ליצני שמחת הלב

orly karnavaly

New member
ליצני שמחת הלב

אושר השיבוץ בתה"ש, קפלן ואיכילוב כעת אני משבצת לוולפסון. מי שמעוניין בבקשה! למה כדאי להתנדב דרך עמותת שמחת הלב ולא סתם לבד? יש הרבה סיבות כמו למשל נושא של ביטוח, צ'ופרים כנסים והשתלמויות ועוד... כמעט ונסגר סופית התאריך לכינוס בחודש הבא כיהיה סגור לגמריי אעדכן. יש לי המון תוכניות לגיבוש צוו מתנדבי "שמחת הלב" והפיכתם למשפחת לייצנים שמחה ומגובשת. אנחנו רק התחלנו! אני מניחה שבקרוב כל הלייצנים הרפואיים ירצו להשתייך לשמחת הלב! בשמחה תמיד אורלי סלומון מנהלת ארצית ליצנם רפואיים "שמחת הלב"

רגע, אז אפשר להתחיל?

אני חושבת שעלייך להודיע לכל מתנדב למי הוא אמור לפנות במחלקות. אם עלינו למלא טופס כזה או אחר, במיוחד לאנשי תה"ש.

אם אני מכירה מקום שישמח שיבקרו בו

ליצנים רפואיים, אך נמצא בצפון הארץ (איזור הקריות) מה עלי לעשות? למי לפנות?

Water Elf

New member
אם כבר מדברים על זה../images/Emo110.gif

רציתי לדעת מי משובץ בתה"ש ואיפה. אני עושה שם עכשיו שירות לאומי, נמצאת בארבע מחלקות, ואני יודעת בוודאות שבאף אחת מהן לא מבקרים ליצנים. וזה חבל, כי יש שם ילדים שיכולים ליהנות מזה מאוד. נראה לי (אם אני לא טועה) שכל הליצנים בתה"ש נכנסים למחלקה האונקולוגית... אולי תבואו גם אלינו? תודה

TiPtiPoNpOn

New member
אופס....../images/Emo110.gif

בטעות כתבתי את ההודעה עם השם משתמש השני שלי... תסתכלו על זה כאילו אני כתבתי אותה...

TiPtiPoNpOn

New member
אני יודעת...../images/Emo110.gif

אני פונה גם אליה וגם לליצנים שרוצים להתנדב בתה"ש - שיידעו שיש מחלקות נוספות שזקוקות לליצנים. יש שם הרבה מחלקות שאפשר ללייצן בהן. זה פשוט מפריע לי שיש שם כל כך הרבה ילדים שיכולים ליהנות מזה, ואף אחד לא בא אליהם...

למעלה