לכל הבכורים...

sivanshain

New member
פגעת לי בעצב רגיש במיוחד

אני קוראת כאן מידי פעם ואף פעם לא הגבתי עד רגע זה. אני האחות הבכורה ואני זו שתמיד עברה ושברה את הגבולות והמחסומים וממשיכה לעשות זאת גם היום ומי שנהנה מהפירות הם אחי ואחותי אני יודעת שזה דבר מגעיל להגיד אבל נמאס לי... נמאס לי לדעת שבגיל 17 לא יכולתי לצאת מאוחר יותר משעה 2 ולא יכולתי לצאת למועדון שלא לדבר על לעלות עם מישהו לרכב ועוד דברים שהם ממש קטנים אבל כל כך מעצבנים ואז עוד אחותי באה עם היחס המתנשא שלה שלה מרשים ולי לא הרשו ושאני לא יצאתי למועדונים עד גיל מסויים והיא כן ו..אוקיי וואוו לא ידעתי שכל זה שוכב שם אבל זה פשוט מכעיס אותי כל כך שבנוסף לזה שהייתי צריכה לעבור את המסכת המפרכת הזו של אמירה להורים "היי עזבו אותי אני מסתדרת" גם באה הצוציקית הזו וחושבת שהיא המציאה את הגלגל... טוב אין לי מושג מה זו ההצפה הזו פתאום...כמו שאמרתי נושא רגיש..:) תודה על ההקשבה וכן מאמי זה ככה אצל כולם..

../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif../images/Emo24.gif

ניסית לדבר עם הורים שלך על זה??? גם לי זה לפעמים היה ככה לי לא הרשו הרבה דברים ולאחי כן גם בגלל שהוא בן אז פחות מפחדים בשבילו. תנסי לדבר עם הורים שלך ולהגיד להם שזה לא פייר את אחות גדולה ויש לך הגבלות אך לאחותך שהיא יותר צעירה ממך אין. אולי ההורים לא שמו לב למה שהם עושים, אין לך מה להפסיד..... בהצלחה ואת לא לבד.....

למעלה