לכבוד זה שאני בבית הלילה...

לכבוד זה שאני בבית הלילה...

ולכבוד שובם של ותיקי הפורום למחוזותינו, אני מתכבדת לחזור ולפתוח שרשור שב"ש חגיגי!!! איך עבר השבוע? מה היה טוב? מה היה רע? בילוי השבוע? אכזבות השבוע? התחדשות השבוע? דברים מצחיקים שקרו השבוע? צדיק/ת השבוע? מה אתם מתכננים לשבוע הבא? שיר השבוע/זמר השבוע? משפט השבוע? מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? ספר השבוע? סרט השבוע? הפתעת השבוע? טיול השבוע? שתהיה שבת שלום ומבורכת לכל בית ישראל! שבת של אושר, שמחר, ברכה והצלחה!

RacheliShoham

New member
../images/Emo9.gif

איך עבר השבוע? מצויין. מה היה טוב? הממ .. קיבלתי 98 בהיסטוריה. יצאתי עם חברות. אמא שלי שהיא מחנכת כיתה א' התחילה ללמד את אחיין שלי קריאה שזה ממש משמח וגם עשינו הקרנת בכורה לסרט שצילמנו מטעם המגמה ושאני ביימתי ! היה מרגש מה היה רע? רבתי עם אבא. בילוי השבוע? ביום רביעי הלכתי לקולנוע עם חברה .. היה מצחיק ברמות על והסרט היה גדול !! הממ וגם אחיינים שלי קפצו לבקר כל השבוע והיה ממש כיף איתם אכזבות השבוע? המורה נתנה לי לשאלון E מגן משוער של 94 .. אני רוצה יותר התחדשות השבוע?
דברים מצחיקים שקרו השבוע?
צדיק/ת השבוע? ... מה אתם מתכננים לשבוע הבא? מקווה לגשת לבגרות באנגלית. מבחן. להתחיל לצלם סרט דוקומנטרי. להגיש את טיפסי ההרשמה למסע לפולין ושנתחיל סוף סוף לעבוד על מבצע שביעית .. שיר השבוע/זמר השבוע? Backstreet Boys .. משפט השבוע? "שניים זה אחד יותר מאחד !!!" (אני וחברה ברגע של חירפון) מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? עזבו .. ספר השבוע? לא יצא לי לקרוא ספר בזמן האחרון. סרט השבוע? "שרלוק הולמס" האדיר הפתעת השבוע? המממ ... טיול השבוע? נראלי הטיול שנעשה השבת לאולפנת גבעת וושינגטון .. יש לנו סמינריון לשביעית בנושא "דת ומדינה", צבא ושירות לאומי וכל זה. שבת מעולה שתהיה

RacheliShoham

New member
המורה של 5 יחידות רוצה להגיש אותנו לבגרות חור

ף ב-E וקיץ ב-F מי שמרגישה שהמגן שלה מספיק גבוה יכולה לעשות בחורף ולהוריד מהלחץ בקיץ אבל אם את מעדיפה לשפר את יכולה לחכות לקיץ כי המגן של החורף זה המגן שיהיה לך גם בקיץ

סופשבוע בבית! ולא באמפי!

איך עבר השבוע? לא זז! מה היה טוב? יום רביעי התחלתי ב10! מה היה רע? שכן היה תנך ביום חמישי.. בילוי השבוע? אפר על שבוע שעבר? סרט עם שיקמה במחשב! חחחח אכזבות השבוע? המבחן באנגלית.. וזה שאלומה לא הזכירה שנפגשנו :( התחדשות השבוע? 3 חולצות! דברים מצחיקים שקרו השבוע? 3 חמשושיות בבית מדרש, א' עושה לב':"תגידיייייי את רוצה מכות של רצח!?" צדיק/ת השבוע? מרגלית מה אתם מתכננים לשבוע הבא? ללמוד :) שיר השבוע/זמר השבוע? dust in the wind של קנזס משפט השבוע? "את רוצה מכות של רצח!?" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? מבחן בהיסטוריה. ספר השבוע? לא קראתי למעלה מעשור ימים... סרט השבוע? אפשר סרט החודש? צלילי המוזיקה, אבל המקורי! הפתעת השבוע? הפתעתי את איילת בחלווה חחחחחחחחחחחחח טיול השבוע? אולי איזה סיבוב נהיגה עוד מעט..

../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? מוזר!!!! אבל מוזר טוב
מה היה טוב? מפגש עם תהלוש כפרעליה! (מרוצה??
), שבת בוגרות של חניכות שלי, טיול לאילת, המשך המדרשה, לילה כמעט לבן על הפסנתר
ו... חזרה לשגרה!! סופסוף!!! מה היה רע? בגי'פה ביבת של אחי. אני לא מבינה איך גרו שם לפני כן!! בילוי השבוע? המסלול ביום שני
אכזבות השבוע? ב"ה אין!! התחדשות השבוע? אין. אשכרה נגמר לי הכסף השבוע. דברים מצחיקים שקרו השבוע? המסלול של יום שני, והנסיעה חזרה למדרשה!
צדיק/ת השבוע? ממממממ.... קשה לבחור.......... מיכל. מה אתם מתכננים לשבוע הבא? השבת שבת חתן של אחי, ואז חתונה, ואז שבע שיר השבוע/זמר השבוע? ההר הירוק
משפט השבוע? "תרשי לי להגיב על דברייך: בלה בלה בלה בלה בלה" מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? שלא סיימתי את הכיפות לחתונה. ב"ה בוצע בהצלחה! ספר השבוע? פףףףף לוידעת. סרט השבוע? - הפתעת השבוע? - טיול השבוע? לאילת!

אני../images/Emo4.gif

איך עבר השבוע? בסדר לא משהו אבל קיבלתי 88,ו95 בשני מבחנים בהיסטוריה,ומבחן מעצבן בלשון. מה היה טוב?אמ.. היה ממוצע אני לא יגיד שהיה טוב אבל בכל זאת קיבלתי ציונים טובים אמ.. וזהו. מה היה רע?היה רע אני לא ממש יכולה להסביר את זה במילים אבל היה לי קשה כל הלחץ של ההדרכה(והיכנסות)והדיבורים וזה פשוט עשה לי קצת רע. ו71 בתושב''ע(לא נורא) בילוי השבוע?בבה''ס ח.. ובגמ''ח אכזבות השבוע?אין לי ממש אכזבות(כי אני לא יודעת אם נכנסתי או לא). התחדשות השבוע?זה לא ברור שבשבועיים הקרובים מודיעים לנו מי המדריכים כבר הודיעו לכמה ילדים מהשבט. דברים מצחיקים שקרו השבוע?ששיגעתי את כולם. צדיק/ת השבוע?חברה שלי בת-אל, מה אתם מתכננים לשבוע הבא?אין לי מושג מבחן מפרך במתמטיקה שיר השבוע/זמר השבוע? יצא לי לשמוע שירים באנגלית אבל שמעתי של ביתר בנאי-עד מחר. משפט השבוע?''אני יודעת 10 מילים באמהרית זה לא גדול?'' ''אני דובר שוטף אמהרית?''. מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?החוסר ודאות,הפחד להיפגע,בקיצור חרדה ספר השבוע?אין כ''כ סרט השבוע?לא ראיתי סרט הפתעת השבוע?אמ.. אין כ''כ הפתעה טיול השבוע-אין

tamarhp

New member
../images/Emo15.gif

איך עבר השבוע? סבבה מה היה טוב? הספקתי לא מעט מה היה רע? בזבזתי גם זמן בילוי השבוע? ראינו משאית בטון בדרך למעון. התחדשות השבוע? נרשמתי לאו"פ, אבל זה לא מהשבוע.... דברים מצחיקים שקרו השבוע? יהונתן. הילד קורע!!!! צדיק/ת השבוע? יהונתן, מסדר את הבית "כדי שאבא ישמח" מה אתם מתכננים לשבוע הבא? להכין עוגיות ולהיזכר בC++ וJAVA שיר השבוע/זמר השבוע? שנת אבל. אין שירים. משפט השבוע? "הפיל לא הולך לשירותים! כי אין לו טוסיקֱ!" (יהונתן) מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? יהונתן. לפעמים הוא נודניק ספר השבוע? C++ סרט השבוע? לא ראיתי סרט הפתעת השבוע? הספקתי להכין עוגה! טיול השבוע? הלכנו לגן שעשועים

למעלה