לכל בעיה קיימת דרך עוקפת על מנת להמשיך.

אבי בן 1231

Well-known member
גם לתקלה האחרונה בממשק של תפוז יש דרך עוקפת.
בנייד, בינתיים, לא מצאתי דרך עוקפת, אך במחשב כן.
אחרי לחיצה על "הגב" יוצאת הודעה חלה תקלה וכוW, נא לא להתיחס וללתוץ על כפתור הריענון F5 והתגובה עוברת.

הערה שולית אך חשובה לקרציה: אל תפריע ואל תופיע פה. תודה מראש!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
אחרי לחיצה על "הגב" יוצאת הודעה חלה תקלה וכוW, נא לא להתיחס וללתוץ על כפתור הריענון F5 והתגובה עוברת.

הערה שולית אך חשובה לקרציה: אל תפריע ואל תופיע פה. תודה מראש!!!
F5 נדרש אם אתה רוצה לראות את התגובה. אם אתה מוותר על כך, זה אפילו לא נדרש. התגובה מתפרסמת גם אם יש הודעת שגיאה (בהודעות הנוכחיות).

אבי בן 1231

Well-known member
F5 נדרש אם אתה רוצה לראות את התגובה. אם אתה מוותר על כך, זה אפילו לא נדרש. התגובה מתפרסמת גם אם יש הודעת שגיאה (בהודעות הנוכחיות).
ה F5 מעביר מיידית את התגובה!
ניסיתי בנייד להגיב והתגובה לא עברה
הערה שולית אך חשובה לקרציה: אנא אל תפריע ואל תופיע פה. תודה מראש!!!
הרינגטון אל תכעס בבקשה על ההערה השולית שאני מוסיף לכל הודעה שלי, אולי בכך יפסיק הקרציה להציק!!

Harrington

Well-known member
מנהל
הרינגטון אל תכעס בבקשה על ההערה השולית שאני מוסיף לכל הודעה שלי, אולי בכך יפסיק הקרציה להציק!!
לא תכננתי להגיב על קריאתך זו, על אף מספר תלונות בעניין. אבל אם כבר פנית אלי במפורש, ארשה לעצמי ברשותך...

אבי יקר, בימים אלו אנחנו מקלים עליך ומשתדלים פחות להגביל אותך ולהעיר לך. זאת מתוך הבנה למקום שאתה מתגורר בו, המצב שם, והעצבים הטבעיים (ועוד) שזה מעורר בכל תושב שם מן הסתם. אבל גם להבנה ולהכלה הזאת שלנו בהנהלה יש גבולות. אז לא רק שבמו מעשיך אתה מונע טיפול במפרים אחרים של הנהלים, מאחר ולא ניתן הרי לפעול באופן חד-צדדי, כך שכאשר נוצר שרשור בו שניים מפרים זה או לטפל בשניהם או באף אחד מהם, אבל מעבר לכך גם החריגות שלך מקווי הגבול די בה כשלעצמה כדי לחייב טיפול ואתה הרי יודע את כל זאת גם מבלי שאומר זאת במפורש.

אז אנא ממך... תהא דעתך על דברים אלו וההחלטה להקל ולהכיל ככל שניתן אשר תהא (ויודגש, זאת המדיניות בין אם היא מוצאת חן בעיניך ובין אם, כבעבר, זה יזכה אותנו בשרשור קללות והשמצות ייעודי :)), תבין שיש גבולות ואתה די מתקרב ללחצות אותם (קרי: עברת מזמן, אבל מתקרב לסף החדש 'המותאם' למצב). אנא ממך, השתדל להימנע מלכנות גולשים אחרים בשמות גנאי, לקלל גולשים ושאר מרעין בישין שאתה מרשה לעצמך בתקופה זו. לדידינו יהיה חבל אם נצטרך לפעול למניעת הדברים האלו בכלי הניהול שעומדים לרשותנו, אבל ככל שלא תשכיל להבין את הרמזים, לא יהיה מנוס מלפעול כך.

תודה מראש על שיתוף הפעולה.

אבי בן 1231

Well-known member
לא תכננתי להגיב על קריאתך זו, על אף מספר תלונות בעניין. אבל אם כבר פנית אלי במפורש, ארשה לעצמי ברשותך...

אבי יקר, בימים אלו אנחנו מקלים עליך ומשתדלים פחות להגביל אותך ולהעיר לך. זאת מתוך הבנה למקום שאתה מתגורר בו, המצב שם, והעצבים הטבעיים (ועוד) שזה מעורר בכל תושב שם מן הסתם. אבל גם להבנה ולהכלה הזאת שלנו בהנהלה יש גבולות. אז לא רק שבמו מעשיך אתה מונע טיפול במפרים אחרים של הנהלים, מאחר ולא ניתן הרי לפעול באופן חד-צדדי, כך שכאשר נוצר שרשור בו שניים מפרים זה או לטפל בשניהם או באף אחד מהם, אבל מעבר לכך גם החריגות שלך מקווי הגבול די בה כשלעצמה כדי לחייב טיפול ואתה הרי יודע את כל זאת גם מבלי שאומר זאת במפורש.

אז אנא ממך... תהא דעתך על דברים אלו וההחלטה להקל ולהכיל ככל שניתן אשר תהא (ויודגש, זאת המדיניות בין אם היא מוצאת חן בעיניך ובין אם, כבעבר, זה יזכה אותנו בשרשור קללות והשמצות ייעודי :)), תבין שיש גבולות ואתה די מתקרב ללחצות אותם (קרי: עברת מזמן, אבל מתקרב לסף החדש 'המותאם' למצב). אנא ממך, השתדל להימנע מלכנות גולשים אחרים בשמות גנאי, לקלל גולשים ושאר מרעין בישין שאתה מרשה לעצמך בתקופה זו. לדידינו יהיה חבל אם נצטרך לפעול למניעת הדברים האלו בכלי הניהול שעומדים לרשותנו, אבל ככל שלא תשכיל להבין את הרמזים, לא יהיה מנוס מלפעול כך.

תודה מראש על שיתוף הפעולה.
יש לו עוד את החוצפה להתלונן!!
רק לידיעתך, הוא נתן לי את הסכמתו לקלל אותו!!!
ועוד הבטיח שלא יחסום אותי!!!

Harrington

Well-known member
מנהל
לא ציינתי מי התלונן וגם לא אעשה זאת. אז מיותר לקפוץ למסקנות שאין לך מושג אם יש בהן אמת אם לאו.
לא רלוונטי. יש נהלים בפורום ומעבר למטרה לשמור על כבוד הגולשות והגולשים, יש עניין לשמור על אווירה מסוימת בפורום או ליתר דיוק, למנוע אווירה מסוימת בפורום. הרעיון הוא שכלל הגולשות והגולשים ירגישו בנוח לכתוב כאן את דעותיהם בלי לספוג קללות ואף בלי להיתקל בקללות וכינויי גנאי כשאלה לא מכוונים דווקא אליהם. בעניין הזה, לטוב ולמוטב, אף גולש לא מוסמך למחול על כבודו ומנגד כל גולש נדרש לעמוד בכללי הפורום.
לא רלוונטי.

שחר 676

Well-known member
מנהל
אבוש יקר.

אני מעולם לא התלוננתי עליך בפני הרינגטון או בפני כל מנהל אחר.

אני דווקא מאד נהנה לשוחח עם עילוי אינטלקטואלי מסוגך :cool:

Harrington

Well-known member
מנהל
ה F5 מעביר מיידית את התגובה!
כאמור מעלה גם ה"פרסם תגובה" הרגיל עושה זאת. הגולש פשוט לא רואה זאת ובמקום זאת רואה את הודעת השגיאה. אם לא תרענן (בין אם באמצעות F5 ובין אם באמצעות האייקון שמשתפרת הצביעה עליה, אשר שניהם מבצעים את אותה פעולה), התגובה תפורסם בפועל. אתה יכול לבחון זאת אם תרצה על-ידי יציאה מהדף ללא רענון וחזרה אליו לאחר מכן כביכול 'מהתחלה'.
הרענון בס"ה נותן לך את הוודאות באותו רגע, אבל הוא לא מבצע את פעולת הפרסום עצמה.

משתפרת1

Well-known member
גם הלחיצה על סימן הרענון ליד שורת הכתובת עושה את זה.

אבי בן 1231

Well-known member
נראה לי שהאתר בשלבי גסיסה, אולי פגעה בו רקטה? ;)
הייתי מאוד רוצה שאתר תפוז יחזירו את הממשק הקודם ונחזור לקומונה!!
.........................................................................................................................
קרציה!! אנא ממך אל תופיע לכאן, כאן משוחחים אנשים נורמטיביים בצורה מתורבתת, תודה רבה!!

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
גם הלחיצה על סימן הרענון ליד שורת הכתובת עושה את זה.​
נראה מתי יועילו בטובם הנהלת תפוז לתקן את השרת.
.........................................................................................................................
קרציה!! אנא ממך אל תופיע לכאן, כאן משוחחים אנשים נורמטיביים בצורה מתורבתת, תודה רבה!!​
|הלוואי|

חורזת באהבה

Well-known member
מנהל
גם הלחיצה על סימן הרענון ליד שורת הכתובת עושה את זה.​
נראה מתי יועילו בטובם הנהלת תפוז לתקן את השרת.
קרציה!! אנא ממך אל תופיע לכאן, כאן משוחחים אנשים נורמטיביים בצורה מתורבתת, תודה רבה!!​
|הלוואי|
נראה לי שהאתר בשלבי גסיסה, אולי פגעה בו רקטה?
;)
הכל יכול להיות. מנהל בתפוז ניבא זאת.

למעלה