לכול חברי הפורום מעט ארוך

לכול חברי הפורום מעט ארוך ../images/Emo124.gif

אני רואה יותר מידי תלונות על חסימות , של חברים תבינו זה שאתם עושים 2-3 ניקים שונים לא מעניין אף אחד אבל זה שאתם הולכים לפורומים אחרים וכותבים דברים לא יפים על פורום זה , או כותבים דברים מעליבים אחד את השני [במיוחד מילים שלא מתאימות לדתיים אפילו לא מסורתים] אז כמובן שיחסמו ואחר כך אל תבכו כמו ילדים שלא קבלו סוכריה , אתם כותבים בפורום אחר אין לי בעיה אם מה שאתם כותבים שם זה לא מעניין , אבל אל תצפו שתלכלכו על פורום או אנשים ,או מנהלי הפורום שעושים את עבודתם כמה שאפשר על צד הכי טוב , [גם אתם אם היתם מנהלים היו באים עלכם בתענות בטוח אז רדו מעץ,] ולא יחסמו אותכם , אז התחילו לדבר בכבוד אחד לשני ,ולא קללות ומילים לא יפות ,

פפקורן

New member
זה ארוך?

וחוצמזה תגידו, אתם אחד מהמנהלים? (כתבתם שאתם מקבלים מסרים על חסימות..)

אם אתה מתכוון אלי אז

אני לא מנהלת אני גולשת בדיוק כמוך אבל נימעס לראות שלאט לאט גורמים פה שם רע לפורום ,הברחתם כבר מלא אנשים דתיים מפה , כי ממש בושה לראות אך אתם יורדים אחד על שני במילים לא יפות ופשוט נימעס לראות כול פעם תלונה במשוב על הפורום הזה

sarav55

New member
עליזה בוקר טוב

זה לא חדש שרוב הכותבים פה הם לא חרדים!! חרדים לא גולשים באינטרנט אז מה את מצפה...

אני מקווה שאני לא יורד על מישהו כאן

הייתי רק חייב להגיב על מה שאני חשתי כשהמצה פרועה והצגת עניין באופן לא נאות ורחוק מהאמת

sarav55

New member
לא הבנתי הכוונה אלי

הרבה גולשים שנמצאים כאן הם פשוט לא שייכים למסגרת הזאת רוצים להוריד לאפס את הרמה של הפורום והם מצליחים ובגדול לקלקל ולעשות ממש חילול ה' חילוני מהצד שנכנס לפורום רוצה לראות במה עוסקים החרדים ומה הוא מוצא שטויות ועוד שטויות. הפורום פשוט ירד לתת רמה ואין מה למצוא כאן לאנשים חרדים...

sarav55

New member
אני לא מתיימרת להיות כזו

אבל צריך לחשוב איך מרימים את הפורום שיהיה כשמו חרדים לדבר ה'

פפקורן

New member
עליזה

זה הרי כינוי חיקוי מעיתון משפחה אז לא ידעתי אם אתם נקבה או זכר לכן פניתי בלשון רבים. ועכשיו לגופו של ענין. בכל פורום חברתי אני מדגיש "חברתי" יש לפעמים התפרציות והשתלחויות בשאר חברי פורום וחוצמזה אתמול היה פה איזה יום משוגע שבסופו כולנו הרווחנו שנהיה רוח פיוס ומי שלא היה מעורב (אשרי חלקו) ומסתכל מהצד זה נראה שזה ממשיך. גם מחובתי לציין שאם יש למישהו (לא דווקא את, כללי) יכול לעזוב את הפורום עם כל הכבוד והוותק הראוי ולא להביא פה את התלונות אלא במסרים למנהלים או לשובב הספציפי

אני מכיר את עליזה ובעלה באופן אישי

נפגשנו יותר מפעם אחת.מדובר באנשים מקסימים. עליזה עושה קידוש שם שמיים,משתדלת לעזור לכולם.זאת עובדה. לעליזה,שרה ועוד הרבה גולשים וגולשות כואב לראות את החילול ה' שנעשה כאן חדשים לבקרים. אני בהחלט מבין אותם.כשפורום חרדים מייצג קללות,הכפשות,מריבות,שינאה ותרבות שמעוררת גועל נפש בהחלט יש הצדקה לכעס של עליזה. העולם הזה הוא פרוזדור."התשלום" עבור החילול ה' שעשו כאן שניים שלושה גולשים שכל מטרתם הייתה להרוס את הפורום ולהוכיח לעולם מי הם החרדים,יתקבל בעולם שכולו טוב.מאחר וזה מזיז להם כשלג דאשתקד לא נותר לי אלא להסיק שלא מדובר ביהודים שומרי תורה ומצוות. מי שמאמין שה' יתברך רואה אותו גם כשהוא מסתתר מאחורי מסך מחשב או פלאפון ישתדל להתגבר על הייצר הרע שלו. האינטרנט היא מדייה נפלאה.זכיתי להכיר הרבה אנשים דרכה חילונים דתיים וחרדים. אנשים נפלאים,אינטלגנטים שמעונינים לעזור ולהפיק את מירב התועלת מהמדיה. ההכרות שלי עם אנשים היא לרןן דווקא בתחומי מדינת ישראל.אני מתכתב עם אנשים בעניני מוזיקה מכל רחבי העולם! מחליף אינפורמציה,קבצים שכוללים מוזיקה,מקצבים,עדכונים לאולפן ועוד ועוד. פורום חרדים במפורש יכול להוות ככלי עזר מצויין להחלפת אינפורמציה,עזרה לזולת ועוד כהנה וכהנה.יש כאלה שמנצלים אותו לצורה החיובית וישנם כאלה שלא.הסיבה היא בגלל שהמדיה פתוחה לכולם.אדם שכל מטרתו היא לקום בבוקר ולהתחיל להציף,לקלל,להכפיש ולפגוע,צריך להסתכל על עצמו מידי פעם במראה ולבדוק את עצמו. אני במפורש יודע שרוב רובם של הגולשים בפורום חרדים הם אנשים טובים שכוונתם לטובה.מכאן אני מברך אותם בברכת עלו והצליחו.שה' יתברך ימלא את כל משאלות ליבכם לטובה:) מילה אחרונה על עניין "הדיקטטורה" שאנחנו מנהיגים בפורום. אולי מישהו חושב שיש לי הנאה במחיקות וחסימות.הרגשה של...אני ואפסי עוד. ה' עדי שאין לי שום עניין בדבר.אינני נוקם ונוטר.אין לי צורך בהרגשת "כוח", "עוצמה".ההנאות שלי בחיים הן שונות לחלוטין.כן יש צורך בסדר מינימלי בפורום.זה מה שאנחנו משתדלים לעשות. השניים שלושה שנכנסים לכאן ע"מ להפריע למהלך התקין של הפורום על אלפי הניקים שלהם, "בודקים" את מצב הענינים ומזדחלים שוב ושוב ע"מ להזיק,לקלל,להכפיש ולפגוע באנשים תמימים.אין שום סיבה שהנהלת הפורום תאפשר להם את הדבר.

וואלה ! !

אף פעם לא ראיתי מדינה כ"כ מוצלח עם ראש ממשלה וקבינט כ"כ מוצלחים ומאוהבים על כולם !

אתה רואה??

תמיד יש הפתעות בחיים:) חוצמיזה אם תמשיך לקלל ביידיש כמו שתי ההודעות שנמחקו לך,תמצא את עצמך בחוץ.

פפקורן

New member
כל מילה זהב!

דרך אגב: איש הרוח, הכרת את רבי שבתי קובין ז"ל ספר קצת באם הכרת אותו. (הרגע תרמתי סכום הגון לקרן משפחת קובין מצפת אז בשביל המצפון שלי אשמח לשמוע עליו מתושב צפתי המכירו...)

מתבייש לכתוב...

לא. לא הכרתי את הרב קובין ז"ל אבל ממה ששמעתי,מדובר ביהודי צדיק.

בני ברק

New member
איש הרוח

אולי יהיו חלק שיחשבו שאני סתם מחניף למנהלי הפורום. אבל אני לא מכיר אותך אישית,ואין לי שום טובת הנאה מכך. ולכן דווקא בגלל הסיבה הזאת, ובהכרותי את דרך הניהול שלכם (בעבר הייתי שותף פעיל מאוד) אני יכול להגיד: שאתם מנהלים את הפורום בצורה יוצאת מהכלל. לדעתי אתם עושים עבודה מאומצת מאוד והשקעה של הרבה זמן שבא בטח על חשבון של דברים אחרים. אני אף פעם לא הצלחתי להבין את הסבלנות הגדולה שיש לכם למיעוט קטן וטורדני. מאיפה יכולת האיפוק שלכם? לדעתי-מבחינת ניהול הפורום הוא מנוהל בצורה המיקצועית והטובה ביותר מכל הפורומים האחרים שאני מכיר באתר תפוז. אף אחד שגולש כאן בפורום בקביעות לא חושד בדיקטטורה וכיוצא בזה! אתם עושים את העבודה שלכם בצורה מצויינת. אנשים נוטים לשכוח שאתם לא רובוט וירטואלי שנימצא 24 שעות בפורום, וברוך ה' יש לכם חיים גם מחוץ לפורום. אני רוצה לברך אותכם-שהקדוש ברוך הוא ימלא כל משאלות ליבכם לטובה. תיזכו לעשות עוד ועוד מיצוות וזיכוי הרבים. ובורא עולם יתן לבם שימחה אמיתית בלב שלכם. כמו שאתה גורם לשימחה בקרב יהודים רבים. תצליח, אמן.

לא נורא

אם העיפו דתיים מפה הרי הפורום ממ"נ מיועד לחרדים , לדתיים יש פורום שלהם - אז מי לכם פה ומה לכם פה ?!?!

למעלה