לימודים לימודים לימודים

נכון שיש פה תלמידי כלכלה?

במידה וכן, איזה ספרים מומלץ לרכוש לחדו"א וסטטיסטיקה? תודה!

מורה פרטי לכלכלה

אולי מישהו מכיר או יכול להמליץ על מורה פרטי/ת בירושלים לקורסים יסודות הכלכלה ומיקרו כלכלה (ללא כלכלנים)? עידו מקווה שאין בעיה לשאול את זה כאן זה פשוט יעזור מאד! מחפשים בנרות! :)

roeyil

New member
למי שעדיין לא מכיר

אתר מעולה!!! לשעות הפנאי ובין קריאת מאמרים... שווה בדיקה!

מישהו לומד ריפוי בעיסוק?

אני בוחנת כרגע כל מיני כיוונים לגבי לימודים בשנה הבאה, קודם כל החלטתי שאני רוצה ללמוד בירושלים, אחרי זה לשבור את הראש מה ללמוד.. האם יש פה מישהו שלומד ריפוי בעיסוק ויכול לספר על הלימודים, הפקולטה, האם יש מספיק עבודה לכולם או אינפלציה כמו עו"ד? תודה מראש! שוקו.

efrat m2

New member
ריפוי בעיסוק

היי אני סטודנטית לריפוי בעיסוק אני די פרגית, אך אנסה בכל זאת לעזור
ריפוי בעיסוק הוא מקצוע פרא-רפואי טיפולי, שייך לפקולטה לרפואה למרות שבירושלים הוא שוכן ליד קמפוס הר הצופים.. הלימודים(3 וחצי שנים) משלבים לימודי רפואה בשילוב מדעי ההתנהגות(פסיכולוגיה) עם הכשרות קלניות.. יש עבודה והרבה(הן במגזר הציבורי והן בפרטי) זאת בגלל ביקוש לר"פע ותחומי עבודה מגוונים.. מה שכן השכר לא בשמים,לפחות לא בהתחלה....אבל הסיפוק כן

תודה רבה על התגובה

תכלי לספר איך הלימודים? האם אפשרי לעבוד במקביל (עבודות סטונדטים: מלצרות וכו..)? מה יחס בנים-בנות? עכשיו, שאת אומרת "שכר לא בשמיים" למה הכוונה, תכלי לאמוד בערך כמה מרפא מרוויח בתחילת דרכו וכמה ם וותק? ושוב תודה רבה
וסליחה על הפצצת השאלות

efrat m2

New member
ריפוי בעיסוק

הלימודים מאוד מגוונים ומאתגרים ועם זאת דורשים השקעה..אך עם זאת אם ממש רוצים ניתן לשלב עבודה עם שעות גמישות.. רוב הסטודנטים בנות.. השכר לא בשמיים מכיוון שזו בד"כ עבודה בשוק הציבורי שם המשכורות לא מהגבוהות ביותר...(משכורת של עובד מדינה אני מניחה, אני לא מתמצאת במשכורות המדויקות) ככל שצוברים ותק ומוניטין ניתן לעבור לשוק הפרטי שם נמצא ה"כסף הגדול".. שמחתי לעזור

צריך בגרות או יקע קודם בפיזיקה כימיה או ביולו

ביולוגיה? עכשיו אני רואה באתר ההרשמה שתארך מכינה במקצועות הנ"ל לפני שנת הלימודים, האם זה מחייב את כולם או שמציון פסיכוטכני מסוים אפשר להתחמק מזה?

efrat m2

New member
מכינה

ממה שאני יודעת זו מכינת חובה כבסיס ללימודי אנטומיה ופיזיולוגיה...

אני רכשתי ....

את מבוא לכלכלה-מיקרושל גדעון יניב הוצאת האו"פ. חדו"א א של הווארד אנטון, גם הוצאת האו"פ ולסטטיסטיקה יש ספר אינטרנטי של האו"פ בחינם..."מבוא לסטטיסטיקה לתלמידי מדעי החברה" נמצא באתר פא"ר של האו"פ, זה רק מצריך הרשמה ואפשר חופשי לעיין בספרים ששם. לינק לאתר פא"ר http://ocw.openu.ac.il/ אני מניח שבסטטיסטיקה צריך עוד ספרים... בדגש על מניח. :\

יש כאן מישהו שלומד היסטוריה של עמ"י?

ביררתי לגבי קורסי החובה של שנה א' וזה פשוט מטורף,זה חוג משני שלי ויש לי יותר ש"ש מאשר החוג הראשי שלי.יש קורסי שער בהיסטוריה עולמית ומכינה בתלמוד שהם פשוט too much! יש משהו שניתן לדחות לשנה ב'?

עידוdee

New member
נא לשרשר

זה מעמיס על הפורום כשפותחים כל פעם הודעה חדשה. שבוע טוב.

למעלה