לכל המתעניינים לגדל תרנגולות

לכל המתעניינים לגדל תרנגולות

מצאתי מקום שמגדלים תרנגולות מסוגים שונים ומינים שונים יש להם כל מיני תרנגולות נוי יפות ומיוחדות, וגם ציינו שיש להם חיות נוספות אצלהם שווה לבדוק. אז אני משתף אותכם במקום שאולי מישהו ימצא שם רצונו
רוקסנה עכו דרום, איזור התעשיה 050-7610801 תהנו

שלום לך

אם תוכל לציין איזה סוגים או אם יש להם אימיל כי אני מעדיף לדעת מה יש להם ואז להתקשר! אגב הידעתם שיש מלא מלא מלא סוגים של תרנגולות מעל ל 200 גזעים!

היי מגדל עופות ../images/Emo24.gif

אני לא שאלתי בדיוק מה יש להם בחווה/חנות, המקום רחוק בשבילי בשביל לקנות 2 תרנגולות פשוטות אבל בגלל שהם ציינו שהם מגדלים סוגים רבים של תרנגולות חשבתי שאולי מישהו אחר יתעניין בזה, אני יותר מעוניין בזוג תרנגולות ערביות (מה שנקרא ארצישראליות או באלדי) ודווקא התפלאתי על התיאור שלהם, כי לא חשבתי שיש משהו כזה בארץ
אתה מוזמן להתקשר אליהם, אין לי פרטים נוספים או אימייל שלהם.

שלום לך

אה..אוקי תודה! אני מחפש כרגע מדגרה לא תרנגולות כי יש לי! אבל תרנגולת ערביה -בלדי זה לא ממש גזע! אם אתה מצקוען אתה הייתה מגדיר זאת כתרנגולת מעורבת שלפי דעתי זכתה לאהדה מאוד גדולה! בקרב הישראלים היא יכולה להופיע במגוון צורות וגרסאות וצבעים! מאוד מומלצת למתחיל!

אכן אני יודע שמדובר בתרנגולת מעורבת

ובגלל זה גם אני חושב שהיא אידיאלית לגידול אצלי משום שהיא בעצם חסינה וחזקה ולא משהו מעוות שגדל בלולים הגדולים.

זה נכון!

אני לא מדבר איתך על תרנגולות מעוותות גנטית כגון הלגוהרן הידועות בארץ כתרנגולות לולי ביצים! אני מדבר איתך על גזעים שגודלו לתערוכות או למטרה אחרת שממש מדהימים ומאוד חזקים! יש את הפניקס שדומה לבלדי אבל הרבה יותר יפה וחסין וחזק!!!! מאוד מומלץ

למעלה