ליוסי אזולאי=אני שולחת לך את השירים

attaragal

New member

ליוסי אזולאי
אני שולחת השירים להלחנה ששלחתי לקומונה הקודמת מקווה שימצאו חן בעינייך ג.עטרה

attaragal

New member

ליוסי אזולאי
אני שולחת השירים להלחנה ששלחתי לקומונה הקודמת מקווה שימצאו חן בעינייך ג.עטרה

attaragal

New member
ועוד שיר לשיפוטכם

ועוד שיר להלחנה לשיפוטכם ג.עטרה

yo bo yo

New member
העלית בי חיוך גדול, והיום לא היה קל

לעשות את זה. "והמיקלחת היחידה עבורי דלי של מים מהחלון של השכנים" |:)| |:)| |:)| |:)|

attaragal

New member
שמחה שגרמתי לך לחייך../images/Emo13.gif

ל=YOBOYO אני שמחה שגרמתי לך לחייך זה גם משהו והלואי שתחייך כל חייך רק מדברים טובים
ג.עטרה

yo bo yo

New member
היי עטרה, ברוכה הבאה לפורום:)

לגבי השירים, כמו שכתבתי בקומונה, השירים מבחינה טקסטואלית פשוטים, קל להתחבר , עבורי חסר להם עומק, אבל מי אמר שלכל דבר צריך להיות עומק, לפעמים בא סתם להשתולל במאוזן :) עם הלחן הנכון יכולים להיות אחלה שירים מגניבים סטייל קובי פרץ או מושיק עפיה ודומיהם. בהצלחה! המשיכי לכתוב , כל הכבוד על המוטיבציה!

attaragal

New member
ברוכים הנימצאים ותודה רבה על העידוד

ברוכים הנימצאים
ותודה על העידוד
ג.עטרה

היי! ../images/Emo140.gif

ברוכה הבאה קודם כל, ואין לך מה לדאוג, יוסי נכנס כשמתאפשר לו לפורום, ואין לי ספק שהוא יראה את ההודעה שלך ובמידה ויהיה מעוניין ליצור קשר, פרסמת את הפרטיםץ בקשר לדיעה אישית...אני די מסכים עם אורלי השירים נחמדים מאוד, ומאוד קלילים, בהחלט חסר טיפה עומק, אבל סה"כ קבלי ח' ח'! ועוד משהו! אם את רוצה שיתייחסו יותר ברצינות לחומר וליצירות שלך, אני מציע שלא תפרסמי אותו בצורה כזאת באינטרנט,ככה בפומבי, אלא תשלחי באופן אישי לזמרים/מפיקים/פזמונאים וכו' או שתתני ליוצרים צעירים שבטח ישמחו להלחין את השירים... אז שיהיה בהצלחה ואל תפסיקי לכתוב שירים! :)

attaragal

New member
ממליצה לכם לקוא את השיר החדש שלי|גי

אני שולחת עוד שיר מקווה שימצא חן בעינייכם
ג.עטרה

ג. עטרה היקרה!

שמחנו לקרוא את יצירותיך אך עליי לבקש ממך להפסיק לפרסם את מילות השירים שאת כותבת שכמובן מאוד יפים ומעניינים! לדעתי בפורום כתיבה יוצרת/שירה ישמחו לקרוא את היצירות שלך! אל תיפגעי, פשוט הפורום נועד למטרה מסויימת - מוקדש כולו ליוסי, ולכן אין מקום לפרסום של עוד שירים שכתבת. אם את מעוניינת שמישהו מסויים יביע את דעתו, שלחי לו מסר אישי. במידה ותרצי לשתף אותנו במשהו שקשור ליוסי אזולאי בלבד, זה בהחלט המקום ונשמח לשמוע.

למעלה