לכל הגברים: מה הייתם עושים

לכל הגברים: מה הייתם עושים

אם הייתם יודעים שמנהלת החשבונות שלכם יודעת שיש לכם בעיות בתפקוד המיני? אני מנהלת חשבונות בחברה קטנה ובעל הבית מעביר אלי בכל כמה חודשי שקית עם כל מיני חשבוניות. כל מיני חניות ומוניות וגם כל מיני פתקים וכרטיסי ביקור וגם חשבוניות שלא קשורות לכלום (שאותן אני זורקת או מחזירה אליו). זה מעצבן אותי שהוא ככה נותן לי את הזבל שלו לסדר. אני מנהלת חשבונות לא מנקה. אז אתמול הוא נותן לי ערימה כזו. אני ממיינת ומה אני מקבלת? כן כן חשבונית ממכון און שכזה. עם שמו ובפרטים: "עבור טיפול מספר 1". איזו פאדיחה. באמת שלא הייתי צריכה לדעת את זה על הבוס שלי. אז לכל הגברים שחושבים שכל נקבה = מטפלת אישית אז אנחנו לא! תסדרו קצת אחרי עצמכם ואל תזרקו עלינו את כל הזבל שלכם. הכתר לא יפול לכם.

Vdrums

New member
את מתלוננת על זה שהוא בטעות שם את החשבונית

או בסיטואציה לא נעימה שאת יודעת שהוא בטיפול מסויים? בכל מקרה אולי הוא לא שם לב, מה הביג דיל?

obaMom

New member
מגיע לו!

בפעם הבאה - הוא אולי יעבור על כל הזבל שהוא נותן לך לפני... חחח... לא פדיחה שלך. לגמרי פדיחה שלו!

obaMom

New member
בחיי, אין לי שמץ של מושג

וגם ממש לא מעניין אותי... תבררי בעצמך, אם זה כל כך מעניין אותך.

גורסת

New member
הוא לא הבוס שלי (-:

תשמעי, תביני, תראי, אני מחפשת יסודיות בעניין כזה (-: <חפיף, אחותי!>

orelie

New member
אה אה חה - מוכר לי מאוד

גם אני מנהלת חשבונות - ופעם עבדתי אצל רו"ח וכמו שת מתארת מקבלים מלא זבל בין היתר היו לי גלולות למניעת הריון, קונדומים, וחזיות (כשזה שייך לגבר) אז טיפול מיני!!! אז לשאלת זה תלוי כמה זמן את עובדת איתו או שאת מרשה לעצמך להעיר ולהאיר לו שהוא חייב להבין שהוצ "רפואיות" לא מוכרות או שלהגיד לו שאת המיון הוא צריך לעשות לבד בהצלחה ותעדכני מה עשית בסוף

ש1212

New member
נראה לי שלקחת את זה יותר מידיי קשה ..

נו ואם הוא עושה טיפולים ? ואם יש לו בעייה מינית ?.. נו אז?.. מה את אמורה להתעסק בזה ?... משעמם לך ?.. תעשי את העבודה שלך ...ותפסיקי להתעסק בשטויות .. זה עסק שלו ..שיצהיר על מה שהוא יכול לקבל ..למה לא ?... איזה זבל זרקו עלייך?...?...? תגידי תודה שיש לך עבודה שם ..את לא חייבת לעבוד שם .. מה נסגר איתך ?... אל תראי את ה"חוכמה" שלך על גבי העמוד הראשון ...בתפוז .. את נשמעת רדודה ברמות .

igal122

New member
בעיות של נשים

מה הענין שלך אז מה אם יש לא בעיות למה לך אין בעיות

אני לא יודע אם זה אכפת לך, אבל

נורא מגרד לי באשכים.... מה הבעייה שלך לשמור סוד ? הוא מביא לך חשבונית ואת צריכה לתייק אותה. זהו. כולה !!. ביג דיל. תשמחי שיש לך בוס שמטפל בעצמו ולא איזה אימפוטנט שאולי מתישהו תרצי ליישם את החוק החדש (לשכב איתו ולתבוע אותו...
) ולא תוכלי כי הוא לא מצליח לגמור.

למעלה