעלה