לכול הספקנים פה בקשר ל 0.5 ביט או

• פותח הנושא ymg
  • פורסם בתאריך

ymg

New member
לכול הספקנים פה בקשר ל 0.5 ביט או

בית הינה הוכחה: טבלה מהאתר של בזק.. אתם מוזמנים לבדוק בעצמכם שלא .. כנסו BEZEQ.CO.IL ותראו: 0.5 MG!!! ולא M ולמי שנשאר ספקן ידוע שבעלית הקבצים ADSL הרבה יותר איטי בגם בעלית יש יותר מ 60K כתוב שם במפורש 64K וידוע שזה הקצב הירוד.. מה שגם ידוע ש MB= mega bye אז בבקשה להפסיק לבלבל את השכל!!!!!!!!!!!

esti_prikit

New member
ניסוח מבולבל ../images/Emo12.gif לא הבנתי , אבל

נכנסתי לאתר של בזק הם בעברית כותבים שההתיחסות שלהם היא ל "מסל"ש" שזה מליון סיביות לשניה והם גם כותבים שהמהירות המירבית שאפשר להשיג איתם היא פי 40 ממודם רגיל, מודם רגיל זה בערך 5 K/B ז"א הם טוענים על מכסימום 200 K/B אני עם החבילה הנמוכה של 0.5M מגיעה להורדה של מכסימום 50 KB

ymg

New member
יש לך לינק מדיוק שכותב את זה?

כי אז זה אומר משהוא לא הגיוני משני בחינות 1. קצב הורדת קבצים נמוך מקצב העלאה..לא יכול להיות!! שהוא 64 K? או שגם פה הם מתכוונים לסביות לשניה? 2. כבר הורדתי ב 500 K לשניה...והרבה פעמים ב 200 K ו100K למרות שלרוב זה לא ככה.. יש לצין שאני 2 מטר מהמרכזיה..

esti_prikit

New member
מציעה לך לקרוא את מה שאתה כותב לאט

לפני שאתה שולח 64K הורדה שבזק אומרים זה עוד פעם בסיביות וזה אומר בערך 8 KBYTES/SEC אם אתה מגיע לקצבים של 200 KBYTES/SEC אתה קוסם, אתה מוריד 12M בדקה ו 720M בשעה, כשהגעת ל 500K הורדת בשעה 1.8G, מה אני אגיד לך אני מקנאה בך... אתה לא תופס שאתה פשוט טועה בגדול? תמשיך לחלום, אולי בסוף תזכה

קוברה@

New member
הרי ברור

שהמהירות היא בסיביות ולא בייטים!!!! המהירות העלאה היא 8KBYTE מקסימום ואלה שיש להם 96Kbit הוא בסביבות ה 12KBYTE המהירות הורדה תלוי בחבילה אבל זה מאוד הגיוני שב0.5Mbit תוריד בסביבות ה 50KBYTE זה בערך המהירות פלוס מינוס

philips

New member
אסתי היקררה....

אומנם לגבי 500K ב ADSL אני חושב שאת צודקת...אבל 100-200K בהחלט ובהחלט הגעתי ומספר רב של פעמים... וכן ..הורדתי כמה מאות MB בשעה ואף מעל 1 GB.... ואף בשעות הערב ואף מ 012 קוי זהב.. יצויין רק שאני על החבילה של 2MBIT... מכיון שאני צריך את המהירויות האלו

למעלה