לידיעת כולם

שלומי

New member
לידיעת כולם ../images/Emo124.gif

החלטתי להפסיק ולעדכן את אתר המפגש - "סל תוכנות". הסיבה היא שקצת מרגיז אותי שעמלתי עבורכם ובאמת השקעתי זמן ורצון לעזור וכו'... וכשאני בודק את הסטטיסטיקות אני מגלה שישנם ימים שנכנסים לאתר 3-5 אנשים בלבד!!! קיבלתי את הרושם המוטעה שאנשים רוצים חדשנות וחידושים. טעיתי ובגדול. מסתדרים אכן לבד ומבחינתי זה נהדר. חבל לי על הזמן להתעסק עם האתר אם לא נכנסים אליו! בכוונה לא פירסמתי אותו והוא אינו מקושר לאתרים אחרים(חוץ מלתקשוב דרום). אני משאיר אותו כפי שהוא ומי שירצה - יוכל להוריד את מה שכרגע יש בו. לידיעה, שלומי

zivelca

Member
חבל

חבל אני מוריד משם תוכנות ואחת לשבוע בודק אולי לעדכן את החברים באתר המורים בכל מקרה תודה על כל מה שאתה נותן להתראות זיו

שלומי

New member
זיו, אני קיבלתי הרבה מסרים ותגובות

בעניין. החלטתי להמשיך ולעדכן בינתיים אותו.

שלומי, מכיון שלא הייתי במפגש לא

ידעתי על קיומו של האתר המקסים שלך. אז...... כמי שצד ה"בניה" (של האתר)מענין אותי לא פחות מהתוכן אז.....הוא מקסים. נוח, נעים, קל להשתמש בו, פשוט מדהים. כל כך אסטטי.(אני תמיד אומרת לך שיש לך "את זה" - האסטטיקה) ולתוכן- ממש אוצר. שלומי, אל תתיאש. כל הזמן תוסיף, תפרסם, תנדנד. האנשים פה עסוקים, טרדות היומיום, אתה יודע... אני כבר הורדתי תוכנה שמזמן מזמן חיפשתי. היתה בגדר חלום. התוכנה להורדת אתר שלם. בשעתו בניתי אתר לכתה שלי בגאוסיטיס. רציתי(כבר כמה שנים)להורידו בשלימותו ולהעבירו לשרת אחר והנה מצאתי ב"סל" שלך תוכנה מעולה. אז תודה. ממש תודה ערב טוב

למעלה