לכבוד זה שאני בבית הלילה...

שבת שלום! ../images/Emo13.gif

איך עבר השבוע? נממ לא משהו, אני בבית משלישי בערב כי אני לא מרגישה טוב, אבל בע"ה יהיה טוב! מה היה טוב? עזרתי לילדה בכיתה ה' להתגבר על כמעט חרם שעשו עליה [אבל ב"ה בסוף זה לא קרה.] מה היה רע? המחלה שלי, וזה שהבטחתי לילד מהמועדונית שאני קונה לו כדורגל. איזו טיפשה אני.
בילוי השבוע? נממ.. חנוכת בית אצל אחותי, ללכת לעזריאלי כשאני חולה [!] כדי לחפש כדורגל. לא מצאתי. אכזבות השבוע? היועצת של בית הספר, אין ספק. התחדשות השבוע? --- דברים מצחיקים שקרו השבוע? קנינו בקבוק מיץ ענבים כדי שיהיה בדירה בשבתות שאנחנו נמצאות. שמנו אותו במקרר וסגרנו את הדלת, ואז באתי לפתוח את המקרר כדי לשים בו את החלב ו.. בום! הוא נשבר! בעצם זה לא ממש מצחיק..
צדיק/ת השבוע? מבשרת.
מה אתם מתכננים לשבוע הבא? כרגיל: ביתספר, מועדונית וכו'. שיר השבוע/זמר השבוע? "שובישובישובי לים" משפט השבוע? --- מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? עין סוררת. גררר ספר השבוע? לא קראתי..
סרט השבוע? ---- הפתעת השבוע? הא?
טיול השבוע? מרמלה הביתה

עונה|נענע|

איך עבר השבוע? די טוב מה היה טוב? היומולדת שלי
מה היה רע? הדיכאון וכאבי הבטן הבלתי נסבלים של ראשון-שני בילוי השבוע? יומולדת אכזבות השבוע? הרבה אנשים שכחו את היומולדת.. התחדשות השבוע? חצאית ושמלה מהממות מהתחנה מרכזית בי-ם
דברים מצחיקים שקרו השבוע? הסמס לחבר של השותפה שלי..השטויות של הילדים בבצפר צדיק/ת השבוע? השותפות שלי מה אתם מתכננים לשבוע הבא? עבודה קשה שיר השבוע/זמר השבוע? יומולדת/להקת עדן,הילדה הכי יפה בגן/יהודית רביץ,מהרה/פרחי מיאמי משפט השבוע? אני אשלח את הסמס
מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? משבר שבטבת ספר השבוע? אין סרט השבוע? אין הפתעת השבוע? היומולדת טיול השבוע? ירושלים שבת שלום לכווולם

RESTO

New member
שבת שלום=)

איך עבר השבוע? מעולה מה היה טוב? בריתה ,לימוד תורה,משכורות! מה היה רע?לא היה ... בילוי השבוע?מול הים עם תפילין.... אכזבות השבוע?גומא אגייאר... התחדשות השבוע?כל יום הוא יום חדש=) דברים מצחיקים שקרו השבוע?כל יום יש בו דברים מצחיקים... צדיק/ת השבוע?מה זה כוכב נולד?! מה אתם מתכננים לשבוע הבא?ללמוד ,להירגע,ואירוסין של איתי... שיר השבוע/זמר השבוע? בת מלך-חיים ישראל משפט השבוע?א-לוקיים לא משיב ריקם דימעותיה של בת מלך.....(זה השיר שפתח לי את השבוע...) מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע?זה שלא שיחררו את פולארד... ספר השבוע?מים שאין להם סוף סרט השבוע?קליפ של "מכבים ת'אור" ביוטיוב ,אחד המשעשעים! הפתעת השבוע?שאני בסוף בשבת בבית טיול השבוע?מנחל פיראן לנחל תלכיד...

וואי! שבת קודש!

השבת שבת שבו``שים, אז בתור אחראי שבו``שים אין לי שניה לנשום, אז מצאתי את וכמה דקות לאחל שבת שלום לכולם, שתהיה אחלה שבת שבעולם בע``ה! ``וזכנו לקבל שבתות מתוך רוב שמחה, ומתוך אושר וכבוד ומתוך מיעוט עוונות, ותן בנו יצר טוב לעובדך באמת וביראה ובאהבה``!

שבוע טוב וחודש טוב!

איך עבר השבוע? טוב, טוב מאוד.
מה היה טוב? הייתי קומונרית! והיה לנו ישב''צ עם הרכז בנושא בירור מטרות. מה היה רע? הרוע היה יחסית מועט השבוע. =] בילוי השבוע? ניקינו את הסניף!
אכזבות השבוע? שכחתי ש''בלי תחיליות בשורש'' זה בניין קל...
התחדשות השבוע? לא זכור לי... דברים מצחיקים שקרו השבוע?תלמיד [למורה לפיזיקה]:''יש כאן אנרגיות שליליות''. צדיק/ת השבוע? ה'! טאטע!! מה אתם מתכננים לשבוע הבא? מסע הל''ה.
שיר השבוע/זמר השבוע? ''ישועה'' ו''פאות'' - עדי רן. משפט השבוע? ''אתה לא יודע שמעריצים אותך במחוז?'' (כמה מחמיא לדעת
) מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? האמת שהשבוע אני הייתי בתפקיד המציק.
ספר השבוע? חוברות הדרכה כאלו ואחרות. סרט השבוע? --- הפתעת השבוע? איך זה שכל שבת הכיפה שלי מלבינה? נס? טיול השבוע? ישיבה-הסניף-הביתה-סניף-הביתה.

isilme

New member
../images/Emo205.gif../images/Emo42.gif

איך עבר השבוע? סבבה אגוזים :) מה היה טוב? הסופ"ש בבית, למרות שלקראת הסוף נתקפתי מצב רוח מוזר ביותר, ראיתי את האקס-מדריכה אחרי שנתיים כמעט שהיא הייתה בחו"ל (עם הפסקה קטנה באמצע) ועוד שלל הפתעות.. מה היה רע? דיכאון שלפני הנשף. בילוי השבוע? פעולה באנדרטה [תראו לי את המדריכים ש3 שנים אחרי שהם פרשו בכבוד מהתפקיד עוד עושים פעולות מושקעות לחניכים שלהם] אכזבות השבוע? יש המון דברים שאני צריכה לעשות בשביל שנה הבאה אבל אני לא עושה בגלל הפחד המטורף שלי מבירוקרטיה. אני צריכה להיות במצב רוח אמיץ במיוחד כדי לעשות את כל הבירורים האלה. התחדשות השבוע? גנבתי מאמא שלי סוודר חיחיחיחחי... דברים מצחיקים שקרו השבוע? איכשהו, מוצ"ש נגמר בזה שאני ועוד שתי חברות שלי רקדנו בדירת שירות חשוכה לצליליו של הפלאפון, וגם הנסיונות הפתאטיים שלהן למצוא לי בנזוג לנשף מתוך המבחר של חב"ב שלנו. צדיק/ת השבוע? המדריכים השאקלים שלנו :) מה אתם מתכננים לשבוע הבא? לפתור את ענייני שנה הבאה שלי[?] לסיים את הפרוג'קט המעיק הזה[????] לקבל תעודת מחצית בפעם האחרונה בחיי, ואולי עוד אטרקציות.. שיר השבוע/זמר השבוע? all the single ladyes//cupid chokhold, בני גודמן האגדי ובילי הולידיי :)) משפט השבוע? "רגע רגע, בואו נעצור את השיחה המשעממת הזאת ונתחיל לדבר על מה שבאמת מעניין - עליי" תאמינו או לא, אני אמרתי את זה [וחברה שלי ציטטה], אמרתי כבר שהיה לי מצב רוח מוזר במוצ"ש.. מה הדבר שהכי הציק לכם השבוע? הבעיות בחדר שלנו עוד לא נפתרו, ואני כנראה מפתחת איזושהי מחלה מסתורית שגורמת שלי להשתעל כמו איש זקן. ספר השבוע? חנות הטבק//פרננדו פסואה. זה ספר שירה, והוא מומלץ ביותר. סרט השבוע? פרפרים!! עם מישל סרו והילדה הקטנה והג'ינג'ית. הפתעת השבוע? המדריכה החמודה שחזרה מחו"ל. טיול השבוע? כל הדרך לאנדרטה וחזרה :) יאללה באלגן!

למעלה