לימוד קוריאנית - מקור חדש!!

SashTheRed

New member
לימוד קוריאנית - מקור חדש!!

אוקיי, אני סיירתי לעצמי באיטרנט ובדקתי כל מיני אתרים של לימודי שפות ופודקסטים. כפי שחלק אולי יודעים, וחלק אולי לא, בימים האלה לימוד שפות דרך פודקסטינג (podcasting) צובר תאוצה. יש לנו עד כה את הבאים: www.chinesepod.com ללימוד סינית www.japanesepod101.com ללימוד יפנית אלה הם העיקריים, כשלכל אחד יש עד כה כ-500 שיעורים והם ממשיכים להוסיף כל יום. חוץ מהם, לא מזמן החברה שיצרה את chinesepod, יצרה גם את www.spanishsense.com, אתר דומה ללימוד ספרדית. כרגע יש לו קצת מעל 100 שיעורים, אבל אני צופה אחריהם ובודק מדי פעם, לראות איך זה מתפתח. ועכשיו מצאתי שניים נוספים: http://survivalphrases.com אשר מלמד (דרך אודיו, כמו כל השאר) משפטים שונים בשפות הקוריאנית, יפנית, סינית, ויאטנמית (!!), ספרדית ולפי מה שכתוב, בקרוב גם שוודית. האתר השני, הבאמת חשוב והסיבה בגלל פתחתי הודעה זו הוא הבא: www.koreanclass101.com, אתר מאת החברה שיצרה את japanesepod101, ומטרתו ללמד את השפה הקוריאנית! בינתיים, הוא די קטן עם מספר מועט מאוד של שיעורים, אבל מהכרותי עם japanesepod101, אני מאמין שלאתר הזה יש פוטנציאל ענקי, ואם נחכה מספר שבועות או חודשים, הוא יגדל לגדלים מסיביים ועוד שנה, אם בעזרת השם הוא יצליח (ואני די אופטימי במקרה הנוכחי), הוא יעמוד לצד chinesepod ו-japanesepod101 כאתר חזק ומסיבי ללימוד שפה זרה דרך פודקסטינג, במקרה הזה קוריאנית. אני אמשיך לבדוק אותו ולעקוב אחרי תהליך הגדילה שלו, ונקווה שהוא יגדל להיות אתר פורה וכלי עזר עוצמתי לכל מי שלומד קוריאנית. תהנו כולם!! www.koreanclass101.com סש

Eldad S

New member
תודה רבה!

אני מבין שכל האתרים האלה בתשלום (פרט להתנסות קצרה חינם, בת שבעה ימים). יש גם אתרים ללימוד קוריאנית, או שפות דומות - לא בתשלום?

Eldad S

New member
בעצם, אולי רק

Koreanclass100.com הוא בתשלום מעבר להתנסות חינם בת שבעה ימים. האם שאר האתרים שציטטת חינמיים?

GnomeBubble

New member
רוב האתרים האלה עובדים בצורה הבאה

הפודקאסטים (וקבצי הוידאו) הם בחינם. ואפשר להוריד אותם ללא הגבלה גם בלי להרשם. מנוי בסה"כ מקנה לך גישה ל"תכני פרמיום" כמו רישומים של הדיאלוגים, הערות לשיעור בקובץ PDF ועוד כל מיני דברים כאלה, שסשה בוודאי מכיר יותר טוב ממני (כי אני מעולם לא הייתי רשום...)

Woogy

New member
ברוך הבא

יש אוסף נאה של קישורים לאתרים טובים נוספים בקומונה שהיתה לפני הפורום. הקישורים טרם עברו לכאן. נעשה זאת בקרוב.

Eldad S

New member
תודה רבה ../images/Emo140.gif

אמתין

SashTheRed

New member
כן, כמו שבועז (גנוםבאבל) אמר

הפודקאסטים וקבצי האמ.פי.3 הם בחינם (וזה העיקרי. זה בעיקרון כל מה שחשוב). אם אתה רוצה את משחקי הזיכרון והבחנים, אתה תצטרך להרשם ולשלם. אם אתה רוצה את קבצי ה-PDF, אתה בעיקרון צריך לשלם, אבל אתה פשוט יכול להרשם ל-7 ימים חינם, ובזמן הזה להוריד את כל קבצי ה-PDF (אבל לא שמעת את זה ממני

למעלה