לכל באי/באות הפורום

אני קורא את הכל

ראשית הפוסט הזה נועד להתריע לפני שאני נוקט בחסימות.אני מקווה שעכשיו שיודעים שאי אפשר לכתוב בצורה פוגענית אישית יהיה שינוי.כעת אני בטוח שיודעים שאני לא איזה מנהל שמחפש כתיבה בכל מחיר ובעיקר לזלזל בי ולכתוב כי המנהל לא "שם לב"..

שחר 6761

New member
מחקו לך כמה פוסטים , אז מה ? אתה והחברים שלך ארגנתם כאן
חרם תגובות של שמאלנים.

לא שתגובותיך מעניינות אותי , כך או כך אין לך מענה ראוי, וכשאין מענה ראוי היוהרה מקבלת ביטוי ...היא כל מה שנשאר.

ניק עם כוכבית אדומה ? רק טרולים וחכמים בלילה משתמשים בכך...גולשים אשר מנסים להתחכם וליצור אנדרלמוסיה מכוונת.

שחר 6761

New member
ע"פ ספר החוקים שלי , ניק עם כוכבית אדומה הוא "ניק שקרן".....
כבר נתקלתי בניקים כאלה אשר ניהלו שרשורים שלמים עם עצמם כשהם מאמצים חליפות מספר ניקים שונים.

גולשים משועממים ומעצבנים...אין פלא שנתקלתי בתופעה זו רק בקרב שמאלנים "חכמים בלילה".

שחר 6761

New member
אני מסכים איתו לחלוטין , ניק עם כוכבית אדומה הוא מתכון בטוח
לבלבולי שכל....ניק חסר אמינות אשר לא ניתן לנהל איתו שיח רציני.

י

"ממי קיבלת כאן גיבוי"?

ממי הוא קיבל כאן גיבוי? מאיוואן האיום?
זה "שחר". "שחר", הוא פטריוט ימני, אוהב את המולדת .
מלח הארץ. שחר כמו כל אחד כאן, רשאי להביע את דעתו האישית.

אין לי מושג מי זה סמואל ג'ונסון. דווקא מכיר את ס. ג'קסון.

אבל באמת, אני שואל עכשיו ברצינות. האם בשל דיעות פוליטיות שונות מזה שלך. מגיע לי ולשחר שיגידו עלינו ש"אנו מפלטו של הנבל"? מה הוא מפיץ? מפיץ דיעות של אנשים מהצד הימני של המפה הפוליטית. אז נכון, שחר הוא קצת "תוקפני" בהתבטאויותיו. איש שמאל זה סדין אדום מבחינתו.
ואתה לא בדיוק... מטאדור.

שחר 6761

New member
פטריוט ? - לעניות דעתי יהודי אשר מעדיף ממשלה תחת תמיכה חיצונית של תומכי טרור על ממשלה אשר מתבססת על בני עמו הוא הרבה פחות מאשר פטריוט.

יהודי אשר מתנגד לחוק הלאום הוא הרבה פחות מאשר פטריוט.

יהודים אשר תמכו בהסכם הגרעין של אובמה תוך התנגדות מוחלטת לאינטרסים הבטחוניים של בני משפחותיהם רק בכדי להוקיע את נתניהו - הם הרבה פחות מאשר פטריוטים.

לא , לא מדובר בנבלים , מדובר ביהודים אשר יש חשש כבד לבריאותם הנפשית....יהודים מוזרים , יהודים חולים.

דרך אגב

לא מוחק את התגובות שלך כי אנשים עם כוכבית יכולים לפתוח עשרות ניקים אחרים..אז שישאר כמו שזה...

לכל באי/באות הפורום

לאחרונה מועלים פוסטים בנושא פולטיקה.אין לי בעיה עם זה.הרי בגילנו זה נושא מעניין מאשר צעירים שחושבים על דברים אחרים יותר.אבל השתלחות אישית לא באה בחשבון.הבלגתי זמן מה.קראתי ושתקתי. גם בפוסטים אחרים זה הופך להשתלחות אישית.לא מתאים לי.!!! תבינו אני לא מתרגש אם לא תהיה כאן פעילות בגלל שאחסום או אעיף פוסטים. בגלל שלא מכירים אישית או שזה מדיה כתובה אפשר לעשות מה שבא?לא כאן כשאני מנהל. תודה.

למעלה