לילה לילה לא מצליחה להרדם כרגיל|ירח

לילה לילה לא מצליחה להרדם כרגיל|ירח

מאז ומתמיד סבלתי מנדודי שינה. בזמן האחרון אני מתחילה לנבור בתוכי ולגלות דברים על עצמי כמו למשל על המועקה שאני חיה איתה כבר 27 שנים. לא דיכאון , אלה מן מועקה כזאת שתופסת לי את קנה הנשימה מידי פעם ומופיעה בלי הזהרה אפילו כשממש טוב לי בחיים. המחשבה על ההורים ועל האחיות ועל הכאב שלהם בחיים והחוסר יכולת שלי לעזור ועל העובדה שאני לא מאימנה שמגיע לי כל הטוב הזה כשלהם רע ולא מצליחה להנות ממנו. ובנימה אופטימית זו
לילה טוב

m i t a l y

New member
מקווה שבסוף הצלחת לישון... ../images/Emo13.gif

לפעמים צריך לשים את המועקות בצד ולברך על המצב הנוכחי שלנו, להיסתכל באופטימיות אל העתיד ולשכוח (לנסות לפחות) מהצרות... מתכון בטוח לשינה ערבה...

yyy123

New member
חשבת אולי שזה שטוב לך

עושה גם להם טוב ? אין כל טעם באושר שלך אם את לא נהנית ממנו, זה ברור, ויכול להיות שבעצם זה שהוריך ואחיותיך רואים שטוב לך זה עושה להם יותר טוב או יותר נחת בסופו של יום. תהני מהטוב בחיים: הוא קצר, חמקמק ולא מובן מאליו . אל תמצאי את עצמך חושבת על כמה טוב היה לך אלא על כמה טוב לך עכשיו ! אולי את לא יכולה לעזור באופן חומרי למשפחתך אבל חיוך או מילה טובה לא עשו מעולם נזק לאף אחד שאני מכירה וגם מחוות קטנות של יום יום( אני לא מכירה את משפחתך, אבל מדי פעם להזמין את אחותך לקפה, להציע לה בייביסיטר, לעשות לאמא יום כיף או קניות ועוד ועוד).אני מקווה שקלעתי איכשהוא כי שוב, אני לא מכירה אותך בכלל.שיהיה שבוע טוב !

triorio

New member
אי אפשר לרצות את כולם אף פעם.

אני בטוחה שבדברים הקטנים את כן עוזרת ותומכת ומזה תשאבי כוח להוריד את המועקה.

למעלה